הטבות במשכנתא דרך בנק מזרחי טפחות למשכנתאות ב 2020

בנק מזרחי טפחות הוא המוביל במדינה בתחום המשכנתאות, עם נתח שוק של 35-40%. בנק זה מעניק מגוון רחב של הלוואות לצורך רכישת נדל"ן כולל למי שסורבו בבנקים אחרים. המומחיות בתחום המשכנתאות הופכת את הפניה אליו לכדאית, אבל כדאי גם לקחת בחשבון את העובדה שהריבית שהוא מציע משתרעת על טווח נרחב ולא תמיד היא משתלמת.

 

מיהו קהל היעד של משכנתא בבנק מזרחי טפחות?

 

ב-1980 בנק מזרחי רכש את בנק טפחות, שעסק רק במתן משכנתאות והתמחה בכך. ב-2005 התמזגו שני הבנקים ובהתאם כיום זהו גוף פיננסי עם יכולות גבוהות מאוד בכל מה שקשור להלוואות ארוכות טווח ובסינרגיה ביניהן לבין הניהול של החשבון השוטף.

 

בהתאם משכנתא דרך מזרחי טפחות מתאימה גם ללקוחות הבנק וגם ללקוחות בנקים אחרים. הידע הרב של אנשי המקצוע בבנק מוביל בלא מעט מקרים גם לאישור בקשות של מסורבים, ולכן אם הבנק שלכם לא מוכן לסייע במימון רכישת דירה, כדאי לפנות למזרחי טפחות.

 

הטבות ללוקחי משכנתא דרך מזרחי טפחות

 

מי שלוקח משכנתא בבנק מזרחי טפחות וגם פותח בו חשבון נהנה מתנאים טובים ובפרט ריבית על יתרה חיובית ואפס ריבית על אוברדראפט.

 

הטבה נוספת היא פטור מעמלות ל-3 שנים או הלוואה בסכום של עד 18,000-50,000 ש"ח בלי ריבית ובלי הצמדה (בהתאם לסוג החשבון שפותחים).

 

כמו כן ישנה הנחה בפתיחת התיק ואם הדבר רלוונטי מבחינתכם, תקבלו גם תעודת זכאות למשכנתא ללא עלות (הטבה צנועה למדי, שכן עלות הנפקת תעודה זו היא כמה עשרות שקלים בלבד).

 

משכנתא בחופשה

 

ההתמקצעות של בנק מזרחי טפחות בתחום המשכנתאות מאפשרת לו להציע אופציות ייחודיות. אחת מהן היא "משכנתא בחופשה" - פסק זמן בתשלום ההחזרים למשך חודש, חודשיים או שלושה, בהתאם למצב הכלכלי הספציפי שלכם.

 

ניתן "לצאת לחופשה" מתשלום ההחזרים מדי שנה, אם תרצו בכך. זהו פתרון מושלם למשל למי שההכנסות שלו מושפעות מעונות השנה וישנה תקופה של הכנסות נמוכות יותר שמקשות על החזר המשכנתא. אופציה זו אידיאלית גם למי שלמשל מרחיב את המשפחה וזקוק למרווח נשימה כלכלי אחרי לידה, וגם לקראת אירוע גדול (בר מצווה וכו').

 

מסגרת אשראי נוספת

 

גם אחרי שמקבלים את סכום הכסף הגדול לטובת רכישת הדירה יש הוצאות רבות - למשל כדי לרהט אותה, לשפץ אותה, לכסות על ירידה מסוימת בהכנסות בגלל ההתעסקות עם הנדל"ן וכו'.

 

למי שזקוק לכך מציע בנק מזרחי טפחות למשכנתאות כרטיס אשראי ייחודי שניתן לקבל בו מסגרת (נוספת על זו של חשבון הבנק) בסכום של עד 150,000 ש"ח ועם פריסת תשלומים לעד 20 שנה.

 

משכנתא לזוכי מחיר למשתכן

 

פלח שוק נוסף שבו מתמחה מזרחי טפחות למשכנתאות הוא זוכי מחיר למשתכן.

 

אם זכיתם באחת ההגרלות שערך משרד השיכון, ותבחרו לקבל משכנתא דרך מזרחי טפחות תיהנו מהנחה בתשלום עבור פתיחת התיק, פטור מתשלום עבור השמאות, מריבית משופרת וגם מהלוואה של עד 100,000 ש"ח לתקופה של עד 15 שנים בריבית מועדפת (בתנאי שתפתחו חשבון עו"ש בבנק).

 

מסלולי משכנתא בבנק מזרחי טפחות

 

משכנתא דרך בנק מזרחי טפחות ב-2020 מוצעת בשלל מסלולים אפשריים:

 

א. שלם "כפי יכולתך" - משכנתא ל-4 שנים עד 25, צמודה למדד, בריבית קבועה, כשההחזרים גמישים בהתאם ליכולת הכספית של הזוכה.

 

ב. "שלמו כשאתם יכולים" - משכנתא שבה ניתן לדחות את ההחזרים, כולם או חלקם, לפרק זמן שנקבע מראש.

 

ג. בלון - משכנתא בריבית קבועה וצמודה למדד שמתאימה למי שיודע בוודאות שבעתיד הקרוב יתפנה אצלו סכום כסף גבוה. אופציה אחת היא בלון מלא - החזרת כל הקרן, הריבית וההצמדה רק אחרי שנה עד שנתיים, ואופציה שנייה היא בלון חלקי - משכנתא לשנתיים עד שלוש שבמהלכן משלמים את הריבית ואת ההצמדה, ואילו הקרן מוחזרת במלואה בתום התקופה.

 

ד. גשר - משכנתא לפרק הזמן שבין רכישת דירה חדשה ועד למכירת הדירה הקיימת. מסלול זה מתאים למי שמתקשה למכור את הנכס או שמבקש לדחות זאת למספר חודשים. הריבית היא על בסיס פריים, תקופת ההחזר עד שנתיים ואין עמלת פירעון מוקדם.

 

ה. החזר חודשי יורד - משכנתא שההחזרים שלה בנויים כך שיהיו גבוהים בתחילת הדרך ואז יפחתו בהדרגה. מסלול זה מתאים לבעלי כושר החזר גבוה, והכסף ניתן ל-4 שנים עד שלושים.

 

ו. החזר מופחת - מסלול שבו בחודשים הראשונים אין בכלל החזרים (גרייס מלא) או שמשלמים רק את הריבית (גרייס חלקי).

 

בנוסף ניתן כמובן לקבל משכנתא בבנק מזרחי טפחות בכל המסלולים ה"רגילים": פריים, קל"צ, ריבית משתנה כל 5 שנים, צמודה למט"ח וכו', וכן שילובים שונים שלהן - בהתאם לכללים של בנק ישראל.

 

איך לנצל את כל האפשרויות באופן אופטימלי?

 

משכנתא דרך מזרחי טפחות עשויה להיות אופציה משתלמת במיוחד - בתנאי שמנצלים נכון את האפשרויות. עוד כדאי לזכור שאנשי המקצוע בבנק מנוסים מאוד ומיומנים מאוד, אבל גם מחויבים קודם כל לאינטרסים של מזרחי טפחות. על-מנת לוודא שאתם בוחרים נכון מסלול וסכום, ומקבלים את הריבית הטובה ביותר האפשרית, מומלץ להסתייע ביועץ משכנתא אובייקטיבי. מומחה שכזה יבדוק עבורכם גם בנקים אחרים, ובכל מקרה עשוי לחסוך עבורכם סכומים של עשרות אלפי שקלים!

 

מוזמנים להשאיר פרטים, והצוות של CONTACT יפנה אליכם יועצים שמתאימים למאפיינים הספציפיים שלכם כך שתוכלו לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר בדרך למשכנתא המשתלמת ביותר.

 

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו