השוואת משכנתאות - מכרז הצעות וריביות משכנתא המקיף בישראל

מעוניינים לגייס משכנתא כדאית לכל מטרה ולחסוך כסף רב מול בנקים או מערכת חוץ בנקאית?

הגעת למקום הנכון ביותר, והמיועד לצורך השוואת תנאים לנטילת משכנתא מיוחלת!

זה כבר לא סוד שמי שפונה ישירות לבנקים ללא השכלה פיננסית ברוב מהמקרים קונה את הכסף שלו יותר יקר ממה שיכל מול אנשי מקצוע המתמחים בכך!  

להלן הרשימה המקיפה ביותר במשק ישראלי של יועצי משכנתאות, יועצים פיננסיים, כלכלנים, רואי חשבון שעובדים בעיקר למטרת חיסכון משמעותי מול מערכת בנקאית לצד קרנות מימון חוץ בנקאיים שמספקים בעיקר הלוואות משכנתא למסורבי בנקים כנגד בטחונות נדל"ן בכל דרגת משכון (משכנתא מדרגה ראשונה ודרגה שניה ומעלה) ביניהם נמנים קרנות מימון פרטיים, חברות ביטוח ומשקיעים פרטיים. 

מיד עם פנייתך אחד מנציגי CONTACT mortgage יחזרו אליך לבירור פרטי הבקשה פרטניים. לאחר תשאול ראשוני הפלטפורמה תפיץ טכנולוגית את בקשתך (ללא חשיפת פרטי קשר מולך על מנת למנוע התרדות מיותרות) רק לגופים רלוונטיים ביותר לפרופיל בקשתך כך שרק עד 3 ספקי שירות הרלוונטיים ביותר והמתמחים לפרופיל בקשתך יוכלו לפנות אליך למתן ההצעה מתבקשת.

*** אין CONTACT מתחייבים לספק הצעות לבעלי פוטנציאל פירעון משכנתא נמוכים. השיקול להתכנות פיננסית נתון בידי ספקים דרך המכרז בלבד!

סנן
סנן
מכרזים live
כתבות מקצועיות בתחום

פנה/י השוואת ריביות בנטילת משכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.