השוואה של יועצי משכנתא בשוהם - קונטקט

מעוניינים ביועצי משכנתא בשוהם והסביבה?... ככל הנראה אתם רוצים לקנות משכנתא בזול ובהגיון!

 

הפלטפורמה שלנו תתאים את המידע בין צרכך לכלל יועצי משכנתאות בשוהם וסביבת מגורכם הרשומים בזירה ותזהה מתוכם את נותני השירות הרלוונטיים ביותר על פי נתונך האישיים.

 

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות? יותר מ 30% מנוטלי משכנתא בישראל השתמשו בשירותם של יועצי משכנתאות אישיים בכדי לחסוך בהחזר משכנתא חודשי או בההחזר הכולל, הרי קיים ניגוד אינטרסים שקוף בין הבנק לבין הצרכן לצורך קבלת המשכנתא הטובה יותר.

 

קונטקט גם מתמקצעים: במשכנתאות לרכישת נכסים, הלוואות כנגד שיעבוד בתים, הלוואה חוץ בנקאית כנגד שיעבוד דירה, משכנתא לקשישים, משכנתא לבית שני, משכנתאות במחיר למשתכן, משכנתאות לבניה עצמית, מחזורי משכנתאות ועוד פתרונות גיוס אשראי מתקדמים רבים.

 

כבר קיבלת סירוב בבנק? זה לא סוף העולם, במידה וכבר קיבלת סירוב או שישנו חשש שהבנק ידחה את המשכנתא שלך מכל סיבה שהיא לצורך ניהול משא ומתן בנקאי בזכות מכרז ריביות מול כל הבנקים, פנו למכרז ריביות דרכנו מול בעלי מקצוע אשר מתמקצעים בתיקי אשראי מתקדמים יותר.

 

מלאו את הפרטים שלכם בטופס שמאלי וחסכו כסף, זמן יקר ומאמץ מיותר. אפשר לקבל את כל הצעות מחיר מול יועצי משכנתא בשוהם כאן!

סנן
סנן
כתבות מקצועיות בתחום

פנה/י להתאמת יועץ משכנתא המשתלם ביותר בשוהם והסביבה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.