הטבות במשכנתא דרך בנק יהב למשכנתאות עבור עובדי המדינה ב 2020

בנק יהב הוקם ב-1954 במטרה להעניק שירותים פיננסיים לעובדי המדינה, אבל במאה ה-21 הוא כבר פונה לציבור הרחב. החל מ-2007 50% מהמניות שלו שייכות לבנק מזרחי טפחות ובהתאם משכנתא דרך בנק יהב היא למעשה משכנתא של מזרחי טפחות.

 

בהתאם לקוחות הבנק יכולים ליהנות גם ממגוון רחב מאוד של מסלולים ושיטות החזר, וגם מהלוואות משלימות בתנאים טובים (של בנק יהב עצמו).

 

הטבות ללקוחות בנק יהב

 

בנק יהב למשכנתאות הוא כאמור בעצם בנק מזרחי טפחות. יחד עם זאת בעלי חשבון בבנק יהב שמבקשים לקחת משכנתא נהנים משתי הטבות חשובות:

 

א. תקופות החזר ארוכות במיוחד - עד 30 שנה.

 

ב. גמישות מרבית - ולוח החזרים מותאם היטב לצרכים של כל לקוח.

 

המסלולים השונים של משכנתא דרך בנק יהב

 

כדי לקבל משכנתא דרך בנק יהב יכולים הלקוחות להגיע לאחד מכ-15 סניפים שבהם יש יועץ משכנתאות של טפחות, או לפנות למוקד טלפוני.

 

המגוון הרחב של המסלולים בא לידי ביטוי ב-3 בחירות חשובות:

 

1. ריבית - פריים, קבועה, משתנה וכו'

 

2. הצמדה - ניתן להצמיד את ההלוואה למדד, לדולר, לאירו ויש כמובן גם משכנתאות לא צמודות.

 

3. שיטת החזר - בנק יהב למשכנתאות מאפשר להחזיר את הסכום הגדול בשלל דרכים. ביניהן: בלון מלא, בלון חלקי, גרייס מלא, גרייס חלקי, תשלום חודשי יורד, תשלום חודשי קבוע, תשלום חודשי גמיש ועוד.

 

בלון מלא - מסלול שבו לא משלמים לאורך תקופת ההחזר בכלל, ורק בסופה מחזירים את מלוא הסכום ועליו מוסיפים את הריבית ואת ההצמדה. תקופת ההחזר היא שנה עד שנתיים.

 

בלון חלקי - מסלול שבו לאורך תקופת ההחזר משלמים לבנק רק את הריבית ואת ההצמדה. בתום התקופה מוחזר סכום המשכנתא. תקופת ההחזר היא עד 36 חודשים.

 

גרייס מלא - מסלול שבו אין החזרים במשך מספר חודשים (בהתאם למאפיינים הספציפיים של הלקוח) ורק לאחר מכן מתחילים להחזיר את המשכנתא.

 

גרייס חלקי - מסלול שבו במשך מספר חודשים תשלמו לבנק רק את הריבית על המשכנתא, וההחזרים המלאים יתחילו רק לאחר מכן.

 

תשלום חודשי יורד - מסלול לבעלי יכולת החזר גבוהה שרוצים לצמצם את הקרן במהירות.

 

ניתן כמובן גם לשלב מספר מסלולים, ועוד כדאי לדעת שבנק מזרחי טפחות נחשב לכזה שמעניק משכנתא גם למי שקיבלו תשובה שלילית בבנק אחר.

 

הלוואות בבנק יהב

 

לקוחות בנק יהב יכולים לקבל בנוסף למשכנתא גם הלוואות בתנאים טובים.

 

דוגמה אחת היא הלוואה לעובדי מדינה בסכום של עד 150,000 ש"ח לעד 15 שנים בריבית של 4.65% (נכון ל-2020). כמו כן ישנן הלוואות בסכומים נמוכים יותר ובריבית נמוכה יותר.

 

דוגמה נוספת היא הלוואה לרופאים בסכום של עד 250,000 ש"ח, גם כן לעד 15 שנה. מורים יכולים לקבל הלוואה של עד 100,000 ש"ח, וכך גם מי שפותח חשבון עובר ושב בבנק יהב ומעביר אליו את המשכורת (בריבית של 2.75% ולמשך עד 12 שנים).

 

איך להגיע למשכנתא המשתלמת ביותר?

 

האפשרויות הרבות מאוד של משכנתא דרך בנק יהב והידע הרב של אנשי המקצוע של מזרחי טפחות יוצרים הזדמנות טובה לקבל משכנתא משתלמת. מצד שני כדאי לזכור שהמטרה של כל בנק היא למקסם את הרווחים שלו ולאו דווקא לספק ללקוח כזה או אחר תנאים אופטימליים, ולכן מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות חיצוני ואובייקטיבי.

 

מומחה שפועל אך ורק למענכם יעזור לכם להבין מהו המסלול שבאמת מתאים לכם, מהו סכום המשכנתא הנכון עבורכם, האם בנק יהב הוא הגוף שאיתו כדאי לעבוד או שאולי יש בנק אחר עם תנאים עוד יותר טובים, ובאופן כללי יוביל אתכם אל המשכנתא האידיאלית. כדי לחסוך עשרות אלפי שקלים מוזמנים להשאיר פרטים ולקבל פניות ממספר יועצי משכנתאות מיומנים כך שתוכלו לבחור מתוכן את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

 

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו