שיפור דיור במחיר למשתכן – האם זה אפשרי?

רוצים לעבור לבית גדול יותר?

לדירה חדשה יותר?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו לשפר את איכות החיים שלכם ולעבור לדירת חלומותיכם במינימום תקציב ובלי להיות תלויים במכירת הדירה הקודמת.

 

לפני  מספר שנים כשהחלו את הפרויקט של מחיר למשתכן יצא למהלך הזה שם לא כל כך טוב, בעיקר ע"י בעלי אינטרסים שונים שמגמתם היה לתקוע טריז לפרויקטים הללו מסיבות כלכליות של רווח והפסד. היום המצב אחר לחלוטין הפרויקט של מחיר למשתכן הוכיח את עצמו כפתרון מצוין לאנשים שאין להם דירה וגם אין להם הון עצמי גבוה.

 

מחירי דירות שפויים יותר גם בשיפור דיור


במחיר למשתכן ניתן לקנות דירה במחירים שפויים יותר מאשר בשוק החופשי והכי חשוב שההון העצמי הנדרש זה הון עצמי מינימלי של 100 אלף שח שמתאים לקניית כל דירה עד לגובה של 1.8 מיליון שח בערך של השוק החופשי. ובמקום הון עצמי גבוה של 25% כמו שמקובל בקנייה רגילה של נכס ראשון או יחיד. תוכלו לקבל משכנתא במחיר למשתכן עד 90% מערך שווי השוק או על ההפרש שבין מחיר הקנייה פחות 100 אלף שח (מאחר ומדובר במשכנתא במחיר למשתכן שההון העצמי הנדרש הוא 10% או 100 אלף שח הנמוך מביניהם).

 

לא מספרים לכם שגם לכם מגיע שיפור דיור במחיר למשתכן


זוגות רבים שרוצים בשיפור דיור אינם יודעים בכלל שגם הם יכולים להגיש בקשה להשתתפות בהגרלה של מחיר למשתכן. ישנם זוגות שזוכים בהגרלה ובסוף מוותרים על הזכייה שלהם מכל מיני סיבות ואם אתם רוצים לשדרג את הדירה שלכם אתם יכולים לזכות באותה דירה שעליה ויתרו הזוכים בהגרלה.


תוכלו למשל לקנות דירה של 6 חדרים במחיר זול יותר מהרגיל ולא תצטרכו הרבה הון עצמי כדי לעשות זאת. ניתן דוגמא אם יש לכם דירת 4 חדרים בשווי 2 מיליון, נגיד בראשון לציון, אתם יכולים לקנות דירה של 6 חדרים בפרויקט של מחיר למשתכן גם כן בראשון לציון במחיר של 2.150 מיליון. שדרגתם את הדירה שלכם ב 2 חדרים נוספים וזה עלה לכם רק עוד 150 אלף שח. איזו עסקה מדהימה זו יכולה להיות עבורכם. שווה בדיקה. אפשר היום לקנות דירה במחירים שפויים יותר ובכל הארץ יש פרויקטים של מחיר למשתכן מהצפון ועד אילת. שווה לכם לבדוק את העניין אם אתם רוצים לשדרג את הדירה שלכם לדירה גדולה יותר.

 

כולם חושבים שמחיר למשתכן מיועד רק לאנשים שאין להם נכס


לצערנו לא כל הזוגות מודעים לכך שניתן להגיש בקשה למכרז במחיר למשתכן גם אם כבר יש לכם דירה ואתם רוצים בשיפור דיור. כולם יודעים שמחיר למשתכן מיועד רק למי שאין לו בכלל דירה. במידה ואתם ניגשים למכרז אתם כבר נכנסים לפרויקט שכבר התחילו לבנות אותו ולא בהתחלה כך שלא תצטרכו לחכות 3 שנים עד לסיום הבנייה אתם כבר רואים התחלת בנייה.


באזורים מסוימים אפילו מקבלים מענק של כ 40 אלף שח בנוסף על המחיר הזול של מחיר למשתכן.  כדי ללמוד יותר לעומק איך זה עובד כנסו לאתר של משרד השיכון וקראו מהם התנאים להגשה למכרז במחיר למשתכן למשפרי דיור ובאילו מקומות בארץ ניתן להגיש בקשה להגרלה וכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להגיש את הבקשה למכרז ולהגרלה.


מחיר למשתכן אינו מיועד לאנשים שרוצים לקנות דירה שנייה להשקעה. מחיר למשתכן מיועד לזוגות, משפחות, ידועים בציבור, רווקים, אמהות חד הוריות, גרושים, גרושות,  שאין להם דירה כלל או לאנשים שרוצים בשיפור דיור ולשדרג את הבית הנוכחי ולהחליפו באחר.

 

משכנתא לשיפור דיור במחיר למשתכן


במידה ותצטרכו משכנתא נוספת תוכלו לקבל משכנתא מהבנק עבור שיפור הדיור ומומלץ לפנות ליועץ משכנתא מקצועי כדי שתוכלו לקבל את התמהיל הטוב ביותר עבורכם.

 

למי שזו כן דירה ראשונה שלו כמה מילים


לגבי אנשים שזו דירה ראשונה או יחידה שלהם והם לא בהגדרה של משפרי דיור, ואתם קונים דירה במחיר למשתכן, האתגר הגדול שעומד בפניכם הוא התשלום גם לשכר דירה וגם למשכנתא שתיקחו. אז אם אתם יכולים לחזור לגור אצל אחד מההורים שלכם לשנה לפחות כדי שתוכלו לחסוך את הכסף על שכר הדירה מה טוב. אם אין לכם את האופציה הזו שיקלו לשכור דירה במחיר זול יותר אולי יחידת דיור קטנה יותר לפחות לשנה כדי לחסוך חלק מההוצאה על שכר דירה. או שתשקלו לקחת משכנתא בלון לתקופה שעד לסיום הבנייה ולשלם עליה רק את הריבית עד שתכנסו לדירה ולא תצטרכו לשלם עוד שכר דירה. יש פתרונות.


השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים המתמחים בנטילת משכנתא למשתכן.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו