שיטות בטוחות להסרת נקודות חן ושומות - כיצד עושים את זה ומי רשאי לבצע את הטיפול?

מחפשים שיטה להסרת נקודות חן או שומות?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל פירוט מלא של כל השיטות והטכניקות להסרת שומות ונקודות חן, ללא ניתוח.

 

מהן שומות ונקודות חן?

 

שומות הן גידולי עור קטנים, בדרך כלל בצבע כהה. הן יכולות יכולות בגובה פני בעור או בולטות מעליו. שומות נחשבות לפגמים או לנקודות חן, בהתאמה למיקומן וצורתן. רוב השומות אינן מזיקות, אך הסרתם יכולה להתבצע מטעמים אסתטיים או מחשש להתפתחות גידול סרטני.

 

הסרת שומות בחנקן או בהקפאה

 

הסרת שומות בחנקן היא השיטה המסורתית להסרת נקודות חן ושומות והיא מבוצעת על ידי רופאי עור. הסרת שומות על ידי חנקן עלולה להשאיר צלקות של כוויות קור. בנוסף, הסרת שומות בחנקן מלווה בכאב שחש המטופל בזמן ההסרה.

 

הסרת שומות בגלי רדיו

 

הסרת שומות ונקודות חן בגלי רדיו, מעוררים את המים הנמצאים בתוך השומה ובכך גורמים להסרתה. הסרת שומות בגלי רדיו נחשבת לשיטה קלה, בטוחה ואמינה.

 

הסרת שומות בלייזר

 

הסרת שומות ונקודות חן על ידי צריבה בלייזר היא תהליך קצר ובטוח, המבוצע בהרדמה מקומית של מקום ההסרה. השומה או נקודת החן מחוממת על ידי הלייזר שגורם להמסתה. הסרת שומות בלייזר אינה יעילה במצב שבו השומה בולטת, מכיוון שקרן הלייזר אינה יכולה לחדור לעומק השומה. ההחלמה מהפעולה הינה פשוטה וקלה וניתן לחזור לפעילות מלאה מייד לאחר הטיפול.

הסרת נקודות חן בלייזר בדרך כלל לא משאירה צלקות, אך לעיתי ישאר סימן קטקנטן על העור שיעלם לאחר תקופת מה. טכניקת הליזר להסרת נקודות חן, נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר להסרת שומות ובטוחה לשימוש אצל מרבית האוכלוסיה.

 

הסרת שומות בשיטת אלקטרוקואגולציה

 

זהו שם נרדף להסרת שומות במחט חשמלית. שיטה זו מתאימה להסרת שומות שטוחות בלבד. הטיפול מתחיל בהרדמה מקומית של השומה ולאחר מכו מוחדרת מחט חשמלית לשומה וגורמת לכוויה ההורסת את תאי השומה. הסרת שומות בשיטה זו אינה מצריכה תפרים, אך עלולה להשאיר צלקות.

 

הסרת שומות על ידי זריקות

 

הסרת שומות יכולה להתבצע גם על ידי זריקות של קורטיקוסטרואידים או פלואורואוראציל. בשיטה זו עלולות להשאר צלקות קטנות על העור.

 

מי רשאי לבצע הסרת שומות או נקודות חן?

 

הסרת שומות ונקודות חן יכולה להתבצע על ידי רופא עור בלבד, במרפאות אסתטיקה או מכוני רפואת עור מורשים.

 

לא יודעים איזה סוג טיפול יתאים להסרת השומות שלכם?

 

כדי לבחור טיפול מתאים להסרת שומות ונקודות חן, אנחנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע המבינים בתחום הרפואה האסתטית. 

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של מרפאות ומכוני אסתטיקה מומלצים המתמחים בהסרת שומות ונקודות חן באזור מגוריכם, כך שתוכלו לבחור מתוכן את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת ספקים ברפואת העור

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}