איך להמנע מתקלות בזמן הובלת דירה?

עומדים לפני הובלת דירה?

 

הגעתם לפה בדיוק בזמן!

 

אנחנו נדאג לכך שההובלה שלכם תוכל לעבור בקלות ובלי תקלות מיותרות שאפשר פשוט עם מעט מחשבה למנוע מראש. השארו איתנו!

 

ענף ההובלות הוא תחום הנחשב לפרוץ במדינתינו, כך שתוכלו למצוא מובילים או חברות הובלה המעניקות שירות לקוי ולא בטיחותי יחד עם מחירים הזויים ובלתי הגיוניים בעליל שלא מצדיקים את איכות ומקצועיות ההובלה.

אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בתחום, כדי שתוכלו להבין ולדעת טוב יותר על מה יש לשים דגש בעת הזמנת הובלה וכיצד תוכלו למנוע תקלות אפשריות.

 

פגישה פרונטלית

 

מומלץ מאד לא להסתפק בשיחה טלפונית בלבד כדי לסגור עם חברת הובלות מסויימת. קבעו עם נציג החברה פגישה פרונטלית כדי שתוכלו להתרשם עין בעין מאמינות החברה, מהצוות שלה והמקצועיות. אל תתביישו לשאול כל שאלה שיש לכם לגבי ההובלה, הביטוח או כל דבר אחר שעולה בדעתכם. הפגישה הפרונטלית יכולה גם למנוע מצב של תמחור מחדש ביום ההובלה.

 

תמחור מחדש

 

העלאת מחיר ההובלה ביום ההובלה עצמו בגלל כמות גבוהה של תכולה מעבר למה שסוכם בשיחה הטלפונית, היא אחת הדוגמאות הקלאסיות שבהן חברות הובלה נותנות בשיחה טלפונית מחיר אטרקטיבי ומפתה כדי שתסגרו איתם, אך בפועל מחיר ההובלה שלכם יעלה עוד בהתאם לכמות התכולה. לכן, אל תתפתו להמעיט בכמות התכולה שלכם כדי שלא תופתעו ביום המעבר ותאלצו להפרד מסכום שלא ציפיתם לו.

 

מרחק גדול בין החנייה לבית

 

גם במקרה שבו החנייה שלכם רחוקה יחסית מהבית תאלצו לשלם מחיר גבוה מעט יותר מהמחיר הרגיל. בהובלה ישנו מרחק מינימום וכל מרחק מעבר לכך הוא בתוספת תשלום. היו ערוכים לכך ובדקו מה המרחק המדוייק בין הבית שלכם לחנייה ואמרו זאת לנציג החברה טרם קבלת הצעת המחיר כדי למנוע עוגמת נפש מיותרת ביום המעבר.

 

זהירות, שביר.

 

תקלות ותאונות יכולות לקרות לכל אחד. במקרה של נזק לרכוש שלכם, חברת ההובלות אמורה לספוג אותו. לכל חברת הובלות שמכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה ישנו ביטוח הובלות וביטוח תכולה, זה מה שמקנה לכם שקט נפשי בידיעה שהציוד שלכם בידיים טובות וגם אם ייגרם נזק חלילה, תוכלו לקבל תמורתו פיצוי הולם מחברת הביטוח.

 

איחורים

 

תקלה נוספת ומרגיזה במיוחד היא נושא האיחורים של חברות ההובלה. ארזתם, התכוננתם ואתם מחכים בסבלנות לשעה הייעודה שקבעתם עם המובילים, אבל אף אחד לא מגיע. מעצבן, נכון? הפתרון האולטימטיבי במצבים כאלה הוא פשוט חוזה עבודה מסודר וכתוב מראש.

 

חוזה עבודה יכול למנוע בעיות ותקלות רבות וכן לפצות אתכם במקרה של אי עמידה בהסכם. חוזה עבודה צריך להיות כתוב ברור ומסודר ולענות על כל פרטי ההובלה, כולל מחירים, זמני הגעה, פירוק והרכבה ועוד וצריך להחתם כמובן על ידי שני הצדדים: אתם וחברת ההובלות.

 

מה עוד אתם יכולים לעשות כדי למנוע תקלות?

 

תזכרו תמיד, שגם המובילים הם בני אדם, ממש כמוכם וגם הם רוצים להתפרנס בכבוד. לכ, שמרו על הגינות, יושרה ואמינות, עמדו בהתחייבויות שלכם ותאמו ציפיות מוקדם ככל הניתן כדי למנוע עוגמת נפש ותקלות אפשריות.

 

איפה מוצאים חברת הובלות מקצועית ואמינה?

 

כדי למצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית באזור מגוריכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם ופרטי ההובלה בטופס המצורף והמערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תסרוק עבורכם בין מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותציע לכם עד 3 הצעות של מובילים מומלצים האזור מגוריכם העונים על דרישות הבקשה שלכם ולתקציב שהגדרתם מראש.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו