הטבות במשכנתא דרך בנק איגוד למשכנתאות נכון ל 2020

איגוד מוכר כבנק שמחזר אחרי לקוחות חדשים ומשקיע בכך משאבים רבים. בנק זה, שהוא השביעי בגודלו בארץ, מציע משכנתאות בתנאים טובים מאוד לבעלי חשבון אצלו ובפרט למי שמוגדר על-ידו כ"לקוח טוב". ללקוחות של בנקים אחרים יוצעו בדרך כלל תנאים פחות אטרקטיביים והתהליך עד לקבלת האישור עלול להיות ממושך. בכל מקרה מומלץ להיעזר גם ביועץ משכנתאות אובייקטיבי כדי להבין מהו התמהיל האופטימלי עבורכם ולהתנהל מול הבנק בצורה יעילה.

 

למי מתאימה משכנתא בבנק איגוד?

 

משכנתא דרך בנק איגוד מתאימה בעיקר ללקוחות הבנק. אם אתם לא לקוחות הבנק וחושבים לפנות דווקא אליו על-מנת לקבל את המימון הדרוש לטובת רכישת נכס כזה או אחר, כדאי במקביל לשקול גם פתיחת חשבון. בהקשר זה כדאי לדעת שהבנק מציע "חשבון הפוך" שבו מקבלים ריבית על יתרה חיובית (3% לשנה), ולא משלמים על המינוס.

 

לקוחות טובים מתחילים את המשא ומתן מול איגוד מעמדה טובה מאוד, בזכות הרצון של הבנק לשמור אותם אצלו, וכדאי כמובן לנצל את יכולת המיקוח להשגת תנאים טובים ככל האפשר.

 

איזו ריבית מציע בנק איגוד למשכנתאות ב-2020?

 

כאמור לקיחת משכנתא דרך בנק איגוד היא תהליך שונה לגמרי עבור לקוחות טובים של הבנק ועבור מי שאינו לקוח שלו. בפרט משתנה הריבית שמוצעת לכל מבקש הלוואה - בין אם מדובר במימון רכישת דירה ראשונה למגורים, נכס להשקעה או משכון נכס קיים.

 

בכל זאת כדאי לקבל אינדיקציה לגבי שיעור הריבית של בנק איגוד למשכנתאות ב-2020:

 

* במסלול משכנתא קבועה ובריבית צמודה, על 250,000 ש"ח לתקופה של 20 שנים, תשלמו ריבית של 3.2%

 

* במסלול קל"צ על 150,000 ש"ח לתקופה של 10 שנים תשלמו ריבית של 3.1% (אחת הנמוכות מבין כל הבנקים)

 

* משכנתא בבנק איגוד במסלול פריים אפשר לקבל ב-2020 בריבית של 1.25% (פריים מינוס חצי אחוז)

 

* במסלול ריבית משתנה כל 5 שנים לא צמודה - אם למשל תבקשו 200,000 ש"ח ל-20 שנים, תשלמו 3.95% ריבית

 

איך לקבל משכנתא דרך בנק איגוד בתנאים הטובים ביותר האפשריים?

 

בנק איגוד למשכנתאות מעסיק אנשי מקצוע רציניים ובקיאים, שמציעים עזרה בבניית תמהיל נכון. מצד שני כדאי לזכור שלבנק יש אינטרסים משלו, שלא תמיד חופפים לאינטרסים של כל לקוח ולקוחה. כדי שתוכלו לישון בשקט בידיעה שקיבלתם את המימון המשתלם ביותר בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם ולא של אף אחד אחר, מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות אובייקטיבי.

 

איש מקצוע מיומן ואמין יעזור לכם להבין מהו גובה המשכנתא האידיאלי, באילו מסלולים כדאי לקחת את ההלוואה ולאילו תקופות, וגם האם אכן משכנתא בבנק איגוד היא האופציה המשתלמת ביותר. בדרך זו הוא יכול לעזור לכם לחסוך אפילו עשרות אלפי שקלים! בנוסף הוא ילווה אתכם מול הבנק בדרך לפתרון המימון המושלם. מוזמנים להשאיר פרטים והמומחים של CONTACT יסייעו לכם להגיע ליועצי משכנתאות באזור שלכם ועם ניסיון בתיקים דומים לשלכם, גם באופן כללי וגם בפרט בבנק איגוד.

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו