חידוש עור הפנים והצוואר בשיטת PRP , ללא צורך בהתערבות של כירורגיה פלסטית.

מהות השיטה של פלזמה ליפטינג – PRP

 

במהלך הטיפול נלקחת כמות קטנה של דם, בדומה לבדיקת דם רגילה. באמצעות הליך טכנולוגי מיוצרת מדגימת הדם פלזמה המועשרת בתרומבוציטים (תרומבוציטים אלו הם תאים האחראיים על החלמת רקמות פצועות בגוף). לאחר מכן הרופא מזריק את הדם המועשר באמצעות מיקרו מחטים רכים (microneedle pen) כך שהגוף יוזם הליך טבעי של חידוש תאים, בדומה למצב שיש בעור פצעים. אך מכיוון שהפצעים אינם קיימים בפועל, הדם המועשר גורם לאפקט של חידוש, מיצוק ומתיחה טבעית של העור.  

מהיכן מגיעה הטכנולוגיה? 

 

פרוצדורת ה PRP נפוצה במדינות אירופה וארצות הברית לא רק בתחום האסתטיקה הרפואית אלא בתחומי הרפואה המקובלים לצורך ריפוי פצעים קשים, חידוש רקמות, סחוסים, הגדלת נפח חניכיים ועוד.

 

ברפואה האסתטית הפרוצדורה הזו מקובלת במיוחד בין סלבריטאים וכן מוכרת גם בשמה השני כ Liquid Lift (הכוונה למתיחה נוזלית). השיטה הגיעה לישראל לפני כ 7 שנים לרשת סאן קליניק והיום נחשבת לאמינה והבטוחה ביותר בהצערת עור טבעית ללא שימוש בחומרים כימיים וללא כל התערבות של כירורגיה פלסטית.  . 

 

טיפול (PRP) דורש מהרופא יותר זמן ומאמץ בהשוואה לפרוצדורות אלטרנטיביות להצערת פנים ללא התערבות כירורגית. השיטה דורשת ניסיון ניכר ומיומנות, אי לכך ניתן להעריך כי הטיפולים המוצלחים ביותר יתבצעו בקליניקות עם הרקורד העשיר ביותר בתחום. 

 

כיצד מתבצע הטיפול? 

 

הפרוצדורה מתבצעת בחדר רופא במשך כ 30 דקות. הרופא המטפל לוקח דגימת דם בדומה לבדיקת דם רגילה ובעזרת מכשור טכנולוגי ממצה מתוך הדם עצמו שכבת נוזל דם מעושר בתרומבוציטים האחראים על חידוש רקמות פצועות ותאים מתים.

רופא מזריק את התמיסה המתקבלת באמצעות מיקרו מחטים רכים (microneedle pen) כך שהדקירה "המוכרת לנו" לא תורגש. בעצם מדובר בפלטה עם מיקרו מחטים רוטטים במגע עם העור. 

 

עד כמה הטיפול בטוח? 

 

כל מה ששלנו לא יזיק לנו - התאים שיצאו מהגוף שלנו לא יידחו מגופינו כך שלא יכולים להיות תופעות לוואי, שכן העובדה שטכנולוגיה זו שימושית בעולם הרפואה לצרכי לחידוש רקמות, אי התפשטות דלקות וריפוי פצעים.    

 

שיטת PRP מוכרת לשיטה הבטוחה והידידותית ביותר לחידוש והצערת תאי העור ללא התערבות כירורגית.

 

היכן ניתן לבצע את הטיפול?

 

טיפול PRP - פלזמה ליפטינג להצערת העור מבוצע במרפאות אסתטיקה המתמחות בכך.

 

כדי לקבל הצעה משתלמת ביותר להצערת פנים בשיטת פלזמה ליפטינג מהמרפאות המומלצות להצערת פנים, השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות באזור מגוריכם המתמחות טיפולי PRP להצערת פנים בשיטה מתקדמת.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים באסתטיקה רפואית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו