כל השיטות להמסת שומן בבטן ובמותניים ללא התערבות כירוגית וללא ניתוח

רוצה לדעת מהן השיטות המומלצות להמסת שומן בבטן או במותניים?

 

הגעת למקום הנכון!

 

בעמוד זה תוכלי לקבל את כל המידע שיעזור לך לקבל החלטה אודות שיטת הטיפול המועדפת עלייך להצרת היקפים, הרזיה והמסת שומן בטני ומותני.

 

נשים רבות חולמות על חיטוב הבטן והמותנים, במיוחד נשים שעברו כמה הריונות ולידות ומרגישות שהגוף שלהן לא ממש כמו שהיה. גם אם את רוצה להוריד שומן בבטן ובמותניים בלבד, את חייבת לקרוא את הכתבה המיוחדת שהכנו עבורך, אודות שיטות הטיפול המומלצות להצרת היקפים בבטן ובמותניים.

 

הקפאת שומן בטני

 

הקפאת שומן, הנקראת גם המסת שומן בקור, נחשבת לשיטה היעילה ביותר מבין כל השיטות הלא פולשניות שקיימות להצרת היקפים בבטן ובמותניים. 

 

הטיפול נעשה במיכשור מתקדם המאפשר שאיבת האזור המטופל בטיפול אחד או שניים לכל היותר. השיטה מוכרת ונעשתה פופולארית בעולם כולו, במיוחד במדינות מתקדמות כמו ארצות הברית ואירופה. הקפאת שומן בטני או מותני נחשבת לשיטה היעילה והאפקטיבית במיוחד מבין כל השיטות הלא פולשניות להצרת היקפים.

 

המסת שומן בטני ומותני בגלי רדיו (אולטראסאונד)

 

טיפול נוסף הנחשב לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר להצרת היקפים בבטן ובמותניים ללא ניתוח, הוא המסת שומן באמצעות גלי רדיו (אולטראסאונד). 

 

הטיפול עובד על בסיס גלי רדיו המחממים את האזור המטופל בטמפרטורה שאינה מורגשת על ידי המטופל, אך היא מבצעת את פעולתה בהמסת תאי שומן וכך גורמת להצרת היקפים בבטן.

 

החום הגבוה שמוחד לתאי השומן גורם גם לייצור מוגבר של קולגן המחדש את העור וממצק אותו. זהו טיפול קצר מאד המתבצע במשך 3 מפגשים בהפרש של חודש בין מפגש למפגש.

 

הטיפול יעיל גם למקרים של צלוליטיס ומסייע במיצוק העור. בנוסף, הטיפול מתאים להמסת שומן בבטן העליונה והתחתונה ובמותניים.

 

המסת שומן בבטן באמצעות אלקטרודות

 

טכנולוגיה נוספת המבוססת גם היא על גלי רדיו, היא המסת שומן על ידי אלקטרודות ממיסות שומן. הפרוצדורה כוללת זוג אלקטרודות קטנטנות, האחת מונחת על גבי העור ומפעילה עליו לחץ ומעבירה גלי רדיו אל האלקטרודה השנייה המוחדרת אל שכבת השומן. הלחץ המופק המאלקטרודות ממיס את השומן והוא מתנקז בצורה טבעית המגוף.

 

הזרקות להמסת שומן בבטן

 

שיטה נוספת להצרת היקפים ושריפת שומן בבטן או במותניים ללא ניתוח, היא המסת שומן באמצעות הזרקות של ממיסי שומן. 

 

בכל סוג הזרקה ישנו קומפלקס ייחודי של מרכיבים המעודדים המסת שומן והוא מורכב בעיקר על פוספטידיל כולין. הטיפול כולל זריקות עדינות וממוקדות לאזורי השומן בגוף, כגון: בטן, מותניים ועוד.

 

החומר המוזרק חודר את הרקמות התת עוריות ונקשר אל תאי השומן ואז מפרק אותם בצורה הדרגתית כדי שיוכלו להתפנות באופן טבעי מהגוף על ידי מערכת השתן.

 

הטיפול כולל בין 3 - 4 מפגשים עם הפרש של חודש בין מפגש למפגש.

 

המסת שומן בבטן באמצעות חום

 

טכנולוגיה נוספת של המסת שומן בבטן לא ניתוח, היא שריפת שומן באמצעות חום. 

 

הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר לייזר מתקדם המבוסס על אנרגיית חום הגורמת להרס של תאי השומן. הטיפול מתאים במיוחד לחיטוב הבטן והסרת צלוליט, מכיוון שהוא פועל גם על העור עצמו ולא רק על תאי השומן, מה שאין כן בהמסת שומן בקור.

 

המסת שומן בבטן באמצעות גז אוזון - אוזונתרפיה

 

המסת שומן בבטן או במותניים על ידי גז האוזון מוכרת בשמה: אוזונתרפיה. הטיפול משלב חומרים ממסי שומן והזרקת גז אוזון וכן טכנולוגיות על בסיס גלי רדיו ולייזר. האוזון המוזרק אל תאי השומן בבטן, מתפרק בגוף והופך לחמצן רפואי טהור, מה שמאפשר פירוק של חומצות שומן בלתי רוויות והמסת צלוליט בצורה נקודתית.

 

הטיפול מתבצע בסדרה של 8 - 12 מפגשים עם מרווחים של שבוע בין מפגש למפגש.

 

שיטות טבעיות ותרגילים לחיטוב הבטן והמותניים

 

לצד כל הטיפולים שהזכרנו לעיל, ישנה חשיבות עליונה בתהליך ההרזיה בבטן ובמותניים לתזונה נכונה ואורח חיים בריא. כל טיפול שתבחרי לבצע יתן לך תוצאות אפקטיביות ומיידיות, אך על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת ועל תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים ולהכניס אותם לשגרת היום יום שלך. להלן מספר תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים שתוכלי לבצע בקלות על מנת לראות תוצאות והצרת היקפים בבטן ובאזור המותניים.

 

שכיבת קירוס

 

תוך כדי שאיבת (איסוף) בטן יש להרים את הרגל בזווית של º90 בין שוק לירך, ולבצע החלפות בין הרגליים לסירוגין – יש להקפיד על בטן אסופה לכל אורך התרגיל.

 

עמידת שש

 

תוך כדי נשיפה, אספי את הבטן פנימה ונתקי מעט את הברכיים מהרצפה, קצות האצבעות נעוצות ברצפה. שהי במצב זה 10 שניות ושחררי.

 

שכיבת אמות על הבטן

 

מרפקים בקו אחד מתחת לכתפיים צמודים אל הגוף. פלג גוף עליון מורם, עורף בהמשך לעמוד השדרה-מבט אל הרצפה.

תוכלי להניח כדור קטן תחת כפות הרגליים כדי לערעור את שיווי המשקל ולהוסיף קושי לתרגיל. תוך כדי נשיפה כווצי את הבטן פנימה עד שהבטן מתנתקת מהרצפה. שהי במצב זה בין 10-5 שניות ושחררי.

 

סוגי אימון לחיטוב הבטן והמותניים

 

ישנם סוגי אימון שונים המתאימים במיוחד לחיטוב הבטן והמותניים ולהצרת היקפים באזורים אלו. בין האימונים המתאימים להרזיה בבטן, ניתן למצוא את האימונים הבאים: פילאטיס, אנאירובי, אימון משולב ועוד.

 

חשוב לזכור לעבוד על שריר הרחב ביטני, יחד עם תזונה מאוזנת ופעילות אירובית להורדת השומן בגוף כולו.

 

מתלבטת איזו שיטה תתאים לך יותר? 

 

עכשיו כבר אין צורך להתלבט!

 

כל מה שאת צריכה לעשות כדי להתחיל את הטיפול המתאים לך להמסת שומן בבטן ללא ניתוח, זה להשאיר עכשיו את הפרטים שלך בטופס כאן למטה ותקבלי מהמערכת שלנו עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות המתמחות בטיפולי המסת שומן בבטן והצרת היקפים באזור מגוריך.

 

בואי לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTAC
 

השוואת ספקים בהמסת שומן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}