שיפור דיור ללא הגרלה - איך עושים את זה?

רוצים לעבור לבית גדול יותר?

 

לדירה חדשה יותר?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו לשפר את איכות החיים שלכם ולעבור לדירת חלומותיכם במינימום תקציב ובלי להיות תלויים במכירת הדירה הקודמת.

 

משפחות רבות מגלות בשלב כלשהו בחיים שלהן, שהדירה בה הם חיים כבר אינה מספקת להם. אם זה מבחינת גודל של הדירה, או סתם מרצון לדירה מטופחת יותר. הסיבה אינה חשובה, אבל הדרך בה נמכור את הדירה הקיימת ונרכוש את הדירה החדשה (שיפור דיור) בהחלט מעניינות. בכתבה זו, אנו נסביר על החשיבות בתכנון וניהול נכון של מכירה וקניה של דירה לשיפור דיור ונרחיב על המשמעויות של הנושא.

 

שיפור דיור – שדרוג דירה

 

במידה ואתם מחזיקים בדירה משל עצמכם, אתם כבר במקום טוב יותר, לא משנה אם יש לכם משכנתא עליה או לא.  כדאי מאוד לבחון את הדרכים להפוך גם את תהליך שיפור הדיור לכזה שמסב לנו רווח גדול ככל האפשר. כדי לעשות זאת, צריך להבין שהתהליך מורכב ולעתים כדאי לבקש סיוע מקצועי מראש.

 

איך מקבלים מימון לשיפור דיור?

 

במידה ויש לכם משכנתא על הנכס, אתם יכולים לגרור את המשכנתא לנכס הבא במידה ואתם רוכשים דירה ששוויה גבוה מהנכס הקיים. במקרים רבים ניתן להרחיב את הלוואת המשכנתא לצורך רכישת הדירה החדשה אבל חשוב לבדוק האם כדאי לסגור את המשכנתא ולקחת חדשה ואו להמשיך במסלול הקיים בהתאם למצב הקיים בשוק בזמן הרכישה והקניה.

במידה והשוק בעליה, אתם רוצים למכור את הדירה הקיימת רק לאחר שרכשתם את הדירה החדשה. לכן, יהיה עליכם לקחת הלוואה מיוחדת הנקראת גם הלוואת גישור או גרייס, כנגד הדירה הקיימת והלוואה זו תדחה את החזרי המימון החדשים עד למועד מכירת הדירה הקיימת  ותאפשר לכם להרוויח כל עוד השוק עולה. 

חשוב לזכור: משפרי דיור יכולים לקבל עד 70% משכנתא  בשונה מרוכשי דירה ראשונה המקבלים 75%.

 

שיפור דיור במחיר למשתכן


במחיר למשתכן ניתן לקנות דירה במחירים שפויים יותר מאשר בשוק החופשי והכי חשוב שההון העצמי הנדרש זה הון עצמי מינימלי של 100 אלף שח שמתאים לקניית כל דירה עד לגובה של 1.8 מיליון שח בערך של השוק החופשי. ובמקום הון עצמי גבוה של 25% כמו שמקובל בקנייה רגילה של נכס ראשון או יחיד. תוכלו לקבל משכנתא למשפרי דיור במחיר למשתכן עד 90% מערך שווי השוק או על ההפרש שבין מחיר הקנייה פחות 100 אלף שח (מאחר ומדובר במשכנתא במחיר למשתכן שההון העצמי הנדרש הוא 10% או 100 אלף שח הנמוך מביניהם).

 

לסיכום,

 

אתם שוקלים לשפר דיור?

 

מזל טוב!

 

כדאי לבדוק מה הן היכולות הכלכליות שלכם, ומהם הצרכים האמיתיים שחשובים לכם. בכדי לברר דברים אלו, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בעסקאות כאלו ולקבל את חוות דעתם בנוגע למקרה הייחודי שלכם.


השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים המתמחים בנטילת משכנתא לצורך שיפור דיור

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו