נטילת משכנתא בבנק לאומי למשכנתאות ב 2020

בנק לאומי הוא השני הגודלו בישראל וגם בתחום המשכנתאות יש לו נתח שוק משמעותי. לכל מי שמתכוון לפנות אליו לצורך מימון קניית נדל"ן כדאי לדעת שישנם הבדלים משמעותיים בין הריביות המוצעות ללקוחות בנק לאומי לבין הריביות שמוצעות למי שאינם לקוחותיו. כדי להבין טוב יותר את היתרונות והחסרונות של משכנתא דרך בנק לאומי הכנו עבורכם סקירה קצרה וממצה, וגם אם תרצו להתעמק עוד יותר ולקבל הלוואה בתנאים אופטימליים נוכל לעזור לכם.

 

למי מתאימה משכנתא דרך בנק לאומי?

 

כאמור משכנתא דרך בנק לאומי יכולה להיות אופציה משתלמת מאוד ללקוחות הבנק. יתרונות נוספים של בנק לאומי למשכנתאות הם הפריסה הרחבה יחסית של הסניפים, כך שברוב המקרים אחד מהם נמצא במקום קרוב אליכם ונגיש עבורכם, והטיפול המהיר בכל בקשה.

 

מהי משכנתא דיגיטלית של בנק לאומי?

 

בנק לאומי משקיע באופן כללי משאבים רבים בשירותים דיגיטליים. בהתאם ניתן לקבל משכנתא אונליין מבלי להגיע כמעט לסניף. כבר באתר ניתן לקבל מושג לגבי סכום המשכנתא האפשרי וההחזרים החודשיים (חשוב להדגיש: מדובר בהערכה בלבד, ולא בהתחייבות!), אפשר לשלוח לבנק מסמכים רלוונטיים אונליין, הצעות רלוונטיות יימסרו גם בטלפון - ובחלק מהמקרים תתבקשו להגיע לסניף פיזי רק לצורך החתימה על ההסכם.

 

בנק לאומי גם יצר אפליקציה לתכנון משכנתא, אבל חשוב לזכורן שבסופו של דבר המטרה שלו היא להרוויח כסף ולאו דווקא לפעול לטובת האינטרסים שלכם. עוד כדאי לקחת בחשבון שב-2020 גם בבנקים אחרים תהליך קבלת משכנתא כולל ביצוע פעולות שונות דרך המחשב או הסמארטפון.

 

הטבות באשראי

 

לקיחת משכנתא בבנק לאומי מאפשרת ללקוחות הבנק להגדיל את מסגרת האשראי שלהם עד ל-130,000 ש"ח. בנוסף מציע בנק זה הטבה חד-פעמית של פטור מתשלום דמי הכרטיס במשך 36 חודשים. מסגרת האשראי המוגדלת עשויה לסייע לכם ליהנות מרמת חיים טובה גם כשיש החזר חודשי גבוה יחסית, אבל מומלץ בחום לבדוק את הריבית שתוצע לכם אם תחליטו לנצל את המסגרת - ולהבין כמה בעצם עולה לכם הכסף (העלות עלולה להיות יקרה!)

 

הריביות המקובלות בבנק לאומי למשכנתאות נכון ל-2020

 

כשלוקחים משכנתא דרך בנק לאומי יש כאמור הבדל בין הריבית המוצעת ללקוחות הבנק לבין זו שנגבית ממי שאינו לקוח. כמו כן ייתכנו פערים גם בהתאם למאפיינים הספציפיים שלכם. בכל מקרה, על-מנת לקבל אינדיקציה לעלות המשכנתא אלו הן הריביות המקובלות של משכנתא בבנק לאומי נכון ל-2020:

 

מסלול פריים - 1.25%

 

מסלול קל"צ (ריבית קבועה לא צמודה) - 3.95%

 

ריבית קבועה צמודה למדד - 2.9%

 

ריבית צמודה משתנה כל שנה - 2.5%

 

ריבית צמודה משתנה כל חמש שנים - 2.9%

 

מה חשוב לזכור לפני שמבקשים משכנתא בבנק לאומי?

 

משכנתא דרך בנק לאומי מתאפיינת בטווח רחב למדי של ריביות, ולפעמים ישנם אפילו הבדלים בין סניף לסניף. על-מנת להיות בטוחים שקיבלתם את התנאים הטובים ביותר מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מיומן, ובפרט כזה עם ניסיון בעבודה מול בנק לאומי (וגם בנקים אחרים). שירות מקצועי חוסך עשרות אלפי שקלים ומשפיע על רמת החיים שלכם לאורך כל תקופת ההחזר, כלומר 15-25 שנים. מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו ב-CONTACT נמצא עבורכם את היועץ המתאים ביותר למאפיינים הספציפיים שלכם.

 

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו