כל השיטות להמסת שומן ברגלים, בירכיים ובישבן ללא התערבות כירוגית וללא ניתוח.

רוצה לדעת מהן השיטות המומלצות להמסת שומן ברגלים, בירכיים ובישבן?

 

הגעת למקום הנכון!

 

בעמוד זה תוכלי לקבל את כל המידע שיעזור לך לקבל החלטה אודות שיטת הטיפול המועדפת עלייך להצרת היקפים, הרזיה והמסת שומן ברגלים ובישבן.

 

נשים רבות חולמות על חיטוב הרגלים והירכיים וחיטוב הישבן. לא משנה מה הסיבה שבגללה את רוצה לבצע הצרת היקפים וחיטוב, את חייבת לקרוא את הכתבה המיוחדת שהכנו עבורך, אודות שיטות הטיפול המומלצות להרזיה ברגלים או בירכיים וחיטוב הישבן.

 

הקפאת שומן ברגלים או בישבן

 

הקפאת שומן, הנקראת גם המסת שומן בקור, נחשבת לשיטה היעילה ביותר מבין כל השיטות הלא פולשניות שקיימות להצרת היקפים ברגלים ובירכיים.

 

הטיפול נעשה במיכשור מתקדם המאפשר שאיבת האזור המטופל בטיפול אחד או שניים לכל היותר. השיטה מוכרת ונעשתה פופולארית בעולם כולו, במיוחד במדינות מתקדמות כמו ארצות הברית ואירופה. הקפאת שומן ברגלים נחשבת לשיטה היעילה והאפקטיבית במיוחד מבין כל השיטות הלא פולשניות להצרת היקפים.

 

המסת שומן ברגלים או בישבן בגלי רדיו (אולטראסאונד)

 

טיפול נוסף הנחשב לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר להצרת היקפים ברגלים ובירכיים ללא ניתוח, הוא המסת שומן באמצעות גלי רדיו (אולטראסאונד). 

 

הטיפול עובד על בסיס גלי רדיו המחממים את האזור המטופל בטמפרטורה שאינה מורגשת על ידי המטופל, אך היא מבצעת את פעולתה בהמסת תאי שומן וכך גורמת להצרת היקפים וחיטוב הרגלים והישבן.

 

החום הגבוה שמוחדר לתאי השומן גורם גם לייצור מוגבר של קולגן המחדש את העור וממצק אותו. זהו טיפול קצר מאד המתבצע במשך 3 מפגשים בהפרש של חודש בין מפגש למפגש.

 

הטיפול יעיל גם למקרים של צלוליטיס בירכיים ומסייע במיצוק העור. בנוסף, הטיפול מתאים להמסת שומן ברגלים, בירכיים, בשוקיים ובישבן.

 

המסת שומן ברגלים או בישבן באמצעות אלקטרודות

 

טכנולוגיה נוספת המבוססת גם היא על גלי רדיו, היא המסת שומן על ידי אלקטרודות ממיסות שומן. הפרוצדורה כוללת זוג אלקטרודות קטנטנות, האחת מונחת על גבי העור ומפעילה עליו לחץ ומעבירה גלי רדיו אל האלקטרודה השנייה המוחדרת אל שכבת השומן. הלחץ המופק המאלקטרודות ממיס את השומן והוא מתנקז בצורה טבעית המגוף.

 

הזרקות להמסת שומן בירכיים או בישבן

 

שיטה נוספת להצרת היקפים ושריפת שומן בירכיים ובישבן ללא ניתוח, היא המסת שומן באמצעות הזרקות של ממיסי שומן. 

 

בכל סוג הזרקה ישנו קומפלקס ייחודי של מרכיבים המעודדים המסת שומן והוא מורכב בעיקר על פוספטידיל כולין. הטיפול כולל זריקות עדינות וממוקדות לאזורי השומן בגוף, כגון: ירכיים עליונות, ישבן ורגליים

 

החומר המוזרק חודר את הרקמות התת עוריות ונקשר אל תאי השומן ואז מפרק אותם בצורה הדרגתית כדי שיוכלו להתפנות באופן טבעי מהגוף על ידי מערכת השתן.

 

הטיפול כולל בין 3 - 4 מפגשים עם הפרש של חודש בין מפגש למפגש.

 

המסת שומן ברגלים ובישבן באמצעות חום

 

טכנולוגיה נוספת של המסת שומן ברגלים ובישבן ללא ניתוח, היא שריפת שומן באמצעות חום. 

 

הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר לייזר מתקדם המבוסס על אנרגיית חום הגורמת להרס של תאי השומן. הטיפול מתאים במיוחד לחיטוב הישבן והסרת צלוליט, מכיוון שהוא פועל גם על העור עצמו ולא רק על תאי השומן, מה שאין כן בהמסת שומן בקור.

 

המסת שומן ברגלים באמצעות גז אוזון - אוזונתרפיה

 

המסת שומן ברגלים או בישבן על ידי גז האוזון מוכרת בשמה: אוזונתרפיה. הטיפול משלב חומרים ממסי שומן והזרקת גז אוזון וכן טכנולוגיות על בסיס גלי רדיו ולייזר. האוזון המוזרק אל תאי השומן, מתפרק בגוף והופך לחמצן רפואי טהור, מה שמאפשר פירוק של חומצות שומן בלתי רוויות והמסת צלוליט בצורה נקודתית.

 

הטיפול מתבצע בסדרה של 8 - 12 מפגשים עם מרווחים של שבוע בין מפגש למפגש.

 

שיטות טבעיות ותרגילים לחיטוב הרגלים והישבן

 

לצד כל הטיפולים שהזכרנו לעיל, ישנה חשיבות עליונה בתהליך ההרזיה לתזונה נכונה ואורח חיים בריא. כל טיפול שתבחרי לבצע יתן לך תוצאות אפקטיביות ומיידיות, אך על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת ועל תרגילים לחיטוב הרגלים, הירכיים והישבן ולהכניס אותם לשגרת היום יום שלך. להלן מספר תרגילים לחיטוב הרגלים והמותנים שתוכלי לבצע בקלות על מנת לראות תוצאות והצרת היקפים ברגלים ובאזור הישבן.

 

אימון ממוקד לחיטוב הירכיים והישבן

 

שרירי הישבן הם בין השרירים החשובים בגוף, שכן הם מגנים על אזור האגן האחורי ויש להם תפקיד חשוב ביציבה, הליכה, עמידה ושיוויהמשקל של הגוף. יחד עם זאת, שרירי הרגליים שלנו נושאים את כל הגוף ולכן לצד היתרונות האסתטיים של חיטוב ירכיים רגלים, תרגישי ביתרונות הגופניים של עבודה על השריר ברמת הכוח והאנרגיה שלך.

 

כדי להקנות לאזור הישבן והירכיים מראה מחוטב ומעוצב את חייבת לשלב פעילות אירובית לשריפת קלוריות כמו: אימונים אירוביים (הייט, אימון מחזורי, עיצוב דינאמי ועוד) , הליכה ,טיפוס מדרגות, ריצה ותזונה נכונה שתוביל להפחתת אחוזי השומן בגוף.

 

מתלבטת איזו שיטה תתאים לך יותר? 

 

עכשיו כבר אין צורך להתלבט!

 

כל מה שאת צריכה לעשות כדי להתחיל את הטיפול המתאים לך להמסת שומן בבטן ללא ניתוח, זה להשאיר עכשיו את הפרטים שלך בטופס כאן למטה ותקבלי מהמערכת שלנו עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות המתמחות בטיפולי המסת שומן בבטן והצרת היקפים באזור מגוריך.

 

בואי לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת ספקים בהמסת שומן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}