בחירת רואה חשבון לחברות בע"מ מחירים וטיפים להתאמה

מחפש רואה חשבון לחברה שלך?

 

הגעת למקום הנכון!

 

אנחנו נספק לך את כל המידע הדרוש על בחירת רואה חשבון לחברה בע''מ, עם דגש על התאמת רואה חשבון לחברות גדולות וחברות בע''מ. כאן תוכלו גם להבין ממה נגזר מחיר של רואה חשבון, תקבלו טיפים לבחירת רואה חשבון מקצועי ותבינו כיצד להתאים רואה חשבון אידיאלי לחברה שלכם.

 

כל חברה, מכל סוג שהוא, נצרכת לשירותים מקצועיים רבים. רואה חשבון הוא אחד החשובים שבהם. במיוחד כדי להבטיח התנהלות נכונה מול רשויות המס והצורך בהנהלת חשבונות כפולה, ניהול עובדים ומלאי ועוד. החשיבות של רואה חשבון בהתאמה לחברה שלכם, היא  גם כדי שתדעו בדיוק מה מצבה הפיננסי של החברה בכל נקודת זמן ותוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

 

מהם הפרמטרים המשפיעים על עלות של רואה חשבון לחברה בע''מ?

 

עלות של רואה חשבון נגזרת מכמה פרמטרים עיקריים, להלן העיקריים והחשובים שבהם:

 

 1. זמן העבודה - כמה עבודה נדרשת לרואה החשבון מידי חודש בניהול חשבונות החברה שלך. כל חשבונית של עסקה שבצעת, היא עוד זמן עבודה לרואה החשבון ועל פי כמות החשבוניות הממוצעת מידי חודש, יקבע התעריף של רואה החשבון.

 2. עובדים בחברה -   עלות של רואה חשבון מושפעת גם מכמה עובדים יש בחברה. כל עובד בחברה זה תלוש משכורת, חישוב של הפרשות מעביד שונות ועוד.

 3. ספקים - גם מספר הספקים שאתה עובד איתם משפיעה בסופו של דבר על התעריף של רואה החשבון שלך. גם כאן, ככל שיש לך יותר ספקים, יותר הוצאות לחברה - יש לרואה חשבון עבודה רבה יותר והתעריף שלו עולה בהתאם.

 4. ניהול מלאי / פחת - תעריף רואה החשבון יכול להיות מושפע גם מכמות המלאי של המוצרים בחברה, עליו לנהל את המלאי ואת הפחת שלו ועל פיו נגזר התעריף שלו. 

 5. שירותי שילוח ולוגיסטיקה - עלות של רואה חשבון לחברה בע''מ מושפעת גם מהפרמטר הזה. האם החברה מתעסקת בשירותי שילוח? עד כמה מורכבת הלוגיסטיקה בחברה ועוד.

 6. אחזקת נכסים ועלויות קבועות  - האם יש בבעלות החברה נכסים? נכסי נדל''ן וכד'? האם וכמה עלויות קבועות יש לחברה?

 7. אחזקת צי רכבים בליסינג - גם לאחזקת צי רכבים, הן תפעולי והן מימוני יש השפעה רבה על עבודתו של רואה החשבון בחברה 

 8. דוחות - דוחות מס שנתיים, הצהרות הון מידי כמה שנים וכד'. (ברוב המקרים הכנת דוחות אלה כלולה בתשלום החודשי, אבל יכול להיות גם שלא, חשוב לבדוק זאת מול רואה החשבון)

 9. השקעות בחברה - האם יש לחברה שלכם השקעות נוספות כגון: מניות שאתם מחזיקים ברשותכם, תיקי השקעות וכד'?

 10. שירותים נוספים - לעיתים יש צורך בשירותים נוספים של רואה החשבון, כגון: ייעוץ מס, ניהול וייעוץ תזרימי שוטף, גיוסי אשראי ועוד.

 

כל הפרמטרים הנ''ל משפיעים במידה ניכרת על העלות החודשית של רואה חשבון לחברה בע''מ ולכן חשוב שתעברו על כל הסעיפים ותבדקו מה אכן יכלול השירות, במה אין לכם צורך וכיצד תוכלו להוזיל עלויות.

 

מחירים מקובלים של רואה חשבון לחברה בע''מ:

 

תעריפים של רואה חשבון לחברות הוא דינמי ומשתנה על פי גודל וסוג החברה. להלן המחירים המקובלים בשוק בתחום ראיית חשבון לחברות בע''מ:

 

 1. הנהלת חשבונות לחברה קטנה - המחיר לחודש, לחברה עם מחזור שנתי של 400-500 אלף ש"ח בשנה ועד 2 עובדים: 2,000 - 1,000 ₪

 2. הנהלת חשבונות לחברה בינונית - המחיר לחודש, לחברה עם מחזור שנתי של עד מיליון וחצי ש"ח בשנה ועד 4 עובדים: 3,000 - 1,200 ₪

 3. ביקורת דוחות כספיים לחברה קטנה או בינונית - המחיר לחודש, לחברה קטנה או בינונית עם מחזור שנתי של מיליון עד מיליון וחצי ש"ח ועד 4 עובדים:  7,000 - 3,000 ₪

 4. דוחות תזרים מזומנים לחברה קטנה או בינונית - המחיר לחודש, לחברה קטנה או בינונית עם מחזור שנתי של מיליון עד מיליון וחצי ש"ח בשנה ועד 4 עובדים: 2,500 - 1,000 ₪

 5. עלות רואה חשבון לחברה בע"מ – בין 1,200-4,000 ש"ח בחודש.

 6. דוח שנתי לחברה בע"מ – בין 2,000-10,000 ש"ח

 

איפה ניתן למצוא רואה חשבון לחברה בע''מ?

 

זה כבר החלק הקל בכל הסיפור!

 

לנו ב-CONTACT יש ניסיון רב בהתאמת רואה חשבון לעסקים ולחברות מכל סוג ובכל גודל!

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של רואי חשבון מומלצים באזור מגוריכם עם התאמה מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולבית העסק שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת רואי חשבון בראיית חשבון

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}