מימון ישיר משכנתא - משכנתא חוץ בנקאית

 מכירים את מימון ישיר?

 

בטוח ששמעתם עליהם.

 

אנשים רבים עושים ביטוחים בביטוח ישיר, או לוקחים הלוואות במימון ישיר, לרכבים, לעסקים או לכל מטרה אחרת.

 

קבלו את החדשות מבית מימון ישיר: משכנתא במימון ישיר!

 

חדשות השנה בתחום המשכנתא החוץ בנקאית - מימון ישיר משכנתא!


מימון ישיר נכנסה השנה גם לתחום המשכנתאות החוץ בנקאיות. למרות שהינה חדשה בתחום המשכנתאות, יש לה רקורד מפואר בתחום ההלוואות והאשראי. חברת מימון ישיר מציעה גם גמישות בתנאי המשכנתא וגם שירות נוח ומהיר. חברת מימון ישיר ידועה ומוכרת מאד בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות כחברה ותיקה ואמינה. אז אם אתם צריכים משכנתא חוץ בנקאית - מימון ישיר משכנתא לשירותכם.

 

תפקידן של המשכנתאות החוץ בנקאיות נועד לתת מענה לבלעדיות הבנקים. כיום, באישור משרד האוצר, גם גופים חיצוניים יכולים לתת משכנתאות, כמו חברות ביטוח למיניהן וחברות פרטיות אחרות העוסקות במתן אשראים.

 

 

יתרונות משכנתא במימון ישיר

 

  • כלקוחות משכנתא במימון ישיר אתם יכולים לקבל משכנתא לאיחוד חובות או לכל מטרה אחרת, בגובה של 65% מערך הנכס שלכם, במקום בבנק, שנותן לכם עד 50% בלבד. בעיקר יכולים ליהנות ממשכנתא במימון ישיר כאלו שמעוניינים לממן השקעות.

 

  • במשכנתא מימון ישיר ניתן לקבל משכנתא גם ללא הון עצמי עד 75% מערך הנכס, גם אם זה נכס שני או שלישי שלכם. כלומר, אם אתם רוצים לקנות דירה נוספת להשקעה, תוכלו לקבל 1.5 מיליון על דירה בשווי 2 מיליון ותזדקקו להון עצמי של 500 אלף, לעומת הבנק שיתן לכם רק עד 50% על הנכס השני. כלומר, על אותה דירה בשווי 2 מיליון תקבלו מהבנק רק 1 מיליון ותצטרכו הון עצמי של 1 מיליון, פי 2 הון עצמי על אותה דירה. קחו בחשבון גם שהבנק נותן לכם עד 70% במקרה של שיפור דיור (כשאתם מוכרים את הדירה שלכם לטובת דירה אחרת גדולה יותר או באזור טוב יותר).

 

  • את המשכנתא במימון ישיר תוכלו לפרוס לתקופה של עד 30 שנה. עם זאת, קחו בחשבון כי ככל שפריסת התשלומים הינה לתקופה ארוכה יותר, ההחזר הכולל של המשכנתא יהיה גבוה יותר. מה שבסופו של דבר ייקר לכם את המשכנתא.

 

  • במימון ישיר משכנתא יש לכם אפשרות לקבל את מסלול ריבית הפריים עד 70%, לעומת הבנק שנותן עד 30%. גם כאן, עליכם להיות ערים לעובדה כי אם תעלה ריבית הפריים במשק אתם עלולים למצוא את עצמכם עם החזר תשלום חודשי גבוה. במקרה כזה אתם חייבים להיות עם היד על הדופק כל חודש ולבדוק מהי הריבית במשק שפרסם בנק ישראל.

 

  • במימון ישיר משכנתא לא כפופים לכל התנאים שבנק ישראל מעמיד לבנקים ולכן מתן אישור למשכנתא לכל מטרה הוא פשוט וקל יותר.

 

בדרך כלל, פונים לקבל משכנתא בשוק החוץ בנקאי כאשר הבנק מסרב לאשר לכם את המשכנתא מכל מיני סיבות, כמו: הכנסות לא מספיק גבוהות, הגבלה בחשבון בשנים האחרונות, יש או היו תיקים בהוצל"פ, בעיקר אם היו תיקים של בנקים. גם אם לא עמדתם בהחזר הלוואות, החשבון לא יציב, הכנסות לא יציבות, או שחזר לכם תשלום משכנתא ועוד סיבות. הבנק רשאי לסרב לכם וגם לא לומר לכם מה סיבת הסירוב.

 

משכנתא במימון ישיר יכולה להיות פתרון מצוין

 

משכנתא במימון ישיר יכולה להיות במקרים רבים פתרון מצוין למסורבי בנק, גם כפתרון זמני. בעבר, אם עברתם פשיטת רגל (הבנק לא יאשר לכם משכנתא או הלוואה) הייתם צריכים לחכות 7 שנים מיום קבלת ההפטר עד שימחק הרישום. החל מינואר 2019, התקבלה תקנה חדשה שזמן ההמתנה מתקצר ל 3 שנים בלבד. לכן, משכנתא במימון ישיר יכולה להיות פתרון זמני טוב עבורכם. (הבנק מחוייב לתת לכם משכנתא אחרי 3 שנים מקבלת ההפטר אך בנקים לא אוהבים את זה ומנצלים את יכולתם לסרב לכם מבלי לתת לכם את סיבת הסירוב).

 

כמו בשאר החברות הפרטיות, גם במשכנתא במימון ישיר הריביות הן גבוהות יותר מאשר בבנק, בדרך כלל עד 2% יותר. אבל אם תסתכלו על התמונה הכללית ותקחו בחשבון שזה פתרון זמני עד מחיקת סיבת הסירוב מהיסטוריית האשראי שלכם, זה יכול להיות פתרון נהדר. כל מקרה נבדק לגופו ברמת הסיכון שלו, ככל שרמת הסיכון גבוהה יותר משכנתא במימון ישיר כמו בחברות פרטיות אחרות הריבית תהיה גבוהה יותר.


 כמה עולה לכם משכנתא לכל מטרה:


בבנק הריבית למשכנתא לכל מטרה נעה בין 4.5-6 אחוז לשנה
במימון ישיר משכנתא הריבית נעה בין 5.5-6 אחוז לשנה
ההבדל הוא לא גדול ואם אתם צריכים לקחת משכנתא ולא רוצים לחכות לאישור הבנק ולבירוקרטיה המורכבת שהוא מעמיד בפניכם, הרי שלקיחת משכנתא במימון ישיר יכולה להיות פתרון טוב יותר עבורכם. דבר נוסף, אתם יכולים לקבל משכנתא במימון ישיר לכל מטרה לתקופה של עד 20 שנה ולבית נוסף להשקעה לתקופה של עד 28 שנים.

 

לסיכום:

 

בכל מקרה של לקיחת משכנתא חוץ בנקאית, גם במשכנתא מימון ישיר, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה כדי שיבדוק עבורכם את הכדאיות לפני שאתם חותמים על חוזה כלשהו בקניית דירה או בלקיחת משכנתא לכל מטרה. כך תוכלו לקבל את התמהילים הנכונים והטובים ביותר עבורכם ותוודאו שאתם לא זורקים כסף לפח.

 

מלאו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מומלצים בהמתמחים בנטיל משכנתא במימון ישיר, בהתאם לפרופיל הבקשה שלכם.


חסכו זמן יקר, ורחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו