הטבות במשכנתא דרך בנק ירושלים למשכנתאות לשנת 2020

בנק ירושלים הוא אחד הקטנים בארץ, אבל בתחום המשכנתאות הוא שחקן בולט שחשוב להכיר, ובפרט אם כבר קיבלתם תשובה שלילית בבנק אחר. כדי להבין טוב יותר את המאפיינים הייחודיים של הבנק שהוקם ב-1963 ומצטיין גם במתן ליווי פיננסי צמוד לפרויקטים של בנייה לצרכי מגורים אנשי המקצוע של CONTACT הכינו עבורכם סקירה קצרה - ואם לאחר הקריאה תרצו עזרה נוספת, אנחנו כאן בשבילכם.

 

משכנתא בבנק ירושלים - גם למסורבים

 

כאמור המאפיין הבולט ביותר של משכנתא דרך בנק ירושלים הוא המוכנות של בנק זה להעניק את ההלוואות ארוכות הטווח לצורך קניית נכס גם למי שנחשב "בעייתי" וקיבל בשל כך תשובה שלילית בבנק אחר למשכנתאות.

 

באופן טבעי לסיכון שהבנק לוקח על עצמו יש מחיר - בשיעורי ריבית גבוהים בהשוואה לבנקים אחרים. בהתאם ללווים טובים בדרך כלל לא כדאי לפנות אל בנק ירושלים למשכנתאות על-מנת לא לשלם מחיר יקר על הכסף. למסורבי בנקים מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות עוד לפני הגשת הבקשה לבנק ירושלים, וזאת משתי סיבות:

 

1. כדי להבטיח מקסימום סיכוי לתשובה חיובית - גם בנק זה, למרות היכולת שלו לקחת סיכונים והמיומנות שצבר במתן משכנתאות במצבים מורכבים, לא מאשר אוטומטית כל בקשה.

 

2. כדי להבטיח תנאי החזר אופטימליים - ככל שהמשכנתא נחשבת לבעייתית יותר, כך גדל טווח הריביות האפשריות, ומאחר שכל עשירית אחוז שווה אלפי שקלים לאורך השנים ואפילו עשרות אלפי שקלים, כדאי להתאמץ ולהגיע לריביות נמוכות ככל האפשר.

 

משכנתאות סבלניות

 

מסלול ייחודי נוסף של בנק ירושלים למשכנתאות נכון ל-2020 הוא "משכנתא סבלנית".

 

במסלול זה תשלמו ב-7 השנים הראשונות ריבית בלבד על עד 50% מערכו של הנכס שקניתם והחזר מלא רק על שאר הסכום (ורק לאחר מכן, בהמשך תקופת המשכנתא, ההחזרים החודשיים יהיו מלאים).

 

דחיית ההחזר של מלוא המשכנתא היא אופציה אידיאלית למשל לאקדמאים שמעריכים שבטווח של 7 שנים ההכנסה החודשית שלהם תזנק ויהיה להם קל יותר לעמוד בהחזר מלא, למי שרוכש דירה כהשקעה ומבקש להגדיל את התשואה שהיא מניבה ולמי שצפוי לקבל סכום משמעותי בעתיד הקרוב. משכנתא דרך בנק ירושלים עם גרייס של 7 שנים מתאימה מאוד גם לרכישת נכסים מסחריים.

 

אפשרויות נוספת של בנק ירושלים למשכנתאות

 

מסלול נוסף שמציע בנק ירושלים למשכנתאות ב-2020 הוא משכנתא אקספרס - עד 1.5 מיליון ש"ח באישור מהיר, תוך לא יותר מ-10 ימי עסקים. אופציה זו רלוונטית לבעלי דירת מגורים אשר רשומה על שמם בטאבו.

 

כמו כן ניתן לבצע מחזור משכנתא בבנק ירושלים בעלויות ניהול מופחתות - בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל לקוח.

 

איך לנצל את ההטבות של בנק ירושלים באופן המשתלם ביותר?

 

האפשרויות השונות של משכנתא דרך בנק ירושלים לא מתאימות לכל אחד, וגם אם אתם חלק מקהל היעד של הבנק חשוב מאוד להתנהל מולו בחוכמה ובעזרת ידע מקצועי אמיתי. כדאי לזכור שגם אם בנק ירושלים מוכן לקחת על עצמו סיכונים, עדיין הוא ממוקד במטרה למקסם את הרווח שלו מכל לקוח, ולכן מומלץ לפנות אליו עם יועץ משכנתאות מנוסה. למעשה כשאתם נעזרים באיש מקצוע שכזה תוכלו לדעת בוודאות שמצאתם את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם מבין כל האפשרויות של כל הבנקים - ושבהתאם חסכתם סכומי כסף גבוהים מאוד. מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו ב-CONTACT נסייע לכם למצוא יועץ מתאים עבורכם.

 

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו