איחוד חובות בנקאיים וחוץ בנקאיים ע"י משכנתא משלימה לכל מטרה או משכנתא חוץ בנקאית

יש לכם הלוואות בבנק וההחזרים חונקים לכם את התקציב החודשי?

 

יש לכם הלוואות מחוץ לבנק בכרטיסי אשראי או בחברות אחרות ששם ההחזרים עוד יותר גבוהים ואתם כורעים מעומס התשלומים?

 

אתם מעוניינים לבצע איחוד הלוואות? 

 

תוכלו לעשות זאת, אם יש לכם דירה או נכס נדל"ן אחר, על ידי משכנתא לאיחוד החובות שלכם.


יכול להיות שאין לכם חובות בכלל, לא בבנקים ולא מחוץ לבנק, אבל אתם רוצים או צריכים לשפץ את הדירה - גם לצורך זה מתאימה משכנתא לכל מטרה.
יכול להיות שיש לכם אירוע משפחתי גדול, כמו בר מצווה או בת מצווה או חתונה של הבן או הבת, גם לזה מתאימה משכנתא לכל מטרה.
או שאולי אתם רוצים לרכוש נכס נוסף להשקעה או לנסוע לטיול משפחתי לחו"ל שעולה יותר ממה שחסכתם, גם אז יש אפשרות לקחת משכנתא לכל מטרה.

בכתבה זו נביא בפניכם את האפשרות של נטילת משכנתא לכל מטרה ולמי היא מתאימה.


מהי משכנתא משלימה לכל מטרה לאיחוד הלוואות ו/או חובות ומי זכאי?


אם יש לכם דירה או בית או נכס נדל"ן אחר ואין לכם משכנתא עליו, תוכלו לקבל בלי בעיה משכנתא לכל מטרה לאיחוד כל החובות שלכם, במידה ותעמדו בשאר הקריטריונים הנדרשים.
אם המשכנתא שלכם קטנה מ 50% מערך הבית או הנכס שיש לכם תוכלו להגדיל את המשכנתא עד לגובה 50% מערך הדירה או הבית או הנכס האחר ולהיפטר מעומס ההחזרים ע"י משכנתא לאיחוד הלוואות או חובות. לדוגמא: אם יש לכם דירה ששווה 1.4 מיליון ואין עליה משכנתא תוכלו לקבל עד 700 אלף שח ואם יש לכם כבר משכנתא של 400 אלף שח תוכלו להגדיל את המשכנתא בעוד 300 אלף שח.


בדרך כלל, משכנתא לכל מטרה לאיחוד חובות, תוכלו לבצע באותו הבנק שבו כבר יש לכם משכנתא. אם תרצו לקחת את המשכנתא המשלימה מבנק אחר, זו כבר הגדרה אחרת למשכנתא והיא נקראת משכנתא מדרגה שניה ובנקים מאד לא אוהבים להיות שותפים עם בנקים אחרים על משכנתא לאותה דירה. אז אם אתם שוקלים לעבור לבנק אחר בגלל תנאים טובים יותר וכדי לקבל משכנתא לאיחוד הלוואות תצטרכו להחזיר את המשכנתא הקיימת בבנק שממנו לקחתם את המשכנתא ולקחת את הסכום המלא של המשכנתא מהבנק האחר.


במהלכים מסוג זה, תמיד מומלץ מאד להסתייע ביועץ משכנתא מקצועי שיאמר לכם מה כדאי לכם לעשות ויוכל להשיג עבורכם תנאים טובים יותר.


את הכסף של המשכנתא לאיחוד הלוואות או למטרה אחרת אתם מקבלים ישירות לחשבון הבנק שלכם. הבנק רואה בה סיכון גבוה יותר, לכן הריביות למשכנתא לכל מטרה הן קצת יותר גבוהות מריביות של משכנתא לרכישת דירה או בית. זה יכול להתבטא באחוז או שניים נוספים לשנה. עדיין זה יותר זול מאשר לקחת הלוואה רגילה מהבנק ואם מדובר בסכומים גדולים יחסית יכול להיות שהבנק לא יסכים לתת לכם הלוואה רגילה. זה גם לא כלכלי אם יש לכם אפשרות לקבל תוספת למשכנתא הנוכחית לאיחוד חובות בריבית שהיא פחות מריבית של הלוואה רגילה, מה גם שפרישת התשלומים היא ארוכת טווח מה שמצמצם לכם את גובה ההחזר החודשי.


כמובן שיש קריטריונים נוספים שהבנק בודק כמו: האם חזרו לכם תשלומי משכנתא וכמה בשנים האחרונות, האם היו לכם תיקים בהוצאה לפועל או שיש היום? האם היתה לכם הגבלה בחשבון הבנק בשנים האחרונות? מה גובה ההכנסה שלכם והאם יהיה לכם יכולת החזר בהגדלת המשכנתא לאיחוד חובות.


במידה ואישרו לכם לקבל משכנתא לכל מטרה למחיקת חובות  ויש לכם כבר משכנתא על הדירה הבית או הנכס האחר שעליו חלה משכנתא יבוצע חישוב מחדש בין ערך הנכס העכשווי לעומת יתרת המשכנתא שיש לכם ולפי זה יחושב גובה המשכנתא שניתן יהיה לתת לכם עד ל 50% מערך הנכס שיש לכם.


כמובן שיש לקחת בחשבון את כל ההוצאות הנלוות. למרות שהליך לקיחת משכנתא לכל מטרה לאיחוד הלוואות הינו הליך די פשוט אתם עדיין רוצים לבדוק מה בנקים אחרים מציעים לכם, כדי לדעת איך לנהל את המשא ומתן מול הבנק שממנו אתם רוצים לקחת את המשכנתא בין אם זה הבנק שבו אתם מתנהלים כעת או בנק אחר.


בכל מקרה, מומלץ גם במקרה כזה להסתייע ביועץ משכנתא מקצועי שייצג את האינטרס שלכם מול הבנק וינהל עבורכם את המשא ומתן על התנאים והריבית כדי שתוכלו לחסוך ככל האפשר בתשלומי המשכנתא החודשיים. אל תחכו לדקה האחרונה כדי לבדוק אם יש באפשרותכם להגדיל משכנתא לאיחוד הלוואות, שלא תגיעו למצב שהבנק יאמר לכם לא, גם אז זה לא אומר שאין פתרון אחר, אבל הוא יהיה הרבה יותר יקר ומורכב וחבל. במידה והבנק סרב לתת לכם משכנתא משלימה לאיחוד חובות, תוכלו לקבל משכנתא חוץ בנקאית משלימה לאיחוד חובות. 


מלאו את הפרטים שלכם כאן בטופס כדי לקבל מאיתנו עד 3 הצעות של יועצי משכנתאות מומלצים בהמתמחים בנטילת משכנתא לכל מטרה באזור מגוריכם, כדי שתוכלו לקבל את הפתרון הטוב ביותר לבקשה שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו