סיבות לקבלת סירוב גרירת משכנתא ואיך להתגבר עליהן?

רוצים לבצע גרירת משכנתא וקבלתם סירוב?

 

אנחנו כאן כדי שתדעו שזה לא מצב בלתי הפיך!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם לגבי סירוב גרירת משכנתא מהבנק, למה זה קורה ומה תוכלו לעשות כדי למנוע את זה ופתרונות פיננסיים נוספים.

 

סיבות לסירוב גרירת משכנתא

 

לקבלת סירוב לגרירת משכנתא יכולות להיות כמה סיבות. קודם כל, כדאי שתצאו מנקודת הנחה שעצם זה שקבלתם סירוב לא מונע מכם לקחת משכנתא חדשה.

 

לבנקים עצמם יש הגבלה על גרירת משכנתא מבנק ישראל. הסיבות שיכולות להיות לסירוב גרירת משכנתא הן:

 

  1. בנק ישראל מציב תנאי של עד 75% מימון למשכנתא. בגרירת משכנתא תצטרכו להשיג יותר מכך. אם זאת סיבת הסירוב שלכם, תוכלו לקחת משכנתא לכל מטרה או כל סוג הלוואה אחר כנגד הנכס שלכם וכך להשלים את הסכום הנדרש.

  2. תנאי נוסף של בנק ישראל, הוא עד 40% החזר חודשי. ולכן אם סיבת הסירוב שלכם היא בגלל זה, תוכלו להוסיף ערבים למשכנתא או ערב תומך כדי להשתחרר ממגבלה זו. תוכלו גם לקחת הלוואה חיצונית שתוריד מעליכם את ההחזר החודשי הגבוה של המשכנתא.

  3. סיבת סירוב נוספת לגרירת משכנתא, יכולה להיות בעיתיות של הנכס החדש. לפעמים זהו רק עניין בירוקרטי ולפעמים זה יהיה מעבר לכך, כמו אזור סיכון וכד'. נסו להעזר ביועץ משכנתאות מקצועי המתמחה בגרירת משכנתאות כדי להציג לבנק את הנכס החדש בצורה מיטבית.

  4. סיבה נוספת לסירוב, יכולה להיות בגלל שבפעם הראשונה שקבלתם משכנתא - קבלתם הלוואת זכאות כלשהי והנכס החדש לא עומד בתנאי הזכאות הקודמת. מה שניתן לעשות במקרה כזה, הוא לבצע פירעון מוקדם של המשכנתא הנוכחית ולקחת משכנתא חדשה במקומה.

  5. עוד סיבה לסירוב, יכולה להיות ששווי הנכס החדש קטן יותר מערך המשכנתא הנותרת. במקרה כזה ניתן לבצע פירעון חלקי של המשכנתא, כך שערך הנכס יעלה על גובה המשכנתא הנותרת ואז לבצע את הגרירה.

 

לסיכום:

 

קבלת סירוב לגרירת משכנתא לא אומרת שהגעתם לסוף הדרך!

 

כאשר מתייעצים עם יועץ משכנתאות מומחה ומקצועי ניתן למצוא פתרונות פיננסיים אחרים היעילים לא פחות מגרירת משכנתא קלאסית.

 

כל מה שעליכם לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם הטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצי משכנתאות מומלצים המתמחים בגרירת משכנתא כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם שיוכל לקדם אתכם לקניית הדירה החדשה שלכם בצורה רגועה ואחראית.

 

בואו לחסוך זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

 קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו