שדרוג דירת מחיר למשתכן

 

זכיתם בהגרלת מחיר למשתכן?

 

רוצים לדעת האם וכיצד תוכלו לשדרג את מפרט הדירה שלכם?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

המפרט בדירות מחיר למשתכן הינו מפרט קבוע שבדרך כלל לא ניתן לערוך בו שינויים. בכתבה זו נביא בפניכם את כל האופציות העומדות לרשותכם, במידה ותרצו לשדרג את המפרט הטכני של הדירה, לפני קבלת המפתח או לאחר מכן. חשוב לציין, כי ישנם סעיפים שלא ניתן לערוך בהם שינויים גם בעבור תוספת תשלום והם חלק מהחוקים של תוכנית מחיר למשתכן.

 

מתי תצטרכו לחרוג מהמפרט?

 

אין חובה לחרוג מהמפרט שקבלתם בדירת מחיר למשתכן. המפרט כשלעצמו הוא טוב ומתאים למשפחות צעירות. במקרים מסויימים, רוכשי דירה ראשונה ירצו להכנס לדירה מאובזרת כרצונם, או במידה ויש להם צרכים מיוחדים כגון שני כיורי מטבח - מטעמי כשרות ועוד.

 

מטבח

 

בדרך כלל, בדירות של מחיר למשתכן, תקבלו מטבח של כ - 4.5 מ''ר לעומת 8 מ''ר בדירה סטנדרטית רגילה. עלות הגדלת המטבח יכולה לעלות כ - 6000 ש''ח, במידה ומדובר באותם חומרים של המחיר למשתכן. במפרט של מטבח במחיר למשתכן, אין הכנה לתנור בילד אין ואם תרצו להכניס תנור כזה, תצטרכו לבצע שינוי שיכול להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים. בחירת גוון השיש במחיר למשתכן הינה בין שלושה גוונים בלבד, אך תוכלו לקבל גוונים נוספים בעבור תוספת תשלום.

 

נקודות חשמל, מים, גז

 

הזזה של נקודות חשמל, מים או גז יכולות להעשות רק אחרי הכניסה לדירה והם ידרשו מכם תשלום נוסף ועבודה רבה.

 

אמבטיה ושירותים

 

במפרט חדר הרחצה של המחיר למשתכן, תקבלו סוללות למים חמים וקרים. בנוגע לאסלות לחדרי השירותים - לא ניתן לקבל אסלות תלויות או סמויות, לכן תוכלו לבחור רק אסלות רגילות, אותן תוכלו להחליף במידה ותרצו רק לאחר הכניסה לדירה. 

 

צבע או קירות גבס

 

דירות מחיר למשתכן מסויידות בצבע לבן בלבד. במידה ותרצו להוסיף או לשנות צבע, תוכלו לעשות זאת רק לאחר הכניסה לדירה. כמו כן, הוספת קירות גבס יכולה להעשות רק אחרי הכניסה לדירה והיא יעלה לכם בסביבות 100 ש''ח למטר.

 

חלונות ותריסים

 

במפרט של דירות מחיר למשתכן ינתנו תריסי גלילה מפלסטיק בלבד - בחדרי הבית ואילו בסלון ינתנו תריסים חשמליים.

 

דלתות וריצוף

 

בחירת דלתות פנים לבית תעשה בבחירת גוון אחד מבין שלושה גוונים בלבד. לא ניתן לשדרג את הבחירה גם לא בעבור תוספת תשלום, אלא רק לאחר הכניסה לדירה. בחירת הריצוף תעשה על ידי בחירה מבין כ - 5 - 6 גוונים לריצוף הדירה, 3 גוונים לריצוף המרפסת ו 3 גוונים לחדר האמבטיה והשירותים. גם כאן, לא ניתן לשדרג את המוצע במפרט, רק לאחר הכניסה לדירה.

 

התאמות למשפחות דתיות או לנכים

 

משפחות דתיות יצטרכו שני כיורים במטבח - אחד לחלבי ואחד לבשרי. בפרוייקטים של מחיר למשתכן הנבנים במיוחד לציבור זה, כגון: בעיר בני ברק או בית שמש, יהיה ניתן לקבל במפרט הדירה תכנון לשני כיורי מטבח. בפרוייקטים שלא ייעודיים למגזר, ניתן לשדרג לשני כיורים בתוספת שלום של כ - 3000 ש''ח.

 

התאמה לנכים כגון: מרחבת מפתחים, יכולה להתבצע בעבור תוספת תשלום. למשל, הרחבת דלת יכולה להגיע לכ - 3500 ש''ח.

 

לסיכום,

 

ניתן לומר, כי המפרט של דירות מחיר למשתכן אכן בסיסי, אך מתאים לזוגות ומשפחות צעירות בתחילת דרכן.

 

אם אתם מעוניינים לקנות ולקבל משכנתא לדירת מחיר למשתכן, כדאי לעשות זאת עם מומחים בתחום!

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף מטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא למשתכן ויוכלו להדריך אתכם בכל הקשור לכך.

 

המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתני הבקשה שלכם, כך שאתם חוסכים זמן יקר, טרחה וכסף רב במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים במשכנתא במחיר למשתכן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו