שלבים בתהליך לקיחת משכנתא מול יועץ משכנתאות

אם אתם מלתבטים לגבי הצורך שלכם ביועץ משכנתאות מקצועי,

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נעשה הכל כדי לשפר במידה ניכרת את הסיכוי שלכם לקבל תמהיל משכנתא הכי משלם בתנאים אטרקטיביים ובריביות הנוחות ביותר.

 

זכרו! החוכמה לא רק לקחת את ההלוואה שלכם בתנאים טובים אלא בעיקר לתכנן משכנתא נכון כי תנאי משכנתא מצויינים למשפחה אחת יכולים להפוך למכשול פיננסי ניכר עבור משפחה אחרת.

 

כשלוקחים בחשבון את העלות הגבוהה של ההלוואה לצורך קניית הנכס ואת העובדה שהיא משפיעה על החיים לטווח ארוך מאוד, קל להבין למה שירות ייעוץ משכנתא הוא אופציה משתלמת מאוד. ייעוץ מקצועי משפר במידה משמעותית את הסיכוי שלכם לקבל את המשכנתא שאתם רוצים, ובתנאים הכי טובים - ודרך CONTACT תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות מיועצים מנוסים בכל רחבי הארץ. בנוסף כדאי לכם להכיר את השלבים השונים של הייעוץ כדי לדעת מה מצפה לכם ואיך בעצם מושג החיסכון הדרמטי.

 

שלב 1: היכרות

 

השלב הראשון במסגרת תהליך לקיחת משכנתא הוא באופן טבעי זה שבו איש המקצוע שומע מכם מה בעצם אתם רוצים.

 

בנוסף כוללת ההיכרות אתכם הבנה של כל המשאבים שעומדים לרשותכם, גם בנקודת הזמן הנוכחית וגם בעתיד הנראה לעין. אם למשל יש לכם פיקדון בסכום של 250,000 ש"ח שעומד להשתחרר בעוד שנתיים, כדאי לקחת אותו בחשבון ולהבטיח את האפשרות להשתמש בו במועד הנ"ל וכך להקטין את ההחזרים החודשיים בלי עמלת פירעון מוקדם יקרה שהופכת את המהלך ללא משתלם. באופן כללי חשוב שהיועץ ידע בדיוק מהו ההון העצמי שעומד לרשותכם, כדי לא לקחת משכנתא גבוהה מדי ובהתאם גם יקרה יתר על המידה.

 

מרכיב חשוב אחר בשלב הזה של ייעוץ המשכנתא הוא בדיקת יכולת ההחזר החודשית שלכם, בהווה ובעתיד. לנתון הזה יש חשיבות רבה, מפני שבמקרים רבים אנשים נוטים לבקש משכנתא שמייצרת החזרים חודשיים שהם מעבר לכושר הפירעון שלהם, והתוצאה עלולה להיות הסתבכות כלכלית. יועץ מיומן יבהיר לכם מהו הסכום המקסימלי שמתאים ליכולות שלכם, וימנע את המצב שבו הבנק עלול לממש את השעבוד של הנכס ובעצם לקחת לכם אותו (וכמובן שכדאי לחפש בית או דירה שנמצאים בתוך מסגרת התקציב שמאפשר סכום המשכנתא המרבי לפי הייעוץ).

 

שלב 2: גיבוש תמהיל משכנתא אופטימלי

 

כשמדברים על שלבים לקיחת משכנתא החלוקה היא כמובן שרירותית, ולמעשה תוך כדי ההיכרות כבר מתחיל גיבוש התמהיל הנכון ביותר עבורכם.

 

כידוע ישנם מספר מסלולים אפשריים לקבלת הלוואה לצורך רכישת דירה. בפרט נפוצות האפשרויות של ריבית פריים, קל"צ (ריבית קבועה ולא צמודה), ריבית קבועה צמודה למדד וריבית שמשתנה כל 5 שנים. במסגרת בניית התמהיל האופטימלי של המסלולים - כלומר כמה כסף כדאי לכם לבקש בכל אפיק שכזה - נלקחים בחשבון הכללים של בנק ישראל, הצרכים הספציפיים שלכם ונתוני השוק בנקודת הזמן הנוכחית. כך למשל נכון ל-2019 מסלול הפריים נחשב לאטרקטיבי מאוד, אבל היו שנים שבהן הריבית בו הייתה גבוהה ולא משתלמת, כך שבכל מקרה חשוב לפעול על סמך המצב העכשווי.

 

שלב 3: פנייה למספר בנקים וקבלת הצעות

 

על-מנת להגיע להלוואה הטובה ביותר עבורכם כדאי כמובן לבצע סקר שוק מקיף. בהתאם השלב השלישי של תהליך ייעוץ משכנתא הוא פנייה למספר בנקים על-מנת לקבל מספר הצעות ולבחור את זו עם שיעורי הריבית האטרקטיביים ביותר.

 

שלב 4: בחירת הצעה וניהול מו"מ במידת הצורך

 

לאחר שנקבע התמהיל המנצח והתקבלו ההצעות השונות אפשר לבחור את הבנק שמציע את התנאים האופטימליים. במידת הצורך היועץ יעזור לכם לנהל מו"מ כדי לשפר את ההצעה, ובכל מקרה יספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לקראת החתימה על המשכנתא והשלמת ההליך הבירוקרטי.

 

מחזור משכנתא

 

חשוב להדגיש שכל אותם שלבים בייעוץ משכנתא יכולים להתאים גם למי שכבר קיבל מהבנק את הכסף הנחוץ לו וכבר החזיר חלק ממנו - אבל בגלל שהמציאות של חייו השתנתה הוא מעוניין לבצע מחזור משכנתא, כלומר לשפר את התנאים.

 

איך לבחור יועץ משכנתא מוצלח במיוחד?

 

עם כל יועץ בתחום תעברו תהליך לקיחת משכנתא דומה, אבל באופן טבעי ישנם הבדלים בין כל אנשי המקצוע - מוזמנים להשאיר פרטים, ואנחנו ב-CONTACT ננצל את הידע שלנו כדי לעזור לכם למצוא מומחה מנוסה שמתאים בדיוק לתכנון משכנתא לצרכים שלכם.

 

כל מה שעליכם לעשות זה, להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מומלצים במתאימים בדיוק לצרכים שלכם.

 

חסכו זמן, כסף וטרחה - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT 

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}