ריבית ממוצעת ומומלצת במסלול הפריים נכון ל 2020

בבחירת תמהיל משכנתא יש כמה מסלולים עיקריים מהם תוכלו לבחור, ואחד המסלולים המוכרים יותר הוא מסלול הפריים. במבט ראשון הוא נשמע אטרקטיבי: הריבית במסלול משכנתא זה נמוכה ואין הצמדה למדד, מה שאומר שאתם אמורים לדעת בדיוק כמה תשלמו מדי חודש במשך 10 או 20 השנים הבאות, בהתאם לאורך חיי המשכנתא אך לא ממש כך הדבר. 

 

בריבית הפריים בנטילת משכנתא מומלץ להשתמש כאשר אתם שמתכננים למכור את הבית בקרוב או פשוט כאשר נוטלים את המשכנתא לתקופת משך זמן קצרה יחסית על מנת למנוע אי ודאות לגבי גדילת ריבית הפריים אשר נקבעת אחת לתקופה ע"י בנק ישראל.  

 

אלא שלמסלול הזה יש גם חסרונות. אמנם הריבית המסלול הזה תלויה בריבית הפריים (או הריבית במשק), אבל היא בהחלט עשויה להשתנות בתדירות גבוהה למדי. חשוב מכך, הבנקים קובעים ריבית גבוהה יחסית, כך שמדובר בהלוואת משכנתא שמחירה גבוה למדי. ריבית משכנתא ממוצעת ב-2020 במסלול הפריים היא 1.75%, ומדובר בעליה של 0.15% לאחר שנים שבהן עמדה הריבית על 1.6%. 

 

להתאמת מסלול המשכנתא הנכון עבורכם מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ולאפשר לנו למצוא עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

השוואת ספקים במכרז ריביות משכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו