לבקשת הצעת מחיר

תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}

כיצד עובדת פלטפורמת קונטקט

 

קונטקט מציגה פלטפורמה מהפכנית, שמאתרת ומפנה אליך רק את נותני שירות המתאימים בדיוק לצרכים שלך בשיטת המכרז ההפוך. אצלנו בקשתכם נחשפת רק לנותני שירות הרלוונטיים ביותר על בסיס שלושת העקרונות הבאים:

עיקרון סינון מעטים מתוך רבים: קונטקט תפעיל את שלושת סבבי הסינון הבאים: סינון טלפוני אנושי, סינון אוטומטי ע"י סריקה של בעלי מקצוע מתאימים לבקשתכם ובחירה חופשית של בעלי מקצוע להתקשר דווקא אתך! להלן שלושת העקרונות:   

בשלב ראשון – ליווי טלפוני אנושי: ברוב המקרים (אם אתם לא יודעים איך למלא את טופס בקשה לקבלת הצעת מחיר לבדכם - בשיטת עשה זאת בעצמך או שאינכם יודעים בדיוק מה לבקש וזקוקים להכוונה וליווי ראשוני מיועץ מקצועי בתחום) אתם מקבלים ליווי וסינון טלפוני אנושי מאת איש מקצוע המתמחה בענף אליו הפנתם את הבקשה. במקרים רבים המסנן האנושי יהיה בעצמו בעל השכלה אקדמאית גבוה ו/או ניסיון עבודה עשיר בתחום.  

בשלב סינון שני - סריקת מערכת והתאמה אוטומטית: לאחר ליווי אנושי המערכת מנתחת את בקשתכם חושפת אוטומטית את פרטי הבקשה שלכם רק לבעלי מקצוע שביקשו במסנן שלהם להיחשף לבקשות מסוג זה בלבד. 

בשלב סינון שלישי – חופש בחירה של בעל מקצוע: לאחר שבעלי המקצוע רלוונטיים שכבר קיבלו - הכוונה "נחשפו" לבקשתכם קודם בוחנים את פרטי הדרישה שלך ורק לאחר למידה פרטנית של הבקשה מחליטים האם ליצור אתך קשר או לא.

במילים אחרות קונטקט מבטיחה לך את ההצעות והתוצאות הטובות ביותר שיענו לציפיותך במידה האופטימלית ביותר. במידה ובעלי המקצוע לאחר שלושת סבבי סינון מחליטים בכל זאת להתקשר אליך למתן הצעת מחיר טלפונית או לצורך קביעת פגישה פרונטלית.

עיקרון המלצת המערכת על בסיס דירוג: במרוצת הדרך מערכת קונטקט תבדוק את רמת מהימנות של כל בעל מקצוע על בסיס סקרי שביעות רצון וניתוח פנימי של נתוני שימוש במערכת על מנת לספק לך קודם כל את בעלי המקצוע המדורגים גבוה ביותר מתוך מגוון אפשרויות המסנן, רק במידה ולא ימצאו בעלי מקצוע בעלי דירוג גבוה שמתאימים לפירוט הבקשה שלך המערכת תאפשר חשיפה גם לבעלי דירוג נמוך יותר במערכת.  

עיקרון ראשוניות פניה / חשיפה: מתוך כל ספקי שירות שנחשפו לבקשתכם רק כמות מוגבלת של ספקי שירות ראשונים (על בסיס כול הקודם זוכה) שפנו אליכם יוכלו לחשוף את פרטי ההתקשרות מולכם. לאחר חשיפה מקסימלית של X פעמים פרטי התקשרות מולך נחסמים לבעלי המקצוע "המאחרים". הכוונה שבמידה ובעל מקצוע בשלב כלשהו מרגיש "שובע" הוא לא ישתתף במכרז ואתם לא תצטרכו לקבל הצעות מחיר לא רלוונטיות ולבזבז את זמנכם ללא הצדקה לכך.  

השירות של קונטקט אינו כרוך בתשלום וללא שום התחייבות מצדכם:  כמות הצעות מחיר שתוכלו לקבל הינה מוגבלת בכל תחום ויכולה להיות מוגבלת אישית בהתאם לבקשתך בעת מילוי פרטי הבקשה. שלושת סבבי סינון אוטומטיים אלו מבטיחים שתוכלו לקבל הצעות מחיר רק מנותני שירות הטובים ביותר עבורך.

דוגמא מספרית: בקשתכם סרקה 500 בעלי מקצוע בתחום מתבקש ובחרה להציג את הפרטים שלך ללא פרטי התקשרות בפועל רק אצל 20 בעלי מקצוע נבחרים, יחד עם זאת רק 3 בעלי מקצוע ראשונים שפנו מתוך ה 20 המתאימים יוכלו לתת לך הצעת מחיר בכל יצירת קשר בודדת איתנו.

צרו איתנו קשר ללא היסוס!

צוות השירות שלנו ממתין לך.