עלות של יועץ כלכלי בייעוץ פיננסי לצורך גיוס אשראי לעסקים

זקוק להלוואה לעסק שלך?

 

בין אם אתה מתכנן לפתוח עסק, או שיש לך עסק חדש או ותיק ואתה צריך לקחת הלוואה לעסק שלך מכל סיבה שהיא,

 

הגעת למקום הנכון!

 

כאן תוכל לקבל אינדיקציה לגבי מחירים של יועצים כלכלים לצורך גיוס הלוואה עסקית.

 


קונטקט הינה פלטפורמה טכנולוגית חכמה הנותנת מענה לכל הפתרונות הפיננסיים הקיימים כיום במשק ולכל סוגי העסקים.  בפלטפורמה שלנו נמצאים יועצים פיננסיים המתמחים בכל התחומים למתן פתרונות פיננסיים לעסקים, כל אחד מומחה בתחומו.

 

המערכת שלנו יודעת להתאים ספציפית לפרופיל העסק שלך ולבקשה שלך את היועץ הכלכלי הנכון ביותר. תוכל לקבל עד 3 הצעות מחיר לייעוץ הפיננסי שהם יכולים לתת לך, לעשות השוואת עלויות שירות ותנאים ולהחליט עם מי מהם תרצה לעבוד.


כמובן שיש עלויות של יועצים פיננסיים שיעזרו לך לקבל את ההלוואה מהמקורות שמממנים הלוואות לעסקים, בייעוץ פיננסי נכון תוכל לקבל את התנאים האופטימאליים ביותר להלוואה שתקח לעסק שלך.


מה משפיע על עלות של ייעץ פיננסי?


המרכיב הראשון שמשפיע על עלות של יועצים כלכליים הוא ההלוואה שאתם רוצים לגייס:
1. הסכום המבוקש: ככל שתרצו סכום גבוה יותר, כך השגת ההלוואה הופכת למורכבת יותר ולכן בחלק מהמקרים מחירו של יועץ פיננסי נקבע על פי אחוז מסוים מהכסף שהוא יגייס עבורכם.


2. ריבית המטרה: גיוס הלוואה בריבית אטרקטיבית במיוחד מחייב בקיאות והשקעת זמן, ולכן גם הפרמטר הזה עשוי גם הוא להשפיע על עלות יועץ כלכלי - אבל מצד שני כל הורדה של עשירית אחוז מתבטאת בחיסכון גבוה עבורכם בהחזר ההלוואה, כך שמדובר בעסקה כדאית מבחינת העסק שלכם.

 

3. מספר הגופים אליהם פונים: בשוק האשראי המשוכלל אפשר למצוא שחקנים רבים לצד הבנקים. בין השאר תוכלו לקבל הלוואה מחברות אשראי, מחברות ביטוח, מגופים חוץ בנקאיים (שפועלים תחת רישיון ממשרד האוצר), ממגוון רחב של קרנות (כלליות וספציפיות) ועוד.


ככל שפונים ליותר קרנות וגופים כך התשלום עשוי להיות גבוה יותר שכן כל בקשה מחייבת הקמת תיק נפרד. היתרון הוא שניתן יהיה לחסוך כסף בטווח הארוך בזכות קבלת מספר תשובות חיוביות לבחירת ההלוואה המשתלמת ביותר.


איך משפיעים מאפייני העסק על מחירים של יועצים פיננסיים ?


הקבוצה השנייה של הפרמטרים שלפיהם נקבעת עלות ייעוץ כלכלי היא מאפייני העסק:

1. היסטוריית האשראי: עסקים עם היסטוריה בעייתית וכאלה שהם מסורבי בנקים יצטרכו בדרך כלל לשלם יותר כדי לקבל הלוואה. במקרים אלה כדאי לשקול את האופציה של תשלום רק במקרים של הצלחה.

 

2. ביצועים בשנים האחרונות: גופים רבים שמעניקים הלוואות לעסקים מבקשים לראות דוחות רווח והפסד של השנים האחרונות, ולפעמים גם תוכנית עסקית. גם לתחום שבו פועל העסק יכולה להיות השפעה, מפני שיש ענפים שנחשבים כבעלי סיכון גבוה.

 

3. בטחונות: ככל שלעסק יש בטחונות טובים יותר, כך הסיכוי לקבל הלוואה בתנאים המבוקשים גדל. כשאין בטחונות מתאימים, נדרשים מאמץ וידע רב ובהתאם מחיר של כלכלי מתאים עשוי להיות גבוה יותר.

 

ממה מושפעות עלויות של יועצים פיננסיים?

 

עלויות של יועצים פיננסיים מושפעות באופן טבעי מ:

 

1. רקורד: מחיר של יועץ פיננסי עם מוניטין מרשים אחרי שלל הצלחות יהיה גבוה יותר. כדאי לקחת בחשבון שרקורד חיובי הוא אינדיקציה טובה מאוד לכך שתוכלו להשלים את התהליך בפרק זמן קצר ולא לחכות יותר מדי להלוואה הנחוצה.

 

2. ניסיון: ניסיון מגוון הוא עוד מפתח חשוב ליעילות התהליך ולסיכויי ההצלחה, ולכן עלויות יועצים כלכליים ותיקים יהיו בדרך כלל גבוהות יותר.

 

3. קשרים: אמנם בכל מקרה שבו מבוקשת הלוואה לעסק ישנם קודם כל שיקולים מקצועיים ובדיקה כלכלית יסודית, אבל בסופו של דבר ההתנהלות היא מול בני אדם ולכן יש תפקיד מרכזי גם להיכרות האישית. יועץ פיננסי עם קשרים טובים בגופים שונים ובקרנות הוא נכס של ממש וכדאי לשלם לו יותר.

 

4. שיטת עבודה: עלות יועצים פיננסיים שעובדים על בסיס הצלחה - כלומר גובים כסף רק לאחר גיוס ההלוואה - תהיה גבוהה יותר בהשוואה למחיר שתשלמו למי שמבקש שכר טרחה מראש.5. תוכנית עסקית: כתיבת תוכנית עסקית דורשת מקצועיות, מיומנות ושעות עבודה רבות. בנוסף לכך הכנת תוכנית עסקית צריכה להיות מותאמת לקרן או לגוף המימוני אליה מפנים את הבקשה לגיוס ההלוואה. ככל שתידרש תוכנית עסקית מורכבת יותר, ישפיע הדבר על מחיר הייעוץ הכלכלי. 


6. מספר בקשות לגיוס האשראי: ככל שכמות הגופים/מקורות המימון שיש להגיש אליהם את הבקשה להלוואה המתבקשת, עבור העסק (ראו סעיף 5 לגבי התוכנית העסקית) תהיה גדולה יותר, תידרש יותר עבודת ביורוקרטיה, יותר שעות עבודה מהיועץ.

 

איך למצוא ייעוץ כלכלי משתלם במיוחד?

 

לסיכום:

 

מחירים של יועצים פיננסיים הם כמובן שיקול חשוב בבחירה, אבל רצוי לא לשכוח לשקלל בהחלטה גם את התועלת הצפויה שהרי המטרה היא לא לחסוך כסף אלא לגייס הלוואה נחוצה. אנחנו ב-CONTACT עובדים עם יועצים כלכליים מובילים בכל רחבי הארץ.


המערכת שלנו יודעת להתאים ספציפית לפרופיל העסק שלך ולבקשה שלך את היועץ הכלכלי הנכון ביותר עבורך. תוכל לקבל עד 3 הצעות מחיר לייעוץ הפיננסי שהם יכולים לתת לך, תוכל לעשות השוואת עלויות, שירות ותנאים ולהחליט עם מי מהם תרצה לעבוד.


השאירו את הפרטים שלכם עכשיו, כדי שנוכל לענות על כל הציפיות שלכם בדרך להשגת הלוואה בתנאים האופטימליים ביותר עבור העסק שלכם.


מלאו את הפרטים שלכם עכשיו!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו