מחירון של פירוק והרכבת רהיטים בענף ההובלות

מחפשים הובלה עם פירוק והרכבת רהיטים?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר בתחום מבלי להתפשר על איכות ומקצועיות השירות.

 

בתוך ענף ההובלה של דירות ישנו תחום נוסף שהוא בעצם חלק בלתי נפרד מההובלה והוא שירות של פירוק והרכבת רהיטים. אם אתם בעלי ידיים טובות תוכלו לעשות זאת לבד ובכך לחסוך בעלויות של נגר מומחה מטעם חברת ההובלה. אך אם לא בורכתם בכך, או שאתם דווקא מעדיפים שתהייה לכם פחות עבודה ביום העמוס הזה של ההובלה, כדאי להעזר בשירות של פירוק והרכבה של רהיטים שניתן בדרך כלל מטעם חברת ההובלות בתוספת תשלום. במאמר זה נביא בפניכם את כל הפרמרטים של איך מחשבים עלויות של פירוק והרכבה של רהיטים ומה העלויות המקובלות בשוק.

 

השוואת מחיר משוקללת

 

כשמבצעים השוואת מחירים לא תמיד הכסף הוא הפרמטר היחיד בתמונה, חשוב לראות את כל הנתונים ולחשוב על האחריות שניתנת לכם יחד עם השירות, על הנסיון והמיומנות של הנגרים, איכות ההובלה ועוד. יחד עם זאת, אתם לא רוצים להיות פראיירים וחשוב שתדעו מה העלויות המקובלות בשוק כדי לוודא שלא שילמתם מחיר מופקע. תוכלו להעזר במחירון הבא ולקחת בחשבון שזהו מחיר ממוצע ולא מחייב.

 

הצעת מחיר כוללת או הצעת מחיר נפרדת

 

ישנם מחירים המקובלים בענף ההובלות וכן לתחום של פירוק והרכבת רהיטים. לרוב, המחירים אחידים, אבל אינם מפורטים כסעיפים בודדים וכלולים בתוך הצעת המחיר הובלה. ישנו יתרון מסויים בהצעת מחיר כזאת והוא ההנחה, אך קשה לדעת בבירור האם היא משמעותית ביחס לשירות של פירוק והרכבה. לכן, כדאי מאד לבקש מהחברה הצעת מחיר מפורטת כדי להקל עליכם את ההשוואה של המחירים בין החברות השונות. הצעת מחיר מפורטת זו הצעה בה מפורטים בכל סעיף את כל שירותי ההובלה הניתנים לכם במסגרת ההצעה עם מחיר מיוחד לכל תת שירות, כולל שירות של פירוק והרכבה של רהיטים.

 

מחירון מקובל של שירותי נגרות בענף ההובלות:

 

פירוק + הרכבה של ארון בגדים = 100 ש''ח לכל דלת ציר ו200 ש''ח לדלת הזזה.

 

פירוק + הרכבה של מיטה זוגית =100ש''ח

 

פירוק + הרכבה של מיטת נוער = 100 ש''ח

 

פירוק + הרכבה של שולחן אוכל = 100 ש''ח

 

פירוק + הרכבה של ספרייה או כוננית = 100 -150 ש''ח

 

פירוק והרכבה של מזנונים, מיטות, שולחנות, ספריות או ארונות מנגר פרטי, עבור כל רהיט בדרך כלל 500 ש''ח עבור פירוק, 500 ש''ח להרכבה.

 

בנוסף, אם תרצו להעזר בשירות של הנדימן - תלייה של מדפים, טלוויזיות וכד', עלות של שירות כזה מסתכמת בכ - 250 ש''ח לשעת עבודה.

 

חשוב לדעת:

 

1. המחירים הנ''ל הינם המחירים המקובלים והנפוצים בתחום הפירוק וההרכבה בעף ההובלות והם יכולים להשתנות מחברה לחברה.

 

2. כאשר מדובר בשירותי נגרות לרהיטים גדולים וכבדים, לעיתים תהייה תוספת במחיר.

 

3. אם ברשותכם רהיטים רבים הזקוקים לפירוק והרכבה, חברת ההובלות נוהגת לתת הנחות ממחיר המחירון - וזה תלוי כמובן בכושר המיקוח שלכם.

 

4. המחיר, בדרך כלל, אינו כולל מע''מ, אך בהצעת המחיר חשוב לציין זאת בוודאות, אם לא צויין כך - אתם זכאים לכך מחמת הספק.
 

 

איך ניגשים למלאכת הפירוק?

 

אם החלטתם לפרק בעצמכם ולחסוך במחיר של ההובלה, שימו לב שאתם עושים את זה כמו שצריך, כי חלק שנשבר או שלא פורק כמו שצריך יקשה על הרכבתו מחדש.

רהיטים הם חפצים עדינים ויקרים שיכולים להישרט בקלות, לכן, קנו חומרי אריזה איכותיים ועטפו טוב כל רהיט ובמיוחד את הפינות שלהם כדי שלא ינזקו.

 

אם אתם רוצים לחסוך בטרחה הזאת ובכאבי ראש מיותרים ביום ההובלה, השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ותקבלו מאיתנו עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים המבצעים שירות של פירוק והרכבת רהיטים.

 

השתמשו במערכת הטכנולוגית החכמה של קונטקט וחסכו בזמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת נגרים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו