שאלות נפוצות בהובלות

יש לכם שאלה ספציפית בתחום ההובלות?

 

מעניין אתכם לדעת על נושאים ספציפיים הקשורים להובלה שלכם?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

הכנו עבורכם מדריך שו''ת הובלות על שאלות נפוצות בתחום ההובלות ומענה מדוייק ומושלם על נושאים חמים בתחום.

 

ממה מורכב מחיר של הובלה וכיצד נבנה תעריף הובלות מומלץ?

 

הפרמטר הראשון שלפיו נקבע המחיר של ההובלה הוא היקף הפריטים שאתם רוצים להעביר. סוג אחד של שירות הוא הובלת דירה ובמקרה זה השאלה הראשונה שנציגי חברות הובלות ישאלו אתכם היא כמה חדרים יש בדירה. סוג אחר של העברה הוא הובלת פריטים בודדים - מקרר, מכונת כביסה, תנור, ארון, ספה, פסנתר וכו'. במקרים אלה באופן טבעי המחיר יהיה זול יותר, והמוביל ישאל אתכם קודם כל מהו הגודל של הפריט.

 

לפניכם טווח המחירים של הובלה בהתאם לכמות הפריטים. שימו לב שאין כמובן מחיר אחיד, גם בגלל שישנם עוד פרמטרים שמשפיעים על העלות:

 

הובלת דירת חדר - 700 עד 1200 ש"ח

 

הובלת דירת 2 חדרים - 1200 עד 1,800 ש"ח

 

הובלה של דירת 3 חדרים - 1500 עד 2,500 ש"ח

 

הובלת דירה של 4 חדרים - 2,000 עד 3,500 ש"ח

 

הובלת דירה של 5 חדרים - 3,000 עד 4,500 ש"ח

 

הובלת בית גדול - החל מ-4,000 ש"ח ויכול להגיע למעל 10,000 ש"ח 

 

הובלת מקרר - 350 עד 600 ש"ח

 

הובלת מכונת כביסה - 300 עד 350 ש"ח

 

הובלת תנור - 350 עד 500 ש"ח

 

הובלת ארון - 200 עד 1000 ש"ח (תלוי בכמות הדלתות והאם נדרש פירוק ו/או הרכבה)

 

הובלת ספה - 300 עד 600 ש"ח (תלוי בכמות מקומות ישיבה, כמות כורסאות והאם נדרש פירוק ו/או הרכבה)

 

הובלת מיטה זוגית - 250 עד 450 ש"ח (תלוי האם נדרש פירוק ו/או הרכבה)

 

הובלת פסנתר - החל מ-650 ש"ח ויכול להגיע ל עד 1500 ש"ח. הובלת פסנתר כנף גדול שכדי להעביר אותו יש צורך במנוף עשויה לעלות גם מעל 1500 ש"ח.


 

כמה עולה הובלה עם מנוף?

 

 

 ישנם מצבים שבהם אין ברירה אלא להשתמש במנוף - גם כשאין מעלית ואין גישה טובה דרך חדר המדרגות וגם כשיש פריטים כבדים מאוד כמו למשל פסנתר כנף. עלות מנוף היא בין-350-300 ש"ח לנקודת עבודה שלו (כל נקודה נמדדת פר שעה), ובהתאם ככל שהשימוש בו נרחב יותר, כך מתייקרת ההובלה.

 

כמה טיפ נהוג לתת למובילים?

 

 כדאי לזכור שבנוסף למחיר שתסכמו עם נציגי חברת ההובלות, נהוג לתת טיפ למובילים. הסכום המקובל הוא 50-100 ש"ח לכל אחד מהאנשים שלוקחים חלק במעבר, בהתאם למידת המאמץ. מומלץ לברר מראש כמה מובילים יגיעו אליכם כדי לשקלל גם את הטיפים בתוך הסכום הכולל.

 

איך לחסוך בעלויות של הובלת דירה?

 

כדי לבחור בהצעת מחיר אטרקטיבית עלינו לבצע מחקר שוק. זה נכון בכל ענפי השירות, אך נכון שבעתיים בבחירת שירותי הובלה. 

כדי לספק הצעת מחיר להובלת דירה, חברת ההובלות צריכה לקחת בחשבון את סעיף ההוצאות שלה. ברוב הפעמים ההוצאות של חברת ההובלות מוערכים לפי המרחק שבין המיקום שלה למיקומכם. הוצאות כמו דלק וזמן נסיעה הן ההוצאות המרכזיות של החברה, ולכן ככל שהמוביל ממוקם קרוב יותר למקום מגוריכם, כך הוא יוכל לספק לכם הצעת מחיר טובה יותר.

במידה ויש לכם אפשרות לבחור את תאריך המעבר וההובלה, כדאי שתדעו שבחודשי הקיץ העלויות של הובלת דירה עולים בכ - 20% - 25% יחסית לחורף. כדאי לבצע את ההובלה לפני או אחרי חודשי יולי - אוגוסט, כדי שתוכלו לחסוך את הסכומים הללו.

 

בנוסף, כדאי לתזמן את ההובלה לתאריכים של אמצע החודש ולא בתחילתו או בסופו, כך בדרך כלל תקלעו לתופה יחסית ''יבשה'' בחודש של המובילים והמחיר יכול לרדת משמעותית.

 

האם ההובלה כוללת גם הרכבת רהיטים?

 

רוב חברות ההובלה והמובילים הפרטיים מחזיקים בצוות העבודה שלהם גם נגר. נוכחות של נגר בצוות העבודה היא הכרחית בענף ההובלות, בלעדיו לא יוכלו לבצע את מרבית ההובלות. לכן כאשר קבלתם הצעת מחיר מחברת הובלות לביצוע מעבר דירה הכולל פירוק והרכבת רהיטים, אתם יכולים להיות בטוחים שבצוות העבודה ישנו גם נגר והרהיטים שלכם בידיים טובות. חשוב לציין שישנם רהיטים שלא מומלץ לפרק ולהרכיב פעמים רבות מכיוון שאיכות החומרים שלהם ירודה, כגון: סיבית, ופירוק והרכבה פעמים רבות מידי יכול להוציא מכלל שימוש לחלוטין.

 

האם מובילים אמורים לספק לי קרטונים?

 

שירות אספקת קרטונים לא ניתן בכל חברות ההובלה. זהו שירות המצריך טרחה מרובה מצד צוות ההובלה הן מבחינת מחיר חומרי הגלם והן מבחינת זמן עבודה של בעל מקצוע. אין זה מחובת חברת ההובלה לספק קרטונים, אך ניתן לבקש שירות כזה בתוספת תשלום.

 

 

איפה מוצאים חברת הובלות מקצועית ואמינה?

 

כדי למצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית באזור מגוריכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם ופרטי ההובלה בטופס המצורף והמערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תסרוק עבורכם בין מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותציע לכם עד 3 הצעות של מובילים מומלצים האזור מגוריכם העונים על דרישות הבקשה שלכם ולתקציב שהגדרתם מראש.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו