מהן הריביות של משכנתא חוץ בנקאית ואיך תוכלו להוזיל אותן?

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם עומדים לפני נטילת משכנתא חוץ בנקאית, או שכבר נטלתם אחת כזאת והינכם מעוניינים לדעת מה משפיע על הריביות של המשכנתא שלכם וכיצד ניתן להוזיל אותן.

 

אנחנו מתמחים במגוון פתרונות פיננסיים המותאמים בדיוק לכל משפחה לפי הצרכים הפיננסיים הייחודיים שלה ומבטיחים לכם התאמה מדוייקת של מסלולי וריביות המשכנתא בצורה הזולה והחסכונית ביותר.

 

ריבית של משכנתא חוץ בנקאית היא קריטריון חשוב כאשר אנחנו נוטלים הלוואת משכנתא. יחד עם מספר ההחזרים החודשיים הצפויים וגובה ההכנסה של הלווים. הריביות של משכנתא חוץ בנקאית תמיד יהיו גבוהות יחסית למה שמקובל בבנק. הריביות הבנקאיות ללא ספק נמוכות בהרבה. במקרים מסויימים משכנתא חוץ בנקאית תהייה נכונה ומתאימה יותר לווים.

 

במאמר זה נביא בפניכם את האפשרויות השונות של ריביות על משכנתא חוץ בנקאית.

 

מה גובה הריבית הממוצעת למשכנתא חוץ בנקאית?

 

הריביות השנתיות הנמוכות ביותר להלוואות חוץ בנקאיות על נכס, נעות בדרך כלל בטווח של 11% - 14%. זה במידה שהלוואת המשכנתא ניתנת כנגד רישום של הערת אזהרה מדרגה ראשונה.

בטאבו הטווח של הריביות יכול לעלות לכדי 14% - 18% בשנה, כנגד רישום של הערת אזהרה מדרגה שנייה. (רישום הערת אזהרה מדרגה שנייה קורה לעיתים נדירות בסכומים נמוכים יחסית).

 

ריבית חוץ בנקאית - אינדבידואלית

 

הריבית החוץ בנקאית מתבססת על מספר גורמים כגון: מיקום הנכס, שווי הנכס, סוג הבטוחה, גובה המימון המבוקש ועוד. יחד עם זאת נלקח בלשבון גם המצב הפיננסי של הלווים, משך זמן ההלוואה ודרגת השיעבוד של הבטחון (הנכס). גורמים אלו ועוד נוספים משפיעים ישירות על גובה הריבית במשכנתא חוץ בנקאית וכל מקרה משתנה בהתאם למאפיינים שלו. 

 

איך נדע מה לעשות?

 

בעזרת המערכת החכמה של קונטקט תוכלו לקבל  עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא חוץ בנקאית בצורה חכמה וחסכונית.

 

המערכת שלנו סורק מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ושולחת אליכם אך ורק הצעות העונות במדוייק על נתוני הבקשה שלכם!

 

בואו לחסוך זמן, טרחה וכסף במקום אחד,

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותתחילו לנשום לרווחה!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו