החלקת פנים ומיצוק העור בשיטת לייזר 4D מהדור החדש

מחפשת שיטה עוצמתית עם תוצאות מוכחות להחלקת קמטים, מיצוק וחידוש עור הפנים?

 

הגעת למקום הנכון!

 

ההישגים החדשים של טכנולוגיית הלייזר, מאפשרים להעלים את תסמיני הגיל ולבלום משמעותית את תהליך הזדקנות עור הפנים והצוואר.

 

קמטים הם אינם התסמין היחיד המשקף את הזדקנות עור הפנים. הלייזר הרב מימדי מהדור החדש, מסוגל בנוסף להחלקת קמטים, לשפר את גמישות העור, לרענן צבע וברק, למצק ולהחליק את המראה הכללי ולהפוך אותו לבריא וטבעי יותר.

 

בכתבה זו נסקור את השיטה החדשה להחלקת פנים וטיפול בבעיות פיגמנטציה וקמטים באמצעות לייזר 4D, כדי שגם את תוכלי להנות מטיפולים איכותיים בשיטה המצליחה והכובשת.

 

מהות השיטה

 

השיטה פועלת על בסיס טכנולוגיית לייזר מדוייק המסיר בעדינות את השכבה הראשונה של העור, מבלי לפגוע בשכבות העמוקות. פעולת הלייזר יוצרת רשת של נקבוביות זעירות המעודדות פעולה של כיווץ, מתיחה ומיצוק עור הפנים.

 

 

 

 

מה זה הצערת פנים בלייזר?

 

כאמור, גילו של העור אינו מושפע אך ורק מקמטים הנראים לעין, אלא במראה פנים כללי הכולל גם צבע וברק, חיספוס, מיצוק ואלסטיות של העור. כל התסמינים הללו נגלים לעין בהבעות הפנים, ברפיון העור, חוסר גמישות ואחידות הצבע.

 

לצערינו, עדיין לא הומצאה השיטה או הטכנולוגיה המשפרת את כל התסמינים הנ''ל בפרוצדורה רפואית אחת. יחד עם זאת, את יכולה לשפר משמעותית את כל הבעיות הללו באמצעות טכנולוגיית הלייזר הרפואי הרב מימדי מהדור החדש.

 

הפרוצדורה של טיפול בלייזר רב מימדי 4D

 

זוהי שיטה להצערת פנים בלייזר רך שלא שורף את הרקמות החיוניות של עור הפנים, אלא מחדש את הרקמות הפגועות שלו בכל שכבות העור ומחזק את מיצוק העור, הנפח והאלסטיות שלו.

 

התוצאות משפרות את מראה הפנים על ידי אפקט טבעי של מתיחת העור והחלקת קמטים החל מחלקן התחתון של הפנים. בנוסף לאפקט המתיחה, הפרוצדורה מחליקה ומלטשת את שכבת העור החיצונית ליצירת מראה כללי מבריק ורך.

 

טיפול זה כולל 4 סוגים של השפעות לייזר, שיחד מייצרים אפקט רב מימדי.  הטכנולוגיה של חברת FOTONA העולמית להצערת פנים בלייזר, מהווה את אחת הפרוצדורות הטובות והבטוחות בעולם, המוכרת על ידי רופאים מומחים ברפואה אסתטית וארגון הבריאות האמריקני FDA, עם תוצאות מוכחות בכל רחבי העולם.

 

מה כוללת פרוצדורה בשיטת 4D בלייזר להצערת פנים?

 

  • הגדלת נפח עור הפנים - הרמה והחלקה של קמטים בחלקן התחתון של הפנים. מבוצע מתוך חלל הפה דרך הלחיים.

  • מיצוק ואלסטיות של העור - חימום רך של העור על ידי לייזר, משפר את גמישות העור וממצק אותו. אפקט זה נראה לעין במיוחד בהבעות פנים ומורגש במגע ישיר עם העור.

  • החלקת קמטים - חיזוק רקמות חלשות, תוך מניעה של רפיון העור בנקודות המקושרות עם קמטי הבעה בפנים.

  • שיוף והחלקה של העור - החלקת עור כללית, ''פוליש''. מבועת על ידי טכנולוגיית פילינג קר, המחליקה ומיישרת את העור ומשפרת את צבעו. העור הופך לחלק, טבעי ובריא יותר.

 

מה כוללת הפרוצדורה?

 

טיפול להצערת פנים בלייזר 4D אינו מחייב הכנה מוקדמת או הרדמה מקומית והוא מבוצע ללא כאב כלל. במשך 45 דקות של הטיפול, הרופא מפעיל את כל ארבעת הפרוצדורות, תוך כדי חימום רקמות   מתוך החלל הפנימי של הפה. כדי שהלייזר לא יורגש, מוסיפים קירור אווירי. בסיום הטיפול מורחים קרם מיוחד, אותו יש למרוח במשך מספר ימים לאחר הטיפול.

 

פילינג לייזר הינו חלק מהטיפול עצמו. המטופלים יכולים להחליט בעצמם על עומק הטיפול של הפילינג, שישפיע על מספר הטיפולים להשגת התוצאות הרצויות. לדוגמה: פילינג לייזר שטחי, מאפשר לייצר אפקט יישור מתמשך, ללא צורך במרווחי זמן ארוכים. לעומת זאת, פילינג לייזר עמוק, יאפשר להבחין בתוצאות מהר יותר, אך מרווחי הזמן בין טיפול לטיפול יהיו ארוכים יותר. 

 

התוצאות הראשונות יתקבלו כבר מספר ימים לאחר הטיפול הראשון וימשיכו ככל שיעבור הזמן.  העובדה שהתוצאות הן לא פרי של נסיון מלאכותי להצערה וחידוש הפנים, אלא מראה אמיתי של העור שלך, הופך את הטיפול לנחשק ביותר על ידי מטופלי 4D מכל העולם. 

 

איך עושים את זה?

 

הזמיני עכשיו ייעוץ רפואי, ללא עלות וללא התחייבות במרפאות סאן קליניק באזור מגורייך ותוכלי להנות ממראה פנים חלק, מוצק, טבעי ובריא יותר. כל זאת, ללא צורך בזריקות או טיפולים פולשניים או כירוגים. 

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בהצערת פנים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}