עלות השכרת מנוף בהובלה

צריכים להשכיר מנוף להובלה שלכם?

 

גרים בקומה גבוהה וזקוקים להובלה עם מנוף?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל אינדיקציה לגבי מחירים מקובלים להשכרת מנוף, כך שתוכלו לחשב את מחיר ההובלה המשוער יחד עם השכרת המנוף.

 

למה צריך מנוף להובלת דירה?

 

מנוף הובלה משמש את רוב המובילים בעבודה השוטפת של סבלות ושינוע של תכולת דירות מגורים או משרדים. בדרך כלל הם ישתמשו במנוף הידרואלי שמורכב על גבי משאית. המובילים מניחים אותו על מטח דינאמי שעולה ויורד לפי הצורך. בהזמנת מנוף להובלה תחסכו זמן רב בזמן ההובלה והשינוע ולעיתים אף במחיר. בנוסף, המנוף מאפשר שמירה מירבית על הציוד שלכם מיני חבלות או שריטות.

 

כמה עולה הובלת דירה עם מנוף?

 

מחיר שעת מנוף הינה בערך כ - 300 ש''ח. זהו מחיר בסיס להשכרת מנוף. את מחיר המנוף משלם בדרך כלל הלקוח חוץ ממחיר ההובלה. ישנן חברות הובלה המתמחרות את ההובלה יחד עם מחיר המנוף. המחיר לשעת עבודת מנוף יכולה להשתנות בהתאם לקומת הדירה, ככל שהדירה גבוהה יותר המחיר יכול לעלות בהתאם.

 

חשוב להבין, מחיר המנוף עולה ככל שהקומה גבוהה יותר, מהסיבה כי יש צורך בעבודה רבה יותר ובאחריות כבדה יותר כאשר מדובר בקומה גבוהה. חשוב שתבינו, בהשכרת מנוף להובלה שלכם, אתם נהנים מראש שקט ומבטחון רב בקשר לתכולה שלכם, שתגיע ליעדה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

 

להלן מחירים של שעת השכרת מנוף על פי מספר קומה וגובה:

  • קומה ראשונה עד קומה שלישית 300 ש"ח לשעה (מחיר בסיס) 

  •  תוספת קומה רביעית עד שישית - 50 ש"ח לשעה לכל קומה

  •  תוספת קומה שביעית עד תשיעית - 100 ש"ח לשעה 

  •  תוספת קומה עשירית עד קומה 12 - עוד 200 ש"ח לשעה

  •  תוספת קומה 13 עד קומה 16 - תוספת של 300 ש"ח לשעה

  •  מקומה 16 ומעלה תוספת - של 400 ש"ח לשעת מנוף 

 

בואו נקח דוגמה לצורך ההמחשה: נניח ואתם גרים בקומה חמישית ואתם עומדים לפני מעבר דירה. לצורך כך, אתם חייבים להעזר בשירותי מנוף לצורך הובלת תכולת הדירה שלכם. המחיר שתצטרכו לשלם להשכרת מנוף לשעת עבודה יחושב כך: 300 ש''ח (מחיר בסיס) +  100 ש''ח (תוספת עבור כל קומה מעל לקומה שלישית) = 400 ש''ח לשעת השכרת מנוף.

 

מה עוד חשוב לדעת בהובלת מנוף?

 

חשוב לבדוק לפני שמזמינים מנוף לביצוע הובלה, שאכן יש גישה למנוף ויש אפשרות לבצע את ההובלה. אם מדובר באזור עורפי של הבית, בדקו שיש גישה למשאית המנוף ויש לה מספיק מקום חניה גדול ובטוח.

 

איפה מוצאים הובלה עם מנוף?

 

אם אתם לפני מעבר דירה ואתם שוקלים הובלה בעזרת מנוף בכדי לחסוך זמן, כסף ואנרגיה, פשוט השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בהובלות מנוף שישמחו לבוא לעזרתכם ולהציע בפניכם את האפשרויות הקיימות בשוק ואשר מותאמות בדיוק לצרכים שלכם.

 

בואו לחסוך איתנו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד! 

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT


 

השוואת מנופים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו