מכרז חכם למציאת מקום אופטימלי לאירוע

עד 3 הצעות מחיר למציאת מקום לאירוע

תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במקרה הנ"ל תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה

התאמת מקום אופטימלי לאירוע שלך

קונטקט לאירועים הינה זירה להתאמת אולם ו/או גן אירועים האופטימלי בשביל האירוע שלך. דרכינו תוכלו לבחור בקלות ומהירות את מה שזול ומה שטוב!.  

לרשותנו מאגר של מאות אולמות ו/או גני אירועים פרוסים בכל רחבי הארץ בכל הרמות והמחירים האפשריים. התאימו לעצמכם את כל הדרישות החשובות בבחירת המקום האופטימלי בהקשר לפרמטרים שתבחרו כגון: סוג אירוע, איזור מועדף, טווח כמות אנשים מוזמנת, טווחים של מחירי מטרה לעלויות של מנות אוכל פר אדם ועוד.... 

כמו כן, קונטקט מספק גם הצעות מחיר מאנשי מקצוע משלימים למקום שתבחרו בין אם מדובר בצלמי אירועים, תקליטנים, מעצבים, סלונים לשמלות כלה עד לבחירת אטרקציות משלימות כגון להקות, רקדנים, הפעלות לילדים, מארגני אירועים וכ"ו....       

בהתאם למה שתעדכנו בטופס המערכת שלנו תסרוק את כל המקומות הרשומים אצלנו ותחשוף את הפניה שלך רק למקומות שיכולים להתאים לפרמטרים שבחרתם בטופס יצירת קשר, כך שרק מקומות מתאימים יוכלו לתת לכם הצעות מחיר רלווטיים בסדר עדיפות יורד לפי דירוג גולשים של העסק. 

צריכים ליווי טלפוני מקצועי? אתם מוזמנים להשאיר רק שם וטלפון באחד מטפסי יצירת קשר (ארוך או מקוצר) ובעלי מקצוע רלוונטיים יפנו אליך בהקדם להמשך תיאום ציפיות. 

אצלנו תוכלו למצוא גם מה שטוב וגם מה שזול!

קונטקט - לעמוד בציפיות - Contact