טיפולים אסתטיים - איתור רופא או מטפל רלוונטי

מציאת רופא מומלץ

תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במקרה הנ"ל תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה

מפגש חכם בין רופאים למטופלים

מי אנחנו? קונטקט – הינה פלטפורמה לאיתור רופא, מרפאה או מטפל מתאימים העובדת בשיטת "מכרז הפוך" אשר משלבת טכנולוגיה והון של אנשי מקצוע ומפגישה בין מטפלים למטופלים פוטנציאליים על בסיס התאמה אישית לפרופיל רפואי שלך.

כיצד עובדת הפלטפורמה? יועצינו רפואיים בקונטקט מבצעים תיאום ציפיות טלפוני אנושי בין המטופלים לרופאים או פוסלים את הפניה. במידה והבקשה ברת הגיון ותיאום הציפיות של המטופל הפוטנציאלי סבירים המערכת תספק לך מספר מוגבל הצעות מחיר מרופאים מומחים או מטפלים המתמחים בהתאמה אישית ומדויקת לפרופיל הרפואי שלך בין מאות ואף אלפי מטפלים פעילים בפלטפורמה על מנת שתוכלו לבחור את הרופא, המטפל או המרפאה המתאימים ביותר עבורך!

במידה ובמהלך שיחת הטלפון, לאחר שאחד מיועצינו הרפואיים בחן את תיאום ציפיות של הלקוח והמערכת לא מצאה אפילו התאמה סבירה אחת ביחס להיצע של בעלי המקצוע באזור גאוגרפי או בפרופיל בקשה מתבקשים - פנייתכם תיפסל. 

חשוב לציין כי מטפלים שאינם מתאימים להגדרה מדויקת של פרופיל הבקשה, לא יחשפו מראש לבקשתכם. לאחר מילוי פרטים בטופס יצירת קשר המערכת תסרוק מאות ואף אלפי רופאים, מרפאות ומטפלים פוטנציאליים ותייעד את פירוט הבקשה שלך רק לרלוונטיים ביותר לפרופיל בקשתכם.

למה לפנות דווקא דרכינו? לאחר שהמערכת שלנו תסרוק מאות ואלפי רופאים וקליניקות מתאימים, קונטקט תמצא את המטפלים המתאימים ביותר, מבלי לחשוף את פרטי ההתקשרות מולכם. על מנת ליצור מולכם קשר על המרפאה לבחור האם לחשוף את פרטי ההתקשרות מולכם או לא בכדי ליצור אתכם קשר בפועל ורק לאחר שהמטפל קרא והבין את פרטי בקשתכם יוכל להיתקשר אליכם בפועל. דרך פעולה זו לא תייצר את הקשר הרלוונטי ביותר שיוכל להיווצר בין מטפל למטופל.  

למה לפנות עכשיו וללא היסוס? עבורכם - המטופלים השירות שלנו אינו כרוך בתשלום או התחייבות כלשהיא. לאחר קבלת מספר הצעות מחיר מתבקש אתם תוכלו לבחור אם איזו מרפאה אתם מעוניינים להתקשר בפועל.