איך לקבל הלוואה גדולה על ידי רישום הערת אזהרה בטאבו על בית - שיעבוד נכסים לטובת משכנתא

 

אם יש ברשותכם דירה או נכס נדל''ן אחר ואתם זקוקים להלוואה ונדחיתם על ידי הבנק בגלל יכולת החזר מוגבלת, אל דאגה!

 

אנחנו נדאג שתקבלו את ההלוואה שאתם זקוקים לה בצורה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

הלוואה גדולה כנגד שעבוד הבית היא כבר לא משהו חדש. בעזרתה תוכלו לממן את כל מה שעולה בדעתכם!

 

משכון של דירה כבטוחה להלוואה היא דרך אפשרית להעניק לבנק את הערבויות שהוא זקוק להן כדי לצמצם את הסיכון שלו בנתינת ההלוואה ולאפשר לכם לקבל הלוואה בתנאים נוחים. מול היתרונות שבשעבוד הבית כבטוחה להלוואה ישנו גם סיכון של אבדן הדירה שלכם לצורך כיסוי החובות במקרה שבו שלא תעמדו בהחזרי ההלוואה. במאמר זה נביא בפניכם את כל המידע לגבי רישום הערת אזהרה על בית ומשכון בית בדרגה ראשונה או שניה ומשכנתא עם הערת אזהרה וכיצד זה מתבטא בפועל.

 

איך מקבלים הלוואה כנגד הערת אזהרה?

 

אחרי שתנהלו משא ומתן עם הבנק או עם גוף חוץ בנקאי כלשהו, עליכם להסכים לתנאי ההלוואה כנגד שיעבוד הדירה וכמו בכל הלוואה תצטרכו להסכים על סכום ההלוואה, לוח הסילוקין שלה והריביות. בדרך כלל על מנת לתת תוקף לשעבוד יהיה צורך לרשום הערת אזהרה בטאבו לטובת הבנק ורישום ברשם המשכונות. בעת קבלת ההלוואה תתחייבו שלא למכור את הדירה המשועבדת או לעשות בו שינוי ללא אישור של הבנק או החברה החוץ בנקאית. במקרה שלא תעמדו בתנאי ההלוואה ובהחזרים שלה, הבנק או החברה החוץ בנקאית יוכלו להפרע מהנכס המשועבד על ידי העמדת הנכס למכירה.

 

המשמעות בפועל של שעבוד נכס

 

בעת רישום השעבוד על הנכס, הבנק או החברה החוץ בנקאית מבטיחים לעצמם את הזכויות על הדירה והם יעמדו לרשותם במצב שלא תעמדו בהחזרי ההלוואה. דירה משועבדת היא דירה שלא ניתן למכור אותה או לבצע בה שינויים. כשתסיימו להחזיר את ההלוואה ישוחרר השעבוד והדירה שלכם תחזור לרשותכם במלואה.

 

חשוב לדעת: לא ניתן לקבל משכנתא עם הערת אזהרה, לכן לפני נטילת משכנתא חשוב לבדוק האם ישנה הערת אזהרה בתוקף על הדירה.

 

מעמדה של הערת אזהרה 

 

הערת האזהרה היא נוסח המופיע על נוסח טאבו של הנכס במקרה שיש צד שלישי שיכול להפגע אם יבוצעו עסקאות על הנכס הזה. כאשר אתם עומדים למשכן את הבית שלכם לטובת הלוואה, תצטרכו לרשום הערת אזהרה לטובת הבנק או הגוף המספק את ההלוואה. הערה זו מבטיחה לו שלא תוכלו למכור או לבצע שינויים בדירה.

 

מתי נכון לשעבד את הדירה כנגד הלוואה?

 

התשובה לכך היא לא חד משמעית.

בדרך כלל נטילת הלוואה כנגד שעבוד דירה היא לא האפשרות הראשומה הרצויה לכם. לעיתים, אין ברירה וזהו אכן הצעד המתבקש. במצב כזה, חשוב שתהיו בטוחים שהסיבה ללקיחת ההלוואה מוצדקת מספיק וחשובה לכם וכן שאתם יכולים לעמוד בהחזרים הצפויים. במקרה שכל התנאים האלו מתקיימים והשעבוד נותן לכם מענה מתאים תוכלו לקחת את ההלוואה בבטחה.

 

אילו גופים נותנים הלוואה כנגד שעבוד נכס?

 

שעבוד דירה כנגד נכס ורישום הערת אזהרה עליו נותן לכם אפשרות מיקוח טובה מול הגוף המלווה. הלוואה כנגד דירה אפשר לקבל מהבנקים או מגופים חוץ בנקאיים כגון: חברת אשראי, חברות ביטוח, קרנות גמל וחברות מימון פרטיות.

 

לסיכום:

 

רישום הערת אזהרה על בית ושעבוד שלו לטובת הלוואה יכול לעיתים להציל אתכם ממצב כלכלי גרוע. חשוב לעשות את התהליך בחכמה.

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ובעזרת המערכת הטכנולוגית החכמה של קונטקט תקבלו עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים במגוון פתרונות פיננסיים, כגון: משכנתא לכל מטרה, משכנתא חוץ בנקאית, מימון חוץ בנקאי ועוד.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - COMTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו