איך מוציאים תעודת זכאות למשכנתא?

רוצים לקחת משכנתא, אבל לא יודעים אם תוכלו לקבל תעודת זכאות?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

 בעזרת יועצי המשכנתאות המומחים שלנו, אנו נדאג לכך שתקבלו את כל המגיע לכם ותוכלו להוציא תעודת זכאות למשכנתא מהבנק בלי עיכובים או תקלות מיותרות בדרך, לקבלת משכנתא לזוגות צעירים וכד'.

 

בנוסף, אנחנו נבטיח לכם את קבלת המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם והמתאימה בדיוק להתנהלות הכלכלית של משק הבית שלכם.

 

במציאות הנוכחית, אחרי יותר מעשור של עליית מחירים משמעותיות, חלק גדול מהישראלים מתקשה מאוד להגיע לבית משלו וישנן אף אוכלוסיות שעבורן רכישת דירה ראשונה היא משימה כמעט בלתי אפשרית. על מנת לעזור להן, מציעה המדינה אפשרות לקבל משכנתא בתנאים משופרים - על בסיס תעודת זכאות. כדי לדעת האם גם אתם זכאים לסיוע, כיצד מתבצע התהליך וכמה זה שווה לכם - הכנו עבורכם את הכתבה הבאה.

 

 

מהם התנאים לקבלת תעודת זכאות למשכנתא?

 

הרף הבסיסי לקבלת תעודת זכאות למשכנתא הוא גיל 30 ומעלה והיעדר בעלות על דירה (גם לא בשנים קודמות). למי שעומד בשני התנאים הנ"ל מחושבות נקודות זיכוי על סמך הפרמטרים הבאים:

 

* ותק בנישואין - זוג שנשוי שנה אחת מקבל 250 נקודות. עבור כל שנת נישואין נוספת מצטברות עוד 50 נקודות. גם ידועים בציבור ייהנו מניקוד בהתאם למספר השנים שבהן הם מנהלים בית משותף.

 

* מספר הילדים - הילד הראשון במשפחה "שווה" 350 נקודות. 3 הילדים הבאים מוסיפים 150 נקודות כל אחד, והחל מהילד ה-5 במספר התוספת היא של 100 נקודות עבור כל ילד.

 

* מספר האחים - כל אח (או אחות, כמובן) מוסיף 50 נקודות. במשפחות מרובות אחים הניקוד גבוה משמעותית: 4 אחים מזכים ב-400 נקודות, 5 ב-600, 6 ב-650.

 

* שירות צבאי - 10 נקודות לכל חודש שירות (לזוגות שהגיעו ל-1,000 נקודות ומעלה בזכות הסעיפים הקודמים).

 

המינימום הנדרש לקבלת תעודת זכאות הוא 1,000 נקודות.

 

זכאות לקבוצות אוכלוסיה ספציפיות

 

בנוסף לתנאים הכלליים שפורטו בפסקה הקודמת, ניתנת תעודת זכאות גם לקבוצות אוכלוסיה ספציפיות: הורים יחידנים (משפחות חד-הוריות), עולים חדשים, רווקים גם מתחת לגיל 30 שמבקשים לקנות דירה באזורי עדיפות לאומית, לקויי ראייה ועיוורים, מקבלי גמלת הבטחת הכנסה ומקבלי סיוע בשכר דירה.

 

מול מי מתנהל התהליך?

 

בקשת תעודת זכאות למשכנתא מוגשת לבנקים השונים שמספקים את ההלוואות ארוכות הטווח לצורך רכישת נדל"ן. עלות הגשת הבקשה היא 70 ש"ח.

 

אילו מסמכים צריך להגיש עם הבקשה לתעודה?

 

הנפקת תעודת זכאות למשכנתא תתבצע לאחר הצגת כל המסמכים הרלוונטיים לחישוב הניקוד שלכם. לבקשה תצטרכו לצרף גם תעודת נישואין, תעודות לידה של הילדים, אישור על שירות צבאי (או שירות לאומי), צילומים של תעודות הזהות של האחים והאחיות שלכם ועוד.

 

כדי לעשות זאת ביתר קלות ולהמנע מקבלת סירוב מהבנק למשכנתאות, השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת החכמה שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם ובכך תחסכו זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

 

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו