בחירת רואה חשבון לעסקים קטנים - מחירים וטיפים להתאמת רואה חשבון אידיאלי

מחפש רואה חשבון לעסק?

 

הגעת למקום הנכון!

 

אנחנו נספק לך את כל המידע הדרוש על בחירת רואה חשבון אופטימלי לעסק, עם דגש על עסקים קטנים ובינוניים, עוסק פטור או עוסק מורשה. כאן תוכלו גם להבין ממה נגזר מחיר של רואה חשבון, תקבלו טיפים לבחירת רואה חשבון מקצועי ותבינו כיצד להתאים רואה חשבון אידיאלי לעסק. 

 

כל עסק זקוק לשירותים מקצועיים רבים. רואה חשבון הוא אחד החשובים שבהם. במיוחד כדי להבטיח התנהלות נכונה מול רשויות המס ואפס הסתבכויות איתן וגם כדי שתדעו בדיוק מה מצבו  הפיננסי של העסק בכל נקודת זמן ותוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

 

ממה מורכבת עלות של רואה חשבון?

 

עלות של רואה חשבון נגזרת מכמה פרמטרים עיקריים, שהמשמעותי שבהם הוא זמן ההתעסקות והעבודה שיש לרואה החשבון בניהול חשבונות העסק שלך. לדוגמה, אם אתה עסק קטן שמוכר ל10,000 לקוחות מדי חודש מוצר ב 50 או ב 100 ש''ח, לרואה החשבון תהייה עבודה רבה יותר בעסק שלך, גם אם אתה עוסק פטור ומדווח רק פעם בשנה וגם אם אתה מדווח מידי חודש או חודשיים, בסופו של דבר - כל חשבונית עסקה היא עוד עבודה לרואה החשבון שלך.

 

עלות של רואה חשבון מושפעת גם מהאם יש לך עובדים בעסק וכמה? כל עובד בעסק זה תלוש משכורת, חישוב של הפרשות מעביד שונות ועוד.

 

גם מספר הספקים שאתה עובד איתם משפיעה בסופו של דבר על התעריף של רואה החשבון שלך. גם כאן, ככל שיש לך יותר ספקים, יותר הוצאות בעסק - יש לרואה חשבון עבודה רבה יותר והתעריף שלו עולה בהתאם.

 

פרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על תעריף של רואה חשבון לעסק, הם:

 

  1. ניהול מלאי - כמות המלאי של המוצרים בעסק.

  2. שירותי שילוח ולוגיסטיקה - האם יש בעסק שלכם שירותי שילוח? עד כמה מורכבת הלוגיסטיקה בעסק ועוד.

  3. אחזקת נכסים ועלויות קבועות  - האם יש בבעלותכם נכסי נדל''ן וכד'? האם וכמה עלויות קבועות יש לעסק?

  4. דוחות - דוחות מס שנתיים, הצהרות הון מידי כמה שנים וכד'. (ברוב המקרים הכנת דוחות אלה כלולה בתשלום החודשי, אבל יכול להיות גם שלא, חשוב לבדוק זאת מול רואה החשבון)

  5. שירותים נוספים - לעיתים יש צורך בשירותים נוספים של רואה החשבון, כגון: ייעוץ מס, ניהול וייעוץ תזרימי שוטף, גיוסי אשראי ועוד.

 

כמה עולה רואה חשבון לעסק קטן או בינוני?

 

עלות של רואה חשבון יכולה להשתנות על פי צרכי העסק ותלויה גם בשאלה האם אתם נעזרים בשירות של רואה החשבון מידי חודש או פעם בשנה. כאן נביא מחירים ממוצעים לשירותים נפוצים של רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים:

 

דוח שנתי עסקים : 1,000-1800 ש"ח

שירותי הנהלת חשבונות לעוסק פטור:  70-100 ש"ח לחודש

הכנת דו"ח שנתי לעוסק פטור:  1,000-1,500 ש"ח

שירותי הנהלת חשבונות לעוסק מורשה:  700 -220 ש"ח לחודש

הכנת דו"ח שנתי לעוסק מורשה:  1,200-1,800 ש"ח

 

איך לבחור רואה חשבון בהתאמה לעסק?

 

פרמטר חשוב שמשפיע על התאמת רואה חשבון לעסק הוא היקף הפעילות החשבונאית שלכם. לעסק קטן כדאי לבחור רואה חשבון עצמאי או משרד רואי חשבון קטן וכך להבטיח קבלת יחס אישי ושירות קשוב לאורך כל הדרך. לעסקים גדולים יותר נדרש בדרך כלל משרד רואי חשבון גדול יחסית עקב היקף העבודה. במקרים כאלו מומלץ שלא להתפשר על איש מקצוע ספציפי שייתן לכם מענה אישי בשעת הצורך. כיום, בעידן הדיגיטלי ניתן לעבוד כמעט עם כל רואה חשבון מכל מקום בארץ, הכי חשוב שתרגישו נח ובטוח איתו.

 

איפה ניתן למצוא רואה חשבון מקצועי?

 

זה פשוט וקל!

 

לנו ב-CONTACT יש ניסיון רב בהתאמת רואה חשבון לעסקים מכל סוג ובכל גודל!

  

השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של רואי חשבון מומלצים באזור מגוריכם עם התאמה מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולבית העסק שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

השוואת רואי חשבון בראיית חשבון

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}