תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במקרה הנ"ל תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה

קונטקט - מי אנחנו? 

קונטקט – הינה זירת מסחר שיווקית העובדת בשיטת "מכרז הפוך" המשלבת טכנולוגיה והון אנושי מקצועי במטרה להפגיש בין בעלי מקצוע  וצרכנים על בסיס התאמה אישית לפרופיל בקשתו המדויקת של הלקוח, כך שמהיום ניתן יהיה לקבל את השירות עם ההצעות המתאימות ביותר לפרופיל בקשתכם!

טרם קיבלת הצעות מחיר מאנשי מקצוע רלוונטיים ביותר, על מנת לוודא כי תקבלו רק את מה שציפיתם לו בפועל, אנו בקונטקט מעבירים כל בקשה דרך שלושה מסננים מפורטים בעמוד זה.

שלושת מסננים אלו אינם מהווים את התהליך היחיד שפלטפורמת קונטקט מפעילה על מנת להבטיח לצרכנים הצעות מחיר רלוונטיות בלבד. בקונטקט קיימים מספר עקרונות איכות נוספים והם - פילטור, דירוג וראשוניות.  ראו בהרחבה את שלושת עקרונות האיכות של קונטקנט  

כל לקוח שיכנס למכרז יעבור את שלושת שלבי סינון שלהלן:  

1)  ליווי טלפוני אנושי מאנשי מקצוע בענף - לכל מי שאינו ממלא טופס דרישות בשיטת "עשה זאת בעצמך" 
2)  סריקת התאמה בין מסנן הבקשה שנבחר על ידך למסנן משיכה שנבחר ע"י בעלי מקצוע - הצלבה מערכתית.  
3)  חופש הבחירה של בעל מקצוע רלוונטי שכבר נחשף לבקשתכם לפנות דווקא אליך.  

ליווי טלפוני אנושי מבעל מקצוע (מסנן 1) 

קונטקט מייאשת אנשים בעלי ידע וניסיון בענף בו אנו מספקים את הייעוץ הטלפוני שנועד לאנשים שלא מעוניינים "לבזבז זמן" על מילוי פרטי בקשה או שפשוט צריכים הכוונה. במקרים אלו כל מה שעליך לעשות פשוט להשאיר שם וטלפון ונחזור אליך לליווי טלפוני אנושי על מנת שדרך המכרז תקבלו רק הצעות רלוונטיות בלבד!  

הצלבת בעל מקצוע עם פרופיל הבקשה (מסנן 2) 

לאחר ליווי טלפוני או מילוי עצמאי של טופס יצירת קשר, במידה והבקשה של הלקוח הפוטנציאלי ברת הגיון, המערכת תספק לך מספר הצעות מחיר בהתאמה אישית ומדויקת לפרופיל בקשתך על מנת שתוכלו לבחור את הצעת מחיר המתאימה ביותר עבורך. כמות מקסימלית של הצעות מחיר תשתנה בהתאם לתחום מתבקש או בקשה מיוחדת מצדך. 

חשוב לציין כי עסקים שאינם מתאימים להגדרה מדויקת של פרופיל הבקשה שלך, לא יחשפו מראש לבקשתך. לאחר מילוי פרטים בטופס יצירת קשר המערכת תסרוק מאות ואף אלפי ספקי שירות פוטנציאליים ותייעד את פירוט הבקשה שלך רק לבעלי מקצוע הרלוונטיים ביותר.

בחירתו של בעל מקצוע לפנות דווקא אליך (מסנן 3) 

לאחר סריקת עסקים פוטנציאליים, קונטקט תמצא נותני שירות רלוונטיים ביותר, יחד עם זאת, הפלטפורמה עדיין לא תחשוף את פרטי ההתקשרות שלך לבעלי מקצוע שיחשפו לפרטי הבקשה (ללא מספר טלפון שלך). על מנת ליצור איתך קשר על בעל מקצוע לבחור לחשוף את מספר הטלפון שלך. ראו בהרחבה כיצד עובד מכרז הפוך שלנו? 

עבורכם - הצרכנים השירות שלנו אינו כרוך בתשלום או התחייבות כלשהיא. לאחר קבלת מספר הצעות מחיר מתבקש אתם תוכלו לבחור עם איזה נותן שירות אתם מעוניינים להתקשר בפועל. ראו למה לפנות דרכינו? 

ניתן לפנות דרך טופס יצירת קשר בתחום מתבקש דרך תפריט הצעות מחיר דרך מילו פרטים בטופס בקשה מלא או בטופס בקשה מזורז עם ליווי טלפוני ראשוני מטעמנו.