הלוואות ללא ריבית לעסקים דרך קרן נתן - תנאים, זכאות וערבויות

קרן נתן הוקמה ב-2008 ומאז העניקה הלוואות רבות ליזמים שביקשו להקים עסק ראשון. אם גם לכם יש רעיון לעסק עם פוטנציאל אמיתי להצליח וניסיון רלוונטי בתחום, תוכלו גם אתם להיעזר בקרן. מומלץ לפנות בלוויית יועץ כלכלי עם בקיאות בתחום המימון ובפרט היכרות עם הנהלים של קרן נתן - ואנחנו בקונטקט נעזור לכם להגיע ליועץ המתאים ביותר עבורכם.

 

מהו סכום ההלוואה המקסימלי ומהם תנאי ההחזר?

 

קרן נתן מעניקה הלוואות לעסקים בשלב ההקמה בסכום של עד 240,000 ש"ח. ההלוואה ניתנת ללא ריבית ולתקופה של עד 36 חודשים.

 

למי מיועדות הלוואות של קרן נתן?

 

הלוואות ללא ריבית דרך קרן נתן מיועדות לעסקים בשלב ההקמה. יזמים שאין להם עסקים קיימים ושיכולים להציג ניסיון מוכח בתחום שאליו הם רוצים להיכנס עם העסק החדש מוזמנים לפנות אל הקרן לאחר שמיצו את אפשרויות המימון הרלוונטיות (הון עצמי, אשראי בנקאי וכו').

 

חשוב להדגיש כי קרן נתן לא מתאימה לעסקים בתחומי הנדל"ן והאינטרנט, וגם לא לבעלי מקצועות חופשיים (רואי חשבון, אדריכלים, מתווכים, עורכי דין וכו').

 

אילו מסמכים יש להגיש כדי לקבל הלוואה מקרן נתן?

 

על-מנת לקבל הלוואה מקרן נתן ללא ריבית תתבקשו להגיש את המסמכים הבאים:

 

* טופס הבקשה (זהו טופס מקוון שניתן למצוא באתר של קרן נתן)

 

* קורות חיים מפורטים

 

* תזרים מזומנים

 

אם ישנם מסמכים רלוונטיים נוספים לגבי העסק, כדאי לצרף גם אותם. בכל מקרה ייתכן שלאחר קבלת אישור עקרוני ראשוני נציגי הקרן יבקשו מכם גם הסכם שכירות לגבי המקום שבו עתיד לפעול העסק (או לפחות טיוטה להסכם כזה), הסכם שותפים, הסכם זיכיון, הצעות מחיר לרכישת מכשור או לביצוע שיפוץ, רישיון עסק (או אישור על הגשת בקשה), מכתבי כוונות מצד לקוחות כדי להוכיח היתכנות עסקית, תדפיסי עו"ש מפורטים ועוד.

 

האם נדרשת ערבות כדי לקבל הלוואות מקרן נתן?

 

כן.

 

הערבים להלוואה צריכים להיות בני ובנות 25 ומעלה ועד גיל 67. כמו כן נדרש עבר פיננסי נקי (בלי פשיטת רגל, תיק בהוצאה לפועל או חשבון בנק מוגבל). בני זוג לא יכולים לחתום ערבות זה לזו.

 

כמה זמן ממתינים לתשובה מקרן נתן?

 

על כל בקשה להלוואה ללא ריבית לעסק קרן נתן משיבה תוך 7 ימי עבודה. חשוב להדגיש שהקרן לא נוהגת לפרט סיבות לדחיית בקשות להלוואות וגם לא מנמקת את השיקולים לקביעת סכום ההלוואה הספציפי בכל מקרה. על-מנת למקסם את הסיכוי לקבל הלוואה מקרן נתן מומלץ לפנות אליה בעזרת יועץ כלכלי מנוסה - מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר ואנחנו נעזור לכם למצוא יועצים מתאימים.

 

השוואת יועצים כלכליים בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו