איך עושים מחזור משכנתא ומתי עושים מיחזור משכנתא?

רוצים לחסוך יותר בהחזרי המשכנתא?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם מחזור משכנתא חכם שיחסוך לכם כסף רב בתשלומי המשכנתא החודשיים ולאורך כל תקופת המשכנתא הנותרת.

 

במאמר זה נדבר על כמה נושאים בתחום מיחזור המשכנתא כמו; כיצד עובד תהליך מיחזור משכנתא? כיצד עושים מיחזור משכנתא, מתי עושים מיחזור משכנתא, מהם הנקודות החשובות שיש לבדוק בעת ביצוע תהליך מיחזור משכנתא קיימת לרבות עלויות, כמה תשלמו עמלת פירעון מוקדם למיחזור המשכנתא ובחינת כדאיות ייעוץ פרטי בתהליך מיחזור המשכנתא.

 

כיצד עושים מיחזור משכנתא הצעדים החשובים:

 

החלטתם למחזר את המשכנתא שלכם, אולי שמעתם מחברים שעכשיו כדאי גם לכם למחזר את המשכנתא, אולי ראיתם בחדשות שכדאי או ששמעתם באיזו תכנית טלוויזייה אחרת ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם. אז איך זה עובד?

 

  • קודם כל תמצאו את ההסכם שעליו חתמתם על המשכנתא עם הבנק ותבדקו מהם התנאים שמופיעים בהסכם הזה. מהם המסלולים שמרכיבים את תמהיל המשכנתא שלקחתם, כמה ריבית אתם משלמים על כל מסלול, לכמה שנים לקחתם את המשכנתא בכל מסלול ומהו ההחזר החודשי שאתם משלמים.

 

  • גשו לבנק שבו מתנהלת המשכנתא שלכם ותבקשו לוח סילוקין של המשכנתא כדי שתוכלו לראות בדיוק כמה תשלומים שילמתם, כמה תשלומים עוד נותר לכם לשלם, מהי יתרת הסכום שנותרה לכם לשלם וכמה זמן עוד נותר לכם לסיום המשכנתא.

 

  • אחר כך תשבו ותעשו רשימה של כל ההוצאות שיש לכם מדי חודש לצד ההכנסות שיש לכם, תוכלו לראות אם אתם חורגים מהתקציב החודשי שיש לכם או שאולי יש בו איזו יתרת זכות שממנה אתם יכולים לחסוך או להגדיל את התשלום החודשי של המשכנתא כדי לקצר את התקופה ולחסוך הרבה כסף לאורך חיי המשכנתא. או שמא אין לכם כסף מיותר ואתם רוצים להאריך את תקופת המשכנתא אם ניתן, כדי לשלם כל חודש פחות כסף, במקרה הזה קחו בחשבון שההחזר הכולל של המשכנתא יגדל בגלל פריסת התשלומים הארוכה יותר.

 

בשלב הזה יש לכם 2 אפשרויות כיצד למחזר את המשכנתא שלכם:

 

  1. לגשת לבנק שלכם ולבדוק מול פקיד המשכנתאות בבנק כדאיות מיחזור המשכנתא, במקרה הזה קחו בחשבון שלבנק שממנו לקחתם את המשכנתא אין באמת אינטרס שתשפרו את התנאים של המשכנתא אצלם משום שהם יפסידו כסף עתידי שהיו אמורים להרוויח מריביות המשכנתא שלכם ו/או מההצמדות למדד. אז אולי כדאי שתשקלו לקחת משכנתא חדשה מבנק אחר.
  2. או לעשות לעצמכם חיים קלים יותר וחכמים יותר ולקחת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיעזור לכם בכל התהליך הבירוקרטי והמתיש הזה. הוא יכוון אתכם וירכיב עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם    לפי מצבכם הכלכלי העכשווי ועם ראייה לעתיד ויחסוך להם הרבה כסף לאור השנים במידה ותהיה כדאיות למיחזור המשכנתא. את בדיקת הכדאיות תקבלו ללא עלות.

 

אם בחרתם לעשות את זה לבד, מה שמאד לא מומלץ בימינו, אז לכו לפחות ל 3-4 בנקים אחרים לקבל הצעות למשכנתא על הסכום שנותר לכם להחזיר. קחו בחשבון שכל בנק יתן לכם את ההצעה הטובה ביותר שהוא יכול לתת לכם כשמול הבנק עומד האינטרס של הבנק לפני האינטרס שלכם וכל בנק יציע לכם את התמהיל שממנו הוא ירוויח הכי הרבה. תמהיל זה לא בהכרח הנכון עבורכם. אתם בעצם מתחילים הכל מחדש כפי שעשיתם בפעם הראשונה שבה לקחתם משכנתא.

 

מתי עושים מיחזור משכנתא?


מיחזור משכנתא עושים כשהתנאים במשק משתנים באופן משמעותי, כמו ריביות נמוכות יותר במשק, היום אוגוסט 2019 הריביות בשפל שלא היה כמותו זה מספר שנים. כשנוספים מסלולים חדשים למשכנתא שיכולים להיטיב את התנאים ולשדרג את המשכנתא הנוכחית שלכם, או שהתנאים הכלכליים שלכם משתנים לטוב ולפחות טוב.

 

מהם הנקודות החשובות שיש לבדוק בעת ביצוע תהליך מיחזור משכנתא קיימת לרבות עלויות,


אז אמרנו כבר לבדוק מהם התנאים במשכנתא הנוכחית שלכם, אמרנו לבדוק כמה נותר לכם עוד לשלם וכמה שנים עוד נותרו, אמרנו לבדוק מה מצבכם הכלכלי ביחס לתשלומי המשכנתא


בנוסף:

 

  • עליכם לבדוק גם מהו הקנס שתצטרכו לשלם עבור פרעון מוקדם של המשכנתא זה יכול לעלות לכם כמה עשרות אלפי שקלים אם אתם פורעים את המשכנתא מוקדם מהמתוכנן

 

  • עליכם לבדוק מהם כל העלויות הנלוות לפירעון המשכנתא הנוכחית וללקיחת המשכנתא החדשה.

 

כמה תשלמו עמלת פירעון מוקדם למיחזור המשכנתא?

 

תלוי במסלולים מהם מורכבת המשכנתא שלכם, לכל מסלול יש את התנאים שלו, תלוי אם הגעתם לתחנת יציאה במשכנתא שלכם או לא, כפי שמצויין בהסכם שחתמתם עם הבנק בעת לקיחת המשכנתא.

בגדול מומלץ לקרוא את המאמרים שמדברים על מיחזור משכנתא באתר שלנו כדי לראות את כל המידע לפני שאתם פועלים בכיוון של מיחזור המשכנתא וכדי שתוכלו לדעת כיצד לעשות מיחזור משכנתא נכון וחכם. יש עוד עמלות שתצטרכו לשלם בתהליך מיחזור המשכנתא תוכלו לקרוא על זה במאמרים נוספים באתר.

 

בחינת כדאיות ייעוץ משכנתא פרטי בתהליך מיחזור המשכנתא  

 

אל תטעו לחשוב שיועץ המשכנתא בבנק נאמן לכם או מסור לכם, גם אם הוא מכיר אתכם שנים רבות. הנאמנות שלו היא קודם כל לבנק. הוא מקבל הוראות מהבנק מה למכור לכם והבנק מוכר לכם את מה שהוא מרוויח ממנו הכי הרבה. כן תקבלו שירות טוב ומנומס ואולי אי אילו הטבות שהבנק ממילא ירשה לו לתת לכם, אבל זה עדיין יהיה במסגרת מה שהבנק יכול להרוויח ממנו הכי הרבה. יועץ המשכנתא בבנק מקבל את שכרו מהבנק וגם מקבל בונוסים על כל כסף שנכנס לבנק. אם הבנתם את העניין הזה אתם ודאי תבחרו באפשרות השנייה, לקחת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה.

 

קודם כל כדי שיבדוק עבורכם כדאיות למיחזור המשכנתא ואחר כך גם ידריך אתכם בדיוק כיצד עושים מיחזור משכנתא ואף יעשה עבורכם את כל עבודת הבירוקרטיה, ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יעשה עבורכם את המשא ומתן מול הבנק,, יעשה את סקר השוק עבורכם בין הבנקים וירכיב עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון והמתאים ביותר למצבכם הכלכלי, יועץ משכנתא פרטי שלכם שהאינטרס שלכם בלבד מנחה אותו, אז בחרתם את הבחירה הנכונה ביותר שתחסוך לכם הרבה מאד כסף, תחסוך לכם זמן והרבה כאבי ראש.

 

יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה יודע להגיש לכם את המשכנתא הנכונה והטובה ביותר עבורכם. מדובר בסכומים גדולים ולאורך שנים וכדאי מאד שיהיה מישהו מקצועי שילווה אתכם בתהליך. זה עולה כסף אך חוסך לכם הרבה יותר כסף.


מלאו את הפרטים שלכם בטופס כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לשירות ולייעוץ שתוכלו לקבל מיועצי משכנתא מקצועיים למיחזור המשכנתא שלכם בתנאים הטובים ביותר עבורכם כדי שתוכלו לחסוך כסף רב לאורך חיי המשכנתא.


בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במיחזור משכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו