מתיחת פנים בחוטים - שיטה להרמת פנים במזו חוטים ללא ניתוח

רוצה לדעת איך לבצע הצערת פנים ללא צורך בניתוח?

 

הגעת למקום הנכון!

 

כאן תוכלי לקבל את כל המידע הדרוש לך על מתיחת פנים בחוטים, מהי, כיצד היא מתבצעת ועוד.

 

מתיחת פנים במזו חוטים היא תהליך לא פולשני המתבצע באמצעות חוטים נמסים, המסייעים למתיחה ומיצוק העור. עם השנים וככל שהגיל עולה, עור הפנים עובר תהליך הזדקנות. כל שעור הפנים מזדקן, חלה ירידה בייצור חלבון הקולגן בגוף האחראי על מראה עור צעיר ובוהק. הירידה בכמות החלבונים משפיעה על העור ונותנת את סימנייה במראה מקומט ונפול ופחות אסתטי מבעבר.

 

אחת השיטות לטשטוש סימני הגיל, היא מתיחת עור הפנים על ידי חוטים נמסים. בכתבה זו נבין מהי מתיחת פנים באמצעות חוטים, מה ההבדל בינה לבין מתיחת פנים בניתוח, כיצד מתבצע התהליך עצמו ועוד.

 

מה ההבדל בין ניתוח להצערת פנים למתיחת פנים בחוטים?

 

ניתוח להצערת פנים הוא הליך כירוגי המתבצע בחדר ניתוח ותחת הרדמה כללית מלאה. לעומת זאת, במתיחת פנים בחוטים, התהליך מתבצע עם הרדמה מקומית בלבד וללא התערבות כירוגית או תקופת החלמה ממושכת.

 

במהלך ניתוח למתיחת פנים מבצעים קילוף של העור, מותחים אותו, מסירים את העור העודף ותופרים את העור הנותר בחזרה. אלו פעולות פולשניות הכרוכות בסיכון להתפתחות דלקות וזיהומים בעור ולעיתים אף לנמק. לעומת זאת, מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים לא כרוכה בשום פעולה כירוגית פולשנית ואינה מסוכנת כלל.

 

גם תהליך ההחלמה הוא שונה. ההחלמה והשיקום מניתוח להצערת פנים הוא ארוך מאד ויכול לקחת גם יותר מחודש ימים. ההחלמה היא קשה ומלווה בכאבים, שטפי דם, נפיחות ובצקות. בטיפול באמצעות חוטים נמסים הכאב הינו מינימלי ואין צורך בתקופת החלמה וניתן לחזור במיידי לשגרה מלאה ורגילה.

 

כיצד מתבצע טיפול מתיחת פנים בחוטים?

 

הטיפול נעשה במפגש אחד בלבד, אשר בתחילתו מוזרק חומר הרדמה מקומי מתחת לפני העור. לאחר מכן, מוחדרים חוטים ייחודיים באמצעות הזרקה מיוחדת. החוטים מתחברים לרקמה בפנים ונשארים מתחת לעור למשך כשנה. בסוף הזמן הם נמסים ונעלמים. התהליך לוקח כ - 15 - 30 דקות ולאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה ורגילה.

 

איך זה עובד?

 

החדרת החוטים הנמסים לעור גורמת לשני תהליכים עיקריים: האחד הוא מתיחה והרמה של עור הפנים, החוטים נתפסים על רקמת העור, מותחים ומרימים את העור כלפי מעלה. התהליך השני שקורה בו זמנית, הוא ייצירת גירוי לגוף לייצור מוגבר של קולגן ואלסטן - חלבונים האחראיים על מיצוק העור.

 

יתרונות של טיפול מתיחת פנים בחוטים

 

היתרונות לטיפול מסוג זה הם רבים ומשמעותיים מאד. זהו טיפול מהיר, ללא כאב או הרדמה כללית, אין צורך באישפוז או תקופת החלמה. תוצאות הטיפול יעילות ונראות לעין בצורה משמעותית. 

 

למי מתאים הטיפול?

 

טיפול של מתיחת פנים בחוטים מתאים בדרך כלל מעל גיל 40, לגברים ולנשים החווים נפילה של עור הפנים או הצוואר. הטיםול מתאים לכל סוגי העור.

 

לכמה זמן נשמרות תוצאות הטיפול?

 

תוצאות הטיפול נראות בדרך כלל כמה שבועות אחריו והן נשמרות לתקופה של עד שנה מיום הטיפול.

 

היכן מבצעים טיפול מתיחת פנים בחוטים?

 

טיפולי מתיחת פנים במזו חוטים ניתן לבצע במרפאות ומכוני רפואה אסתטית שונים.

 

 כדי לקבל הצעה משתלמת ביותר למתיחת פנים בחוטים מהמרפאות המומלצות להצערת פנים, השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות באזור מגוריכם המתמחות בטיפולי מתיחת פנים במזו חוטים.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

 קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

השוואת ספקים בהצערת פנים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}