משכנתא עם גב ההורים

עומדים לרכוש דירה?

 

כנראה שלקיחת משכנתא עם גב ההורים שלכם, זה פתרון מעולה!

 

בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע לגבי נטילת משכנתא עם גב ההורים, אם זה להשלמת הון עצמי או לצורך משכנתא עם ערבים.

 

הרוב הגדול של רוכשי הדירות בישראל נעזרים בהורים על מנת ליטול משכנתא. במקרים רבים, זה הכרחי לצורך קבלת אישור עקרוני למשכנתא.

 

הורים רבים גם הם עצמם מוגבלים ביכולת שלהם לתת כספים לילדיהם. מסתבר שקיימים פתרונות נוספים המאפשרים להורים לסייע בדרכים שונות ולהקל על הילדים את הדרך לדירה משלהם.

 

מתנה מההורים

 

המתנה הכספית של ההורים, היא לעיתים קריטת ומשמעותית ביותר עבור זוגות צעירים שרוצים לרכוש דירה ראשונה. אחוז המיון של משכנתא לדירה ראשונה, הינו כ 75%. והמשמעות היא שיהיה ניתן למנף את ההון העצמי למשכנתא גדולה יחסית. לדוגמה: אם לזוג יש 300,000 ש''ח, הם יכולים לקבל מהבנק משכנתא על סך 900,000 ש''ח ולרכוש דירה בסך 1.2 מיליון ש''ח. אבל אם ההורים נתנו מתנה לזוג בסך של 100,000 ש''ח כל אחד, ההון העצמי שלהם גדל והם כבר יכולים לרכוש דירה ב 2 מיליון ש''ח.

 

הלוואה מההורים

 

ההורים יכולים לשעבד את הדירה שלהם ולקבל הלוואה כנגד הדירה, אותה יעניקו לילדים כדי שתעזור להם בגיבוש ההון העצמי שלהם. 

 

ערב תומך

 

הורים יכולים להיות שותפים בהלוואת המשכנתא של ילדיהם במסגרת הסכם המשכנתא. כך גם הבנק מרגיש מספיק בטוח לספק את המשכנתא והוא יתן אותה בתנאים טובים יותר. במקרה כזה, ההורה ישלם בדרך כלל כ 25% מההחזר החודשי הכולל של המשכנתא.

 

לסיכום:

 

רכישת דירה מלווה בדרך כלל בעזרה כספית מההורים. ישנן דרכים שונות כדי לגרום לזה להתממש, העיקר הוא לבחור בדרך ובאופציה הטובה והמתאימה לכם ביותר. כדי לדעת מהי הדרך והאפשרות הטובה ביותר עבורכם מומלץ להעזר ביועץ משכנתאות מומחה.

 

היכן מוצאים יועץ משכנתא מקצועי?

 

זה כבר ממש פשוט!

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו בעזרת המערכת החכמה שלנו עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים המתמחים נבטילת משכנתא עם גב ההורים ומתאימים במדוייק לפרופיל הבקשה שלכם ולתקציב שהגדרתם. 

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו