פנו לקבלת הצעת מחיר

תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}

מציאת בעל מקצוע מתאים לציפיותך!

 

כבר יודעים את מחיר המטרה המתבקש בו אתם מעוניינים להתקדם עם הצעת מחיר? או פשוט זקוקים לשירות ספציפי, מהיר ובמחיר שמתאים לכם? מעכשיו זה אפשרי!

קונטקט מבטיחה לך שירותי מציאת בעלי מקצוע מתאימים ללא התחייבות בתשלום מצדך! 

מתן הצעות מחיר רלוונטיות בלבד מאנשי מקצוע: מערכת קונטקט מפעילה שלושה סבבי איכות שמבטיחים לך לקבל רק את הצעות מחיר הרלוונטיות והמותאמות ביותר לפרופיל בקשתך. סינון אנושי במידת הצורך, סינון אוטומטי מערכתי – (ראה איך זה עובד?) וסינון של בעלי מקצוע עצמם לאחר חשיפת פרטי בקשתכם מבלי יכולת באמת לראות את מספר הטלפון או הדוא"ל שלכם.

מתן הצעות מחיר בעדיפות מבלי מקצוע מהימנים: קונטקט תבטיח לך סטנדרט איכות אופטימלי תואם ציפיותך ויכולותך. קונטקט נותנת עדיפות לספקי שירות מהימנים (מדורגים בדירוג צרכנים גבוה יותר). במידה ולא נמצאו בפרופיל בקשתך עסקים שמדורגים גבוה המערכת תציע גם בעלי מקצוע מדורגים נמוך יותר בסדר עדיפות יורד.      

מתן שירות מהיר של הצעות מחיר מבעלי מקצוע: מתוך כל ספקי שירות שנחשפו לבקשתכם רק כמות מוגבלת של ספקי שירות ראשונים שפנו אליכם יוכלו לחשוף את פרטי ההתקשרות מולך. בכל מקרה, לאחר חשיפה מקסימלית של X פעמים פרטי התקשרות מולך נחסמים לבעלי המקצוע "המאחרים" ואינם מאפשרים להם ליצור איתך קשר גם במידה ומעוניינים בכך.

אז איך עושים את זה?

ממלאים טופס בקשה: בטופס אתם מגדירים לצוות המומחים שלנו את הדרישות שלכם כגון: סוג השירות שאתם מחפשים, מיקום גיאוגרפי מועדף של ספק השירות, לוחות זמנים נוחים לצריכת השירות, דגשים מיוחדים לשירות ואפילו את מחיר המטרה שאתם מעוניינים לשלם יחד עם כמות הצעות נדרשת.

בכל תחום טופס הבקשה נבנה מורכב באופן שונה ומותאם באופן מקצועי לתחום כך שיוכל לענות על כל אפשרויות של צרכי הבקשות להצעות מחיר שיכולים הרלוונטיים לאותו התחום או הנישה וזהו – סיימתם. כעת המערכת סורקת מאות ואף אלפי נותני שירות בתחום שהגדרתם וחושפת את הבקשה שלכם רק לאלו שעונים בדיוק מרבי  לדרישות שלכם.

זקוקים להכוונה? באפשרותכם להשאיר רק שם וטלפון ויועץ המתמחה בתחום יסייע לכם דרך יצירת קשר מהיר. 

לאחר שתקבלו הצעות מחיר, אתם מחליטים כיצד, באילו תנאים ועם מי את מעוניינים להתקדם הלאה. 

פנו אלינו כבר עכשיו ללא היסוס! 
קונטקט – לעמוד בציפיות