גיוס הלוואה לעסק דרך קרן קורת לעסקים - תנאים, ריביות וקבלת זכאות

מחפשים אשראי או הלוואה לעסק?

 

הגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם!

 

אנחנו נדאג שתקבלו את ההלוואה או האשראי שאתם זקוקים לו בדרך ובצורה הטובה ביותר עבורכם ועם תנאים משתלמים במיוחד.

 

קרן קורת נוסדה ב-1994 ומאז עזרה ליותר מ-20,000 עסקים לגייס הלוואות בהיקף של למעלה מ-1.5 מיליארד ש"ח. גם העסק שלכם יכול לקבל אשראי בתנאים נוחים במיוחד ולצמוח בזכותו. כדי למקסם את הסיכוי לזכות בהלוואה מומלץ להיעזר ביועץ כלכלי - דרך קונטקט תוכלו למצוא יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון ספציפי בעבודה מול קרן קורת.

 

הלוואות של קרן קורת - כל האפשרויות

 

קרן קורת מפעילה מספר מסלולים של הלוואות לעסקים וכדאי להכיר את כולם כדי לבחור בזה שמתאים לכם:

 

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים

 

עסקים בצפון הארץ, דרום הארץ, השפלה וירושלים יכולים לקבל בעזרת קרן קורת הלוואה מבנק לאומי בסכומים של 50,000-750,000 ש"ח. תקופת ההחזר היא 5 שנים וישנם עד 6 חודשי גרייס. הריבית היא פריים פלוס 2.1%, והקרן מעמידה ערבות בגובה 50% מהסכום כך שגם עסקים שמתקשים לקבל אשראי בבנקים יוכלו לעשות זאת. כמו כן מקשרת הקרן את העסק ליועצים עסקיים לטובת הכנת תוכנית עסקית.

 

הדרישות מבעלי העסק הן ביטחונות מטריאליים בשיעור 25% וערבות אישית.

 

אשראי לעסקים חברתיים ועמותות

 

עסקים חברתיים ועמותות עם ותק של שנה או יותר יכולים לקבל באמצעות קרן קורת הלוואה של עד 500,000 ש"ח - גם כן מבנק לאומי. תקופת ההחזר היא עד 60 חודשים כשמתוכם יש חצי שנת גרייס.

 

עמותות ועסקים חברתיים בשלב ההקמה או בשנת הפעילות הראשונה יכולים גם כן לקבל הלוואה דרך קרן קורת - בסכום של עד 30,000 ש"ח ולתקופה של עד 3 שנים (3 חודשי גרייס). מסלול זה מתקיים בשיתוף בנק הפועלים.

 

הלוואה לעסק של יוצאי אתיופיה

 

יזמים ובעלי עסקים שהגיעו לישראל מאתיופיה עם ותק של 15 שנים או יותר בישראל יכולים גם כן לקבל אשראי דרך קרן קורת - במסלול ייעודי עבורם.

 

סכום ההלוואה המקסימלי הוא 150,000 ש"ח ותקופת ההחזר היא 5 שנים. הלוואות עד 60,000 ש"ח כרוכות בהצגת ערב אחד ובסכומים גבוהים יותר נדרשים שני ערבים וכן תוכנית עסקית. העזרה כוללת גם ליווי בתהליך פיתוח העסק.

 

סיוע לנשים מהמגזר הערבי

 

תוכנית ייחודית אחרת של קרן קורת מיועדת לנשים מהמגזר הערבי. תוכנית זו נקראת סאוא והיא מסייעת לנשים בעלות עסק קיים עם ותק של 6 חודשים ומעלה לקבל הלוואה חוץ בנקאית בסכום של עד 30,000 ש"ח. תקופת ההחזר היא 3 שנים ונדרשת התחייבות אישית והצגת ערב אחד.

 

אופציה נוספת במסגרת תוכנית סאוא היא הלוואה קבוצתית של עד 10,000 ש"ח לפרק זמן של בין שנה לשנתיים. מסלול זה מתאים גם לעסקים קיימים וגם לעסקים בשלב ההקמה, ומחייב ערבות הדדית קבוצתית.

 

הלוואות לעסקים זעירים

 

הלוואות לעסקים זעירים דרך קרן קורת ניתנות על-ידי בנק הפועלים כשהקרן מעניקה את הערבות. גובה ההלוואה המרבי הוא 30,000 ש"ח, פרק הזמן הנדרש להחזר שלה הוא עד 3 שנים (כולל 3 חודשי גרייס).

 

קהל היעד הוא יזמים שהקימו עסק חדש (עד 6 חודשים ממועד תחילת הפעילות) או שמתעתדים להקים עסק זעיר. בכל מקרה נדרשת השתתפות בתהליך של חונכות עסקית או מעבר הכשרה שכזו.

 

איך כדאי להתנהל מול קרן קורת?

 

השלב הראשון בהתנהלות מול קרן קורת הוא מילוי טופס בדיקה ראשוני שאותו תמצאו באתר הקרן. בהמשך תידרשו להציג מסמכים שונים בהתאם למסלול המתאים לכם, לגובה ההלוואה המבוקש ולמאפייני העסק, ובחלק מהמקרים גם תוכנית עסקית.

 

על-מנת לשפר את הסיכוי לקבל את העזרה המשמעותית של קרן קורת מומלץ לפנות אליה בעזרת יועץ כלכלי שמכיר אותה היטב וכבר סייע לעסקים להתנהל מולה.

 

כל מה שעליכם לעשות הוא, להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מומלצים המתמחים בגיוס הלוואה לעסקים מקרן קורת ועם התאמה מלאה לפרופיל הבקשה שלכם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו