איך מתבצע פינוי דירות ומשרדים?

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים שירותי פינוי ואחסון לתכולת דירה או משרד או אפילו מחסן.

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו את השירות הטוב ביותר והמתאים בדיוק לצרכים ולתקציב שלכם!

 

פינוי תכולת דירה, משרד או מחסן נפוץ במקרים של כניסה למקום הדורש פינוי לפני שיפוץ או לעיתים במקרים של העברת ירושות. שירותי פינוי דירה ניתנים בדרך כלל בחינם בתמורה לתכולת הדירה ובהתאם לערך התכולה. לעיתים שירות הפינוי כולל גם שירותי אחסנה של התכולה. 

 

מי מבצע פינוי דירות?

 

בכל מקרה של פינוי דירה או מחסן ואפילו שטח בנייה, יש להיעזר בקבלנים מומחים לפינוי דירות. בדרך כלל חברות הובלה מקצועיות מחזיקות בצוות גם קבלני פינוי. בדרך כלל בתכולת דירה או מחסן ישנם חפצים המיועדים לשינוע, ולכן פינוי הפריטים הללו ללא בעלי מקצוע יכול לגרום להרס שלהם. לקבלן הובלות יש ביטוח מקיף לכל סוגי התקלות העלולות להתרחש. יש לו ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח נזקי רכוש כולל לצד ג'. עובדים אלו מומחים בהעברת דירות ויש להם ניסיון רב. קבלן הפינוי וההובלה יכול לתת גם שירותים נוספים כגון: פירוק והרכבה, שירותי אריזה, שירותי אחסון ונקיון ועוד..

 

עבודת הפינוי

 

עבודת פינוי דירות היא תהליך המתחיל בתכנון ונגמר בביצוע מקצועי. בימי הקיץ במיוחד יש לחץ גדול של עבודות פינוי בגלל הנוחות של אופי העבודה ללא גשם או הפתעות אחרות של מזג האויר. פינוי דירות הוא תהליך שלוקח זמן רב אם עושים אותו באופן עצמאי, לעומת זאת כאשר בוחרים בחברה לפינוי והובלה התהליך כולו נעשה ביום אחד או יומיים לכל היותר. ישנן חברות העבדות אפילו בלילה, בונוס המאפשר לוח זמנים גמיש ומבטיח שהדירה תהייה מפונה בזמן קצר.

 

 

מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברת פינוי ואחסון תכולה?

 

אחסון תכולה של דירה או מחסן הוא שירות יעיל כאשר מחפשים מקום לאחסן חפצים או רהיטים לתקופת זמן ממושכת. השירות של אחסון תכולה מתאים במקרים בהם אין לכם מספיק מקום לאחסון רהיטים או חפצים אחרים כתוצאה ממעבר לבית יותר קטן או במצב שבו אתם נאלצים לעבור למקום מגורים זמני לצורך שיפוץ וכדומה. בנוסף, ניתן להיעזר בשירות הזה במקרים של נסיעה ארוכה לחו''ל ואפילו במקרים של הובלת משרד. לפני ששוכרים מקום אחסון כדאי לוודא שיש במקום שמירה, אמצעים לגילוי שריפות ונגישות נוחה.  בנוסף, כדאי לבדוק שהמתחם סגור ויש הדברה יזומה כנגד מזיקים. וודאו שינו ביטוח לתכולה שלכם עם אפשרות להגדלת הפוליסה בתוספת תשלום. 

 

איפה מוצאים חברת הובלות עם שירות פינוי ואחסון תכולה?

 

כאן, בקונטקט תוכלו למצוא עשרות חברות הובלה אשר מספקות שירותי פינוי דירות, משרדים או מחסנים, שירותי אחסון תכולה - הכל תחת קורת גג אחת. 

 

כל מה שעליכם לעשות זה, להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף מטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום הפינוי, האחסון וההובלה ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר הרלוונטיות ביותר לנתוני הבקשה ולתקציב שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו