מאיפה ניתן להשיג מימון למשכנתא חוץ בנקאית?

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים מקורות מימון אטרקטיביים למשכנתא שלכם.

 

אנחנו נספק לכם מקורות מימון חוץ בנקאיים מומלצים, גם אם סורבתם בבנק ואין באפשרותכם לקחת משכנתא בנקאית.

 

אצלינו הבנק הוא ממש לא המילה אחרונה!

 

אנחנו נספק עבורכם מקורות מימון חוץ בנקאי למשכנתאות לכל מטרה, גם ללא שיעבוד נכס.

 

כדי למצוא מקורות מימון חוץ בנקאיים לא צריך יותר מקצת יצירתיות ומחשבה. במאמר זה נפרט את האפשרויות המקובלות בשוק כיום הן למימון חוץ בנקאי והן למימון משכנתא חוץ בנקאית.

 

איפה מוצאים מימון למשכנתא חוץ בנקאית?

 

1. הלוואה מקופת גמל או קרן השתלמות - הלוואות אלו ניתנות בדרך כלל עד 70% מהיקף החיסכון שלכם בקרן. הן ניתנות בריבית נמוכה וטווח ההחזר הוא עד 7 שנים.

 

2. הלוואה מחברת כרטיס אשראי - חברות כרטיסי האשראי מספקות ברוב המקרים אשראי יקר יותר מהבנקים וסכום ההלוואות שלהן הן בדרך כלל עד 60,000 ש''ח. זו תהייה בדרך כלל ההלוואה המהירה ביותר שיש, הכסף יכול להיות כבר בחשבון הבנק שלכם תוך שעות או מספר ימים. תקופת ההלוואה היא בדרך כלל עד 60 חודשים והריבית תהייה עד 18%.

 

3. מימון ישיר - כאן תוכלו לקבל הלוואה בהיקף של עשרות אלפי שקלים, בדרך כלל עד 60,000 ש''ח למשך מספר שנים. הריבית היא בין 8% - 12%. ההלוואה במימון ישיר היא הלוואה מהירה מאד והתהליך כולו נעשה במהירות רבה. 

 

4. הלוואות חברתיות - ההלוואה כאן נעשית בזירה שמממנת את עצמה ממלווים פרטיים. הריבית אטרקטיבית ביותר והיא נעה סביב 7% - 9%. תקופת ההלוואה היא לשנים בודדות ועם החזר חודשי יחסית גבוה.

 

5. הלוואה ממקום העבודה - ישנם מקומות עבודה המספקים לעובדים שלהם את האפשרות של נטילת הלוואות. תנאי ההלוואה משתנים ממקום למקום. שווה לבדוק זאת עם מקום העבודה שלכם.

 

6. חברות ביטוח - חברות הביטוח הן גופים חוץ בנקאיים גדולים אשר מנהלים פעילות החורגת הרבה מעבר למכירת ביטוח. ישנן חברות ביטוח גדולות אשר מציעות כיום הלוואות במודל הדומה למשכנתא שמטרתה רכישת דירה או כל נכס אחר.

 

7. חברות הלוואות חוץ בנקאיות - ישנן כיום מספר חברות פרטיות אשר מציעות מימון משכנתא חוץ בנקאית. חברות אלו פועלות תחת רישיון כמובן ובמסגרת החוק. הן מציעות אפשרויות שונות של משכנתא חוץ בנקאית הכוללות מסלולי משכנתא יעודיים.

 

איך לבחור את מקור המימון החוץ בנקאי הטוב ביותר?

 

כדי לבחור את מקור המימון החוץ בנקאי הטוב ביותר עבורכם השאירו בטופס למטה את הפרטים שלכם ותקבלו  עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם אשר יכוונו אתכם בבחירת המקור מימון הטוב ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

 

השתמשו במערכת הטכנולוגית החכמה שלנו שסורקת עבורכת מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ושולחת אליכם רק הצעות רלוונטיות המתאימות בדיוק רב לנתוני הבקשה שלכם!

 

חסכו זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}