עשרת מחשבוני המשכנתא הנפוצים ביותר

רוצים לדעת מהם המחשבונים הנפוצים ביותר בתחום המשכנתאות?

 

הגעתם לעמוד המתאים!

 

בעמוד זה תוכלו לקבל הסברים מדוייקים על כל סוג מחשבון משכנתא, למה הוא מיועד וכיצד משתמשים בו.

 

בעזרת מחשבונים אלו תוכלו להפיק תועלת רבה, בעיקר כדי לקבל אינדיקציה לגבי החזרי משכנתא משוערים, בניית תמהילי משכנתא, ריביות ועוד. כדאי ומומלץ גם להעזר ביועץ משכנתא מקצועי, שיוכל להגיד לכם בוודאות שהנתונים שקבלתם אכן מתאימים לנתונים הפיננסיים שלכם ולמצב הכלכלי של משק הבית.

 

מחשבון החזר משכנתא

 

בעזרת שימוש במחשבון זה, תוכלו לדעת מה יהיה ההחזר החודשי על המשכנתא שלכם, לפי סכום המשכנתא שנלקח ותקופת ההלוואה. המחשבון מאפשר לכם לדעת מה יהיה הסכום להחזר בהתאם לשיטת ההחזר המועדפת. תוכלו בעזרתו גם לחשב את סכום המשכנתא על פי ההחזר החודשי הרצוי לכם. הנתונים שתכניסו למחשבון זה יהיו בדרך כלל סכום וגובה המשכנתא, תקופת ההלוואה ושיטת ההחזר שלה.

 

מחשבון מסלולי משכנתא

 

בעזרת מחשבון זה תוכלו לחשב את גובה ההחזר החודשי בהתאם לתמהילים שונים של מסלולי המשכנתא. הכניסו את סכום המשכנתא המתבקש ותקבלו תמהיל של מסלולי משכנתא שונים ואת גובה ההחזר החודשי עליהם. בבניית תמהיל משכנתא, לא מומלץ לעשות זאת לבד, המחשבון נועד רק כדי לתת לכם את התמונה הגדולה, מעין מבט מלמעלה על התחום. קחו בחשבון שתמהיל משכנתא רצוי שיעשה בהתאמה מלאה לנתוני משק הבית ולתקופות הכלכליות המשתנות שלו.

 

מחשבון מיחזור משכנתא

 

רבים מהאנשים תוהים האם כדאי או מומלץ לבצע מיחזור למשכנתא קיימת. מחשבון מיחזור משכנתא מסייע לכם להבין את מידת הכדאיות של מיחזור המשכנתא שלכם. למחשבון הכניסו את סכום יתרת המשכנתא שלכם, ההחזר החודשי הכולל, תקופת ההחזר הנותרת, הריבית על כל מסלול בעת נטילת המשכנתא וגובה הריבית כיום. אם המחשבון מוביל אתכם למסקנה שכדאי לבצע את המהלך, מומלץ לפנות ליועץ מומחה בתחום מיחזור משכנתאות.

 

מחשבון חישוב תמהילי משכנתא

 

רבים מנוטלי המשכנתאות לא שמים לב לעובדה שההחזר הסופי של כל סכום המשכנתא יכול לפעמים להגיע לפי שניים מהסכום הנלקח. סכום הכסף שתחזירו בתום כל תקופת ההלוואה מושפע מכמה פרמטרים עיקריים: סכום ההלוואה, המסלולים הנבחרים ותקופת ההחזר. בעזרת מחשבון זה, תוכלו לדעת מה יהיה הסכום הכולל עבור המשכנתא - כלומר מהי העלות של ההלוואה ארוכת הטווח שמממנת את רכישת הנכס, מה ההחזר הסופי על כל סכום המשכנתא שנלקח. הנתונים שעליכם להזין למחשבון זה, הם: מסלולי המשכנתא, סכום המשכנתא, תקופת ההחזר, הריביות ושיטת ההחזר. כך תוכלו באמת לדעת האם משתלם לכם לקחת את תמהיל המשכנתא הנוכחי או שעדיף לבחור מסלולי החזר אחרים או לחילופין לקצר את תקופת ההלוואה.

 

מחשבון הון עצמי למשכנתא

 

הון עצמי נדרש לשם נטילת משכנתא לדירה ראשונה עומד על כ 25% מערך הדירה. לעומת זאת, דירה שניה או שלישית להשקעה דורשת הון עצמי של כ 50% מערך הנכס. בעזרת מחשבון זה תוכלו לגלות מהו סכום ההון העצמי הנדרש מכם עבור כל סכום משכנתא שתבקשו. כך למעשה, תוכלו לבדוק האם יש באפשרותכם לקחת משכנתא בסכום הדרוש או שעליכם להגדיל את ההון העצמי שלכם, או לחילופין לבקש משכנתא על סכום נמוך יותר.

 

מחשבון ריביות משכנתא

 

ידעתם שאתם יכולים לקבל טווח מומלץ לריביות המשכנתא בכל מסלול? 

מחשבון זה יסייע לכם לדעת מהן ריביות המשכנתא המומלצות בכל מסלול, לפי תקופת ההלוואה שלקחתם. כך תוכלו לפני שאתם ניגשים לבנק להתמקח על ריביות שהוצעו לכם ועל התנאים שאתם יכולים לקבל. מחשבון זה יציג בפניכם טווח ריביות מומלץ לכל מסלול, על פי תקופת הלוואה משתנה.


 

מחשבון תמהיל משכנתא על פי יכולת החזר וגובה משכנתא

 

בעזרת מחשבון זה תוכלו ממש לבנות תמהיל משכנתא משלכם על פי יכולת ההחזר החודשית שלכם ועל פי גובה המשכנתא. המחשבון יסייע לכם בבניית תמהיל המותאם לגובה ההחזר הרצוי לכם ולפי סכום ותקופת ההלוואה. כדאי מאד להתאים את התמהיל לנתוני כלכלת משק הבית על פי התקופות המשתנות בחייכם.

 

מחשבון משכנתא הפוכה

 

משכנתא הפוכה כבר מזמן הפכה לפתרון פיננסי מבריק בארץ ובעולם. בעזרת משכנתא הפוכה תוכלו לקבל מימון באחוזים משתנים לפי שווי הנכס ולפי הגיל שלכם. בעזרת מחשבון זה תוכלו לדעת מהו אחוז המימון שתוכלו לקבל בנטילת משכנתא הפוכה, לפי שווי הנכס והגיל שלכם. אחוזי המימון במשכנתא הפוכה משתנים עם הגיל ותלויים גם בשווי הנכס שלכם. כדי לדעת מהו אחוז המימון שתוכלו לקבל, פשוט הכניסו את הגיל שלכם ואת סכום שווי הנכס וכך תוכלו לדעת את אחוז המימון המקובל.

 

מחשבון גרייס במשכנתא

 

תקופת גרייס במשכנתא היא אפשרות שהבנק נותן לכם על מנת שלא תתחילו לשלם את מלא ההחזר החודשי על ההלוואה. תקופת גרייס ניתנת בדרך כלל לאנשים שמעוניינים לקנות דירה ועדיין לא הצליחו למכור את הבית שלהם, או לאנשים או זוגות שרכשו דירה במחיר למשתכן ועדיין גרים בשכירות. בתקופת הגרייס תשלמו רק את הריביות ללא הקרן, מה שמקל מאד בהתנהלות הפיננסית החודשית. מחשבון זה יסייע לכם לדעת מה יהיה ההחזר החודשי שלכם לתקופת הגרייס שלקחתם במשכנתא. פשוט, הכניסו את סכום המשכנתא הנלקח ואת תקופת הגרייס שבחרתם וכך תקבלו אינדיקציה לגבי ההחזר החודשי הצפוי לכם לאורך תקופת הגרייס שלקחתם.

 

מחשבון סילוק משכנתא

 

חושבים על סילוק משכנתא עתידי?

מחשבון זה נועד לסייע לכם בבחינת סילוק עתידי של משכנתא. יש באפשרותכם לבחור סילוק חלקי או מלא. כדי לדמות את ההשפעה של סילוק משכנתא, עליכם להגדיר במחשבון את הפרמטרים הבאים: סילוק חלקי/ מלא, סכום לסילוק, מועד הסילוק וסוג הסילוק. 

 

לסיכום,

אלו עשרת המחשבונים הנפוצים ביותר בתחום המשכנתאות שיכולים לעזור לכם בקבלת החלטות שונות בנושאים מגוונים במשכנתא. תמיד מומלץ לפנות ליועץ משכנתא מומחה, על מנת להבטיח שאתם אכן עושים את הפעולות הנכונות.

 

היכן ניתן למצוא יועץ משכנתא מקצועי?

 

ממש כאן!

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת החכמה של קונטקט תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם אשר מתמחים במגוון פתרונות מקצועיים עד לקבלת המשכנתא המבוקשת המותאמת בדיוק לצרכים שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT
 

השוואת ספקים במחשבון משכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו