קונטקט - להשוות הצעות בחוכמה

להשוות ולחסוך

תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}

קונטקט - מי אנחנו? 

קונטקט – הינה זירת מכרזים המשלבת טכנולוגיה והון אנושי מקצועי במטרה לתאם ציפיות ולהפגיש בין בעלי מקצוע וצרכנים על בסיס התאמה אישית לפרופיל בקשתו המדויקת של הלקוח. 

על מנת לוודא כי תקבלו רק הצעות לשירותים להם שציפיתם, אנו בקונטקט מעבירים כל בקשה דרך שלושה מסננים מפורטים בעמוד זה. ראו בהרחבה את שלושת עקרונות האיכות של קונטקנט  

כל לקוח שיכנס למכרז יעבור את שלושת שלבי סינון שלהלן:  

  1. ליווי טלפוני אנושי מאנשי מקצוע בענף - לכל מי שאינו ממלא טופס דרישות בשיטת "עשה זאת בעצמך" 
  2. סריקת התאמה בין מסנן הבקשה שנבחר על ידך למסנן משיכה שנבחר ע"י בעלי מקצוע - הצלבה מערכתית.  
  3. חופש הבחירה של בעל מקצוע רלוונטי שכבר נחשף לבקשתכם לפנות דווקא אליך.  

ליווי טלפוני אנושי משירות לקוחות שלנו (מסנן 1): קונטקט מייאשת אנשים בעלי ידע וניסיון בענף בו אנו מספקים את הליווי הטלפוני המקדמי על מנת לוודא שהבקשה הוגשה למכרז כראוי. 

הצלבת בעל מקצוע עם פרופיל הבקשה (מסנן 2): לאחר עדכון מקצועי של פרופיל בקשה ובדיקת לגיטימציה של בקשת הצרכן, המערכת תספק מספר הצעות מחיר בהתאמה אישית ומדויקת לפרופיל בקשתך על מנת שתוכלו לבחור את הצעת מחיר המתאימה ביותר עבורך. כמות מקסימלית של הצעות מחיר תשתנה בהתאם לתחום מתבקש או בקשה מיוחדת מצדך. 

חשוב לציין בשלב זה כי עסקים שאינם מתאימים להגדרה מדויקת של פרופיל הבקשה שלך, לא יחשפו מראש לבקשתך. לאחר מילוי פרטים בטופס יצירת קשר המערכת תסרוק מאות ספקי שירות פוטנציאליים ותייעד את פירוט הבקשה שלך רק לבעלי מקצוע הרלוונטיים ביותר.

בחירתו של בעל מקצוע לפנות דווקא לצרכן מסויים (מסנן 3): לאחר סריקת עסקים פוטנציאליים, קונטקט תמצא נותני שירות רלוונטיים ביותר, יחד עם זאת, הפלטפורמה עדיין לא תחשוף את פרטי ההתקשרות שלך לבעלי מקצוע שיחשפו לפרטי הבקשה (ללא מספר טלפון שלך). על מנת ליצור איתך קשר בעל מקצוע קודם צריך לחשוף (לקנות) את מספר הטלפון שלך. ראו בהרחבה כיצד עובד מכרז השוואות מחירים שלנו? 

עבור הצרכנים עצמם שירות השוואת מחירים שלנו אינו כרוך בתשלום או התחייבות כלשהיא. לאחר קבלת מספר הצעות מחיר מתבקש אתם תוכלו לבחור עם איזה נותן שירות אתם מעוניינים להתקשר בפועל וללא כל התחייבות להמשך התהליך. ראו למה לפנות דרכינו? 

ניתן לפנות דרך טופס יצירת קשר בתחום מתבקש דרך תפריט הצעות מחיר דרך מילו פרטים בטופס בקשה מלא או בטופס בקשה מזורז עם ליווי טלפוני ראשוני מטעמנו.